Понеділок, 19/Серпня/2019, 18:26

«  Липень 2019  »

Головна » 2019 » Липень » 04
            Взяли участь в «Саміті проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй»

Літні канікули проводимо активно, цікаво і корисно. Група лідерів учнівського самоврядування ДГО "ЮНІКС" взяла участь у роботі Всеукраїнського молодіжного форуму «Саміт проактивних «Б.У.М.» – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй», який проходив у м. Ірпені 2 - 4 липня 2019 року. Організатори заходу -  Міністерство молоді та спорту України спільно та ГО «Українська Академія Лідерства», за сприяння Київської обласної державної адміністрації, Ірпінської міської ради. Саміт уже став доброю традицією для молодих лідерів із різних регіонів України та проводиться другий рік поспіль. Метою заходу є формування спільноти проактивних молодих людей з усієї України, які взаємодіють один із одним задля підтримки, обміну досвідом та ідеями, втілення національних і локальних ініціатив та позитивного впливу на розвиток громад, де вони мешкають. Програмою було передбачено три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких  проведено лекції, панельні дискусії та воркшопи від провідних експертів України у сфері освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо.  Привітати учасників завітав заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема. Під час відкриття форуму молодь поспілкувалася з Тарасом Тополею, активним волонтером та фронтменом гурту «Антитіла», Юлією Савостіною, засновницею проекту Made in Ukraine, та Юлією Тичківською, виконавчою директоркою Аспен Інституту в Києві. Також учасники мали змогу ознайомитися з «Алеєю можливостей», у якій презентували свою діяльність більше двадцяти молодіжних громадських організацій, послухати БУМ-лекції у сфері бізнесу, комунікацій та громадського сектору від провідних експертів країни.

Тож чекаємо на повернення з форуму наших лідерів, вражень та цікавих фотомиттєвостей.

Вступна кампанія 2019

Наразі триває вступна кампанія. Що таке конкурсний бал і як він розраховується, скільки заяв можна подати на бюджетну і контрактну форми навчання, якими пільгами можна скористатись під час вступу. Відповіді на ці та інші запитання вступники тепер зможуть отримати, звернувшись на гарячу лінію МОН або у приймальню громадян щодо вступної кампанії. Їхня робота триватиме до 9 серпня. у Міністрестві освіти і науки зазначають, що для того, щоб вступники, їхні батьки та вчителі були добре поінформовані про графік та особливості вступу, створено на сайті МОН окремий розділ “Вступна кампанія 2019”. Там можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо вступу на всі рівні вищої освіти, інфографіки, відеороз’яснення та офіційні документи. Працюють також консультативні телефонні лінії МОН та приймальня громадян, куди вступники зможуть звернутися впродовж усієї вступної кампанії.

Адреси та номери, за якими можна отримати консультації

Випускний вечір- 2019

26 червня отримали атестати про повну загальну середню освіту випуксники нашої школи. Вони цілеспрямовані, творчі, амбітні, самодостатні особистості. Серед цьогорічних випускників  лідери учнівського самоврядування Черкащини, члени Всеукраїнської дитячої Національної ради, нагороджені почесною відзнакою "За заслуги перед Черкащиною" Ворона Віталій, Пишна Анастасія, Василенко Юлія. Перможець олімпіад з німецької мови, стипендіат міського голови - Пилипенко Анастасія, перможець ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту МАН України - Келеберда Дар'я,  переможці олімпіад з англійської мови,  учасниці програми молодіжних обмінів "FLEX" - Щербенко Марія, Пишна Анастасія; неодноразові перможці хореографічних конкурсів Бакум Максим та Заїка Аліна, переможець обласного етапу військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), нагороджений обласною відзнакою "Відмінник  Захисту Вітчизни" - Кирилюк Ростислав, переможці конкурсів (у складі шкільного хореографічного колективу "Флекс"), лідери, активні учасники молодіжних форумів, зустрічей - Вайпан Олена, Дзюба Катерина, Атамась Софія, Костіна Аліна.  Помічники педагогів, організатори цікавих справ, лідери дитячої громадської організації «ЮНІКС» - Василенко Дар'яНека Катерина.

Школа пишається своїми випускниками. Нехай знання, отримані в школі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам досягти омріяних вершин у вашій майбутній діяльності. Щедрої долі вам, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Фоторепортаж з події на сторінці у Facebook

Терміново!
            У школі відкриті вакансії
            учителя фізичної культури та учиеля музичного мистецтва.
            Телефонуйте:  66-18-95

Школі потрібен на роботу технік -електронщик для обслуговування компютерної техніки  та бажано з освітою учителя інформатики.
            Телефонуйте: 66-18-95

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік