П'ятниця, 19/Липня/2019, 23:51

«  Червень 2019  »

Головна » 2019 » Червень » 18
            Вітаємо усіх учасників GoCamp!

Нарешті ми дочекалися Робін Рубченко, волонтера з м. Остін, штат Техас, яка радо проведе тиждень з учнями нашої школи. У планах GoCamp безліч цікавого, що сприятиме розвитку лідерських здібностей, креативності і звісно ж удосконаленню навичок спілкування англійською мовою. Родзинкою табору буде робота над проектом, результати якої будуть висвітленні на сайті школи по завершенню роботи табору. А ось чим GoCamp-ери займались у перший день роботи табору. Для знайомства учасники створювали свій «напій» Espresso Yourself. Для згуртування вони креативили, щоб створити вежу майбутнього зі звичайних спагеті, маршмелоу та кукурудзяних паличок. Час пролетів швидко, весело та GoCámp-ово! Запрошуємо бажаючих приєднуватися до наших розваг!

Розклад роботи табору на найближчі дні:

WEDNESDAY

Time: 8.30

Place: Conference Hall

Activity: Excursion around Cherkasy.

Requirements: Money for transport; water; caps and good mood.

THURSDAY

Time: 9.00

Material needed: three (3) things that describe you the best

FRIDAY

Time: 9.00

Activity: Project presentations

Let’s have fun learning!

Літня школа „ASTRA – 2019“ завершила роботу

У п’ятницю, 14 червня, відбулося останнє підсумкове заняття у літній школі „ASTRA – 2019“. Керівники секцій та школярі намагалися креативно прозвітувати про напрямки діяльності літньої школи. Учасники секцій іноземної мови розповіли про проекти, над якими працювали, підготували презентації про свою роботу з удосконалення компетентностей спілкування англійською та німецькою мовами, юні філологи-українознавці провели вікторину для присутніх, біологи та хіміки показали цікаві досвіди. Усі зійшлися на тому, що літня школа дала заряд позитиву, енергії та мотивувала до нових вершин у царині різних наук. Цього року у літній школі вперше працювала секція лідерів. Вона була найчисленнішою. Усі її учасники отримали сертифікати. Прийдешній тиждень працюватиме мовний табір з англійської мови за участі волонтера із США. Запрошуємо усіх бажаючих учнів 7 – 10 класів долучитися до його роботи. Вас чекає багато цікавого! Бажаємо учням та учителям гарного відпочинку!

| Дата: 18/Червня/2019

Активно готуємось до нового навчального року

Тривають літні канікули, у педагогів розпочалися відпустки. Проте школа активно готується до нового навчального року.  Виконуються карпітальні ремонти у санвузлах старшої та початкової школи, ремонтується приміщення їдальні старшої школи. Вже придбано комплекти нових сучасних парт стільців для 1-х класів, меблі для коридора. У активній фазі косметичні ремонти у кабінетах школи, незебаром розпочнуться роботи з оновлення інтер'єру коридора  першого поверху початкової школи. Найактивніше допомагають підготувати школу до нового навчального року батьки першачків та учнів 5-х класів. Звичайно, для створення повноцінного освітнього середовища, передбаченого положеннями НУШ, потрібне додаткове фінансування, якого ми з нетерпінням чекаємо.

Дев'ятикласники отримали свідоцтва

Дев'ятикласникам вручили свідоцтва про базову середню освіту. Більшість з них продовжить навчання у 10 класі, проте є й такі, для кого це останній шкільний захід - вони навчатимуться у професійних закладах освіти. Із числа випускників 9-х класів Безверха Наталія та Щербак Євгеній  отримали  свідоцтва з відзнакою.

| Дата: 18/Червня/2019

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік