Понеділок, 21/Жовтня/2019, 19:17

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 28
            Про режим роботи школи 28 травня

Нагадуємо, що сьогодні школа працює у режимі пункту тестування ЗНО. Випускники складають зовнішнє незалежне оцінювання з англійської мови. Освітній процес у закладі для 5-10 класів - у ІІ зміну. У звичайному режимі школа почне працювати з 15.00.

Свято для учнів 4-х класів з нагоди закінчення школи І-го ступеню відбудеться на спортивному майданчику о 15.00.

Пишаємося досягненнями кожного учня

Останні навчальні дні – час підсумків 2018-2019 навчального року. Учора у школі відбулося нагородження учнів, які здобули перемоги у олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, змаганнях, конкурсі-захисті робіт МАН. Вручено більше 500 грамот, дипломів, сертифікатів, похвальних листів, подяк, подарунків. Учні нашої школи упродовж року брали активну участь різноманітних міжнародних та всеукраїнських інтерактивних конкурсах, інтернет-олімпіадах, турнірах. І ось маємо результати! Пишаємося вашими досягненнями, діти, й розділяємо успіх кожного! Так тримати !

Активний відпочнок

Оздоровчий табір «Дахнівська Січ» 25 травня гостинно зустрів учнів 6 – Б, 7 – В та 8 – А класу. Діти з азартом грали у футбол, спортивні ігри та естафети, провели музичний конкурс «Караоке», влаштували власну дискотеку та з насолодою посмажили на вогнищі сосиски. У такий спосіб класні колективи разом з класними керівниками підвели підсумки навчального року. Класні керівники Лісова Ірина Олексіївна, Шепета Оксана Миколаївна, Пилюченко Валентина Володимирівна задоволені активним відпочинком дітей.

Про медичні огляди школярів

До уваги батьків! Медичний огляд є обов'язковим для усіх учнів, що переходять до 5-го класу. Медичний огляд проводиться у консультативно-діагностичному відділенні дитячій поліклініці №3 за адресою: вул. О. Теліги, 4. Прийом учнів нашої школи буде проводитись упродовж двох днів  - 09 та 10 липня 2019 року.  Дата медичного огляду зазначена на кожному листі диспансеризації  індивідуально. Лікарі приймають з 9.00 до 13.00. Лабораторія працює з 8.00 до 9.00 . При собі обов'язково мати амбулаторну карту дитини, направлення та бланк для результатів аналізу крові. Педіатр приймає вже після всього огляду  з 9.00 до 13.00. У листі диспансеризації обов'язково має бути зазначена група здоров'я та група з фізичної культури, підпис та печатка лікаря.

З цього року обов'язковим є медичний огляд і для учнів 2-11-х класів. Батькам разом з дітьми потрібно звернутися до лікаря сімейної практики та оформити довідку про стан здоров'я дитини із зазначенням групи здоров'я та групи з фізичної культури.

Нагадуємо, що батьки першокласників мають принести у школу медичну форму №086-1/0.

| Дата: 28/Травня/2019

Терміново потрібен на роботу лікар та медсестра
            Телефонуйте: 66-18-95