Субота, 20/Липня/2019, 00:08

«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 31
            Свято останнього дзвоника

Сьогодні пролунав останній дзвінок для одинадцятикласників нашої школи. На порозі у доросле життя 51 випускник, яких привітали зі святом директор школи, їхні класні керівники – Трясун Юлія Антонівна та Пишна Наталія Василівна, перша учителька Шумейко Вікторія Василівна, батьки, депутат міської ради Ведула Антон, завідувач лабораторії виховної роботи ЧОІПОПП Кудін Валентина Семенівна. Під час урочистостей з нагоди закінчення 2018-2019 навчального року вручені нагороди учням школи, які здобули перемоги у Всеукраїнських олімпіадах з базових дисциплін, конкурсах, змаганнях. Перша частина свята була урочистою і хвилюючою. Друга частина останнього навчального дня у школі передбачала формат Cool Work Shoр. Усі учні школи, учителі, батьки, бабусі та дідусі мали змогу взяти участь у різноманітних майстер-класах, які працювали в локаціях у приміщенні школи та довкола неї. Найпопулярнішими були локації, де можна було спробувати себе у пішохідному туризмі та подоланні туристичної смуги перешкод, стрільбі із лука. А також лабораторія фізичних дослідів «Наукова хатка», «Творча майстерня», «Бібліотека під парасолькою», майстер-клас представників спортивної секції з таеквон-до «Черкаські тигри». Усі школярі, присутні на заході, мали можливість поспілкуватися з представниками поліції та служби ДСНС, познайомитися із обладнанням спецавтомобілів, взяти участь у тестуванні щодо вибору майбутньої професії, яке проводили представники Черкаського міського центру зайнятості. З неабияким запалом відбувалися спортивні змагання між класами на спортивному майданчику та майстер-клас із хокею на траві. Працював клуб караоке та відбувся шахово-шашковий турнір. Родзинкою свята стало пригощання козацькою кашею, яка була приготована на відкритому вогнищі безпосередньо на території школи. Смакували і діти , й дорослі та мешканці нашого мікрорайону. Таке свято стало можливим завдяки партнерським стосункам із Черкаським обласним центром туризму та краєзнавства, представництвом Національного олімпійського комітету у Черкаській області, Черкаському міському центру зайнятості, Управлінню ДСНС у Черкаській області, Управлінню Національної поліції у Черкаській області, Федерації таеквон-до у Черкаській області, Черкаській дитячій бібліотеці-філії№2, зусиллям учителів нашої школи та батьків. Тож висловлюємо щирі слова подяки усім, хто забезпечував роботу локацій: Сечку Сергію Володимировичу, Щеголю Євгенію Олександровичу, Василенку Вадиму Володимировичу, Малишевій Тетяні Геннадіївні, Васильченку Сергію Євгенійовичу, Лівінській Ірині Григорівні, Симошенко Юлії Анатоліївні, Михальському Володимиру Петровичу, Плахотньому Антону Юрійовичу, караулу аварійно-рятувального загону спеціального призначення управління ДСНС в Черкаській області, Риженко Марині Олександрівні, Семенюк Вікторії Вікторії Вікторівні, Анісімовій Наталії Павлівні, Гнатенку Олександру Сергійовичу та Калініченку Єдуару Сергійовичу, Барсуковій Ларисі Борисівні, Спекторенко Ользі Костянтинівні. Особливі слова подяки за приготування каші депутатові міської ради, батькові наших учнів, Радуцькому Олександру Романовичу, меценатові Мкртчяну Араіку Рафіковичу. Сподіваємось, що свято залишило по собі незабутні враження та лише позитивні емоції. А останній навчальний день у 2018-2019 навчальному році запам’ятається надовго не тільки нашим випускникам, а й усім учням школи. Тож приємних, сповнених вражень літніх канікул! До зустрічі у новому навчальному році!

Більше фото на сторінці у Facebook (Свято останнього дзвоника )

Більше фото на сторінці у Facebook (Cool Work Shop)

| Дата: 31/Травня/2019

Перша найвища нагорода

Учень 9-го класу Щербак Євгеній переміг у Всеукраїнському конкурсі "Об`єднаймося, брати мої", написавши роботу про хірурга - священника Луку Кримського. Переможця та його наставників Чорну Тетяну Володимирівну і Щербак Галину Вікторівну відзначив Грамотами МОНУ заступник Міністра освіти і науки Карандій В.А. Процедура нагородження відбулася у Київському університеті імені Т.Г.Шевченка. ВІТАЄМО і ПИШАЄМОСЯ!

| Дата: 31/Травня/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік