Понеділок, 19/Серпня/2019, 17:40

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 15
            Перші кроки до визнання

Захоплення учнів нашої школи надзвичайно різні, але досить популярним напрямком є журналістика. Гурток "Юні кореспонденти" у Центрі дитячої та юнацької творчості  відвідують наші старшокласники, які вже досить впевнено почувають себе у кадрі "Молодіжного інформаційного агенства" на телеканалі "ВІККА". А от 9 травня свою першу спробу в ролі ведучої зробила Волкова Віолетта, учениця 6-А класу. Разом з іншими гуртківцями вона була у ефірі ТРК "ВІККА", представивши випуск новин. Можливо, це перші кроки до майбутньої професійної діяльності та визнання!

16 травня - День вишиванки
            У третій четвер травня українці традиційно святкують День вишиванки. У цей день прийнято одягати вишиту сорочку на роботу, навчання чи просто на прогулянку. Свято вишиванки з’явилось в Україні понад 10 років тому і лише нещодавно набуло неабиякої популярності. Щороку до святкування долучаються знаменитості, поети, громадські діячі та всі, хто любить Україну всім серцем.
            Завтра, 16 травня 2019 року запрошуємо приєднатися до акції та прийти до школи у вишиванці. До Дня вишиванки у школі буде проведено флешмоб та фотографування.
            Одягни вишиванку, підтримай свою культуру!
            До речі, у 2019 році головним трендом є вишиванки з резинкою по середині рукава. Найпопулярніші кольори національного одягу – зелений, бордовий, рожевий.
            | Дата: 15/Травня/2019

Відзнака "Відмінник Захисту Вітчизни"

Учора 74 учні закладів загальної середньої та професійної  освіти  Черкаської області отримали почесні обласні відзнаки «Відмінник Захисту Вітчизни». Церемонія нагородження відбулася на базі Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби в Україні ім. Героя України Генерал-майора І. Момота. Вручив відзнаки Олександр Вельбівець, голова Черкаської обласної державної адміністрації. Захід розпочався з виконання Державного Гімну України та вшанування хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та воїнів, які загинули, захищаючи кордони України. Також учні поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-прикордонникам та погруддя генерал-майору Ігорю Момоту. Почесною відзнакою нагороджений учень нашої школи, одинадцятикласник  - Кирилюк Ростислав. Обласна почесна відзнака „Відмінник Захисту Вітчизни“ вручається учням 10-11 класів закладів загальної середньої освіти та учням закладів професійно-технічної освіти, які за період навчання досягли найкращих результатів у вивченні предмета „Захист Вітчизни“, за результатами семестрового, річного оцінювання та виконання програмових нормативів на 12 балів. Вітаємо Ростислава та його наставника - учителя предмета "Захист Вітчизни", підполковника запасу - Ложку Віталія Борисовича, із визначним досягненням.

Терміново!
            У школі відкриті вакансії
            учителя фізичної культури та учиеля музичного мистецтва.
            Телефонуйте:  66-18-95

Школі потрібен на роботу технік -електронщик для обслуговування компютерної техніки  та бажано з освітою учителя інформатики.
            Телефонуйте: 66-18-95

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік