Вівторок, 16/Липня/2019, 21:36

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 15
            Вірні Україні! Вірні козацтву!

Учасники  рою "Ратиборець" військово-патріотичної гри "Сокіл"  ("Джура")  взяли участь у вшануванні героїчних подій та героїв  Холодноярської Республіки. Школярі, разом з іншими учасниками заходу, пройшлися урочистою ходою до могили відомого діяча Української революції, головного отамана Холодноярської Республіки Василя Чучупаки. Одним із найяскравіших моментів урочистостей стала посвята наших джурівців у козаки біля відомого Гайдамацького ставу. Також вони мали змогу відвідати Монотронинський монастир. Приємно, що навіть попри юний вік, наші школярі чітко усвідомлювали глибину відповідальності за державу, за те, аби бути гідними великих подвигів Героїв, що боролися за нашу  Україну та відстоюють її право на незалежність сьогодні!

Відеорепортаж з місця події. Канал "112"

Нові вершини нашої спортсменки

Учениця 8-Б класу Смірнова Яна отримала звання Кандидата у майстри спорту зі спортивної гімнастики. Коли дізналися про цю подію, були дуже раді за нашу ученицю. Адже вона всюди встигає: у школі – староста класу, добре навчається, бере участь та перемагає в олімпіадах з географії, біології (ІІ місце у міському етапі), та й гімнастикою займається дуже серйозно, про що свідчать спортивні перемоги. Про Яну, перефразувавши вислів з відомого фільму, можна сказати „спортсменка, активістка, і просто красуня“. Вітаємо, Яночко! Бажаємо нових звершень і перемог!

Focus on Meaningful Exam Preparation

Науково-методичний семінар на тему «Focus on Meaningful Exam Preparation» від всесвітньовідомого автора підручника Focus Вона Джонса (Vaughan Jones) відвідав 13 квітня учитель іноземних мов Дегтярьов Денис Вячеславович. Захід відбувся за підтримки освітніх компаній Pearson та Dinternal Education у місті Києві. Як відомо, екзамени є важливою та невід’ємною частиною життя школяра, саме тому для вчителя важливо володіти навичками ефективної підготовки учнів до них. У цікавій та доступній формі Вон Джонс не тільки розповів про базові стратегії та тактики підготовки учнів до іспитів, але й поділився власним досвідом у цій сфері. Всі учасники семінару отримали сертифікати та цінні подарунки.

Працюємо у Національній дитячій раді

Сесія стратегічного планування з протидії булінгу Національної дитячої ради відбулася 8-9 квітня у Києві. У засіданні взяла участь Василенко Юлія - дитячий омбудсмен Ліги старшокласників Черкащини.  Цього разу в Національній дитячій раді детально вивчали антибулінгову теорію, практику, розробляли кейси, брейнштормили. Об'єднавшись у групи,  учасники розробили план реалізації  восьми  проектів!  Натхненні, щасливі та умотивовані, за словами Юлії,  повернулися  у свої області для впровадження проектів у дію у своїх містах та осередках.

Героям Слава!

14 квітня 2014року в Україні розпочалася антитерористична операція. У Черкасах відбулися пам’ятні заходи, присвячені вшануванню загиблих учасників АТО/ООС та захисників незалежності й борців за територіальну цілісність України від російської військової агресії. За офіційними даними, додому зі сходу не повернулися 28 захисників-черкащан, ще 160 воїнів – отримали інвалідність. Розпочалися пам'ятні заходи із ходи центральними вулицями міста. До маршу приєдналися сотні жителів Черкас. Серед них – рідні загиблих воїнів, учасники бойових дій (ветерани добровольчих батальйонів і Збройних сил України), прикордонники, представники міської влади, патріотичних формувань та волонтерських організацій, молодь, у т.ч.й представники нашої школи. На площі Слави колона зупинилися, аби покласти квіти до стели зі світлинами загиблих військових. Продовжилися пам’ятні заходи в Долині троянд. Митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан відслужив панахиду за загиблими Героями. Військовий капелан, голова правління благодійного фонду "Час надії" Лариса Когут відзначила рідних загиблих медаллю "За незламність духу". Нею нагородили Олену Галву, Сергія Амброса, Анатолія Панченка, Надію Конюшу, Світлану Терещенко. Медаллю "За заслуги" відзначили дружину загиблого бійця батальйону "Донбас" Олену Ложешнікову. Насамкінець до експозиції обласного краєзнавчого музею передали прапор із шахти Бутівка.

| Дата: 15/Квітня/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік