Понеділок, 21/Жовтня/2019, 19:27

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 20
            Наука навколо нас

Міське свято “Наука навколо нас” відбулося у суботу 18 травня у сквері ім. Б.Хмельницького. Захід проводився з метою популяризації серед дітей та молоді, батьківської громадськості наукових знань, ознайомлення з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової Української школи, створення платформи для спілкування, пошуку, підтримки та впровадження перспективних ідей щодо розвитку STEM-освіти, розвитку інтересу до природничих та технічних дисциплін, набуття навичок застосування науки у повсякденному житті. У рамках свята відбулося кілька цікавих заходів, учасниками якого стали діти і дорослі. Всі бажаючі могли відвідати науковий пікнік з 11 виставкових інтерактивних зон вузів та шкіл міста, спробувати свої сили в 16 майстер-класах "Із наукою на ТИ". Школу в науковому пікніку з цікавими фізичними дослідами представляв учитель фізики Васильченко Сергій Євгенійович. А команда учнів 8-б класу стала учасником наукового квесту "With STEM along the life", де змогла випробувати свої сили з географії, математики, астрономії, хімії, екології, логіки та техніки. І хоч до призового місця школярі трішки не дібрали балів, але отримали море вражень та нових знань, які зможуть застосувати в реальному житті, наприклад, змайструвати компас з підручних засобів, правильно сортувати сміття, читати символи, орієнтуватися на зорях тощо.

Maximum навчання та відпочинку

Група учнів 5-А класу зі своїм класним керівником Ковальовою Мариною Юріївною повернулися з табору "Maximum". Це сучасний табір нового формату. Упродовж троьх днів пребування в таборі діти взяли участь у тренінгу з team-building, вдосконалювали мовні навички з англійської, мали можливість спробувати себе у екстимальному відпочинку - скелелазінні та мотузковму парку. Усі діти отримали максимальне поєднання розваг та корисних навичок і  надзвичайно задоволені перебуванням у таборі.

Участь у дебатному турнірі

Команда у складі Поліщук Юлії, Соколюка Олександара, Смаглія Дмитра, Броварського Артема, Смаглій Марини, Смірнової Яни під керівництвом  Хоменко Наталії Валеріївни взяла учать у регіональному Дебатному турнірі з політичних реформ, який відбувся 14 травня.  Дебатний турнір організований ВГО "Інститут "Республіка", Черкаським дебатним клубом, Департаментом освіти та Молодіжним ресурсним центром в автосалоні компанії "Ньютон" за підтримки інтернет-провайдера "Маклаут". Учні дебатували на  серйозні актуальні політичні теми, такі як: впровадження політичної освіти в школах, надання індивідуальних податкових пільг корпораціям органами місцевого самоврядування, надання грошової компенсації за відмову брати участь у виборах в країнах, що розвиваються. Учасники отримали корисний досвід, ажде дебати -  це можливість розвивати вміння та навички, що допоможуть Вам у подальшому житті, вчать розуміти, що будь-яка тема та судження мають право на існування, а всі думки можуть не тільки обговорюватись, а й мати сильні та слабкі сторони.

| Дата: 20/Травня/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95