Вівторок, 01/Грудня/2020

«  Грудень 2019  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2019 » Грудень » 03
            Взяли участь у онлайн-конференції
            З метою активізації уваги педагогів до питань формування в нового покоління громадян України соціальної компетентності та загальнокультурної грамотності, виховання почуття власної ідентичності, патріотизму й поваги до інших народів шляхом практичної діяльності 28 листопада 2019 року для освітян Черкащини на базі КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» відбулася онлайн-конференція на тему «Формування національної ідентичності учнів в умовах Нової української школи».
            Захід провели: Ющенко Людмила Олександрівна, доцент кафедри професійного розвитку педагогів, кандидат філологічних наук та Рибалка Світлана Миколаївна, соціальний педагог Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 28 ім.Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради.
            | Дата: 03/Грудня/2019

Призове місце у ІІІ (обласному) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

Урочистості з нагоди проведення ІІІ етапу X (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка відбулися 30 листопада 2019 року в комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».  Цей захід об’єднує навколо української мови талановитих учнів, студентську молодь, педагогів, батьків. Конкурс дає можливість молоді ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості. Захід сприяє згуртованості суспільства навколо національної ідеї, вихованню любові до рідної мови, зростанню авторитету України у світі. Традиційно захід зібрав творчо обдаровану молодь, шанувальників Кобзаревого слова і традицій свого народу: 70 учнів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. Місто Черкаси у конкурсі в свіоїй віковій категорії представляла учениця 8-А класу Драбовська Анастасія. За підсумками  її  робота посіла ІІІ місце. Вітаємо Анастасію з перемогою, бажаємо нових досягнень!

Учителі теж навчаються

Активними учасницями екологічного тренінгу "Моніторингові дослідження стану грунтів" стали учитель хімії Шепета Оксана Миколаївна та учитель біології Пишна Наталія Василівна. Треніг проходив у м. Києві  27-28 листопада 2019 р. та був організований Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді та Національним університетом біоресурсів і природокористування України. Усього  учасниками заходу  стали 34 педагоги – вчителі біології, хімії та географії  закладів загальної середньої освіти, а також керівники творчих учнівських об’єднань, методисти позашкільних навчальних закладів з Волинської, Вінницької, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Черкаської областей та м. Києва. Практичні і теоретичні заняття під час тренінгу проходили в навчальних лабораторіях кафедри ґрунтознавства та охорони ґрунтів і агрохімії та якості продукції рослинництва агробіологічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України. Під керівництвом учених педагоги опанували методики оцінювання екологічного стану ґрунтів, мікробіологічної активності ґрунту та її вплив на показники родючості; познайомились з оптимізацією живлення сільськогосподарських рослин, з агрохімічними та агроекологічними методами дослідження ґрунтів.

Триває  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня тривають заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020