Четвер, 21/Листопада/2019, 09:28

«  Червень 2019  »

Головна » 2019 » Червень » 25
            Перемога у Всеукраїнському конкурсі "Тараса пензлі оживають"

Упродовж троьх днів  у с. Шевченкове Звенигородського району проходив Шевченківський пленер «Тараса пензлі оживають». Цьогоріч участь у мистецькому заході, окрім місцевих талантів, взяли представники із девяти областей України. Захід провели в межах реалізації програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаської області на 2017−2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 02.03.2017 № 12-2/VII. Упродовж пленеру, під час його конкурсної частини, юні митці малювали місцеві мальовничі краєвиди, портрети, а майстри художнього слова змагалися на кращу поезію. Також протягом мистецького заходу проведено круглий стіл «Кольористика у творчості Т. Г. Шевченка», майстер-класи від художників, лекцію на тему «Композиція в портреті»., численні цікаві майсте-класи. Участь у заході брав учень нашої школи Гилюк Ілля. Він брав участь у конкурсі в номінації «Живопис», де відбувалася досить серйозна конкурентна боротьба. Свідчення цьому – виставлені для огляду картини. Яскраві, по-справжньому самобутні, що заслуговують не просто схвальних відгуків. Вони усі без винятку талановиті шедеври. І це, як підкреслювали майстри пензля, особливо радує, адже ці картини змальовані юними даруваннями, яким ще лише 12-17 років. За висновками журі Ілля став переможцем Всеукраїнського конкурсу. Він працював над створенням  пейзажу з натури, на виконання якого відводилося 3 години та портретом з натури (теж тригодина робота). За словами Іллі, він дуже задоволений участю у фестивалі та своєю роботою. За перемогу  у конкурсі "Тараса пензлі оживають" Ілля нагороджений  дипломом та сертифікатом на безкоштовну екскурсійну поїздку до Кам’янець-Подільського. Вітаємо з перемогою! Бажаємо  натхнення  на нові роботи й звершення!

Фото конкурсних робіт

| Дата: 25/Червня/2019

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95