Вівторок, 04/Серпня/2020, 03:45

«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 12
            Про ЗНО з математики

У 2021 році випускники закладів освіти, які здобуватимуть повну загальну середню освіту, обов’язково складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з математики. Відповідна норма передбачена наказом МОН щодо деяких питань проведення зовнішнього оцінювання в 2021 році. Зміст сертифікаційної роботи з математики визначатиметься Програмою зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з математики, затвердженою Міністерством освіти і науки. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, для проведення ДПА з математики у 2021 році буде розроблено два варіанти сертифікаційних робіт: 1) рівня стандарту; 2) рівня стандарту та профільного рівня. Робота рівня стандарту налічуватиме 28 завдань різних форм, на виконання яких відведено 150 хвилин. Робота рівня стандарту та профільного рівня міститиме 34 завдання, на виконання яких відведено 210 хвилин.

Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту, отримають тільки оцінку за шкалою 1–12 балів за виконання завдань сертифікаційної роботи рівня стандарту. Випускники, які вивчали математику на профільному рівні, за виконання усіх завдань сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня отримають оцінку за шкалою 1–12 балів і 100-200 балів за рейтинговою шкалою. Випускники, які вивчали математику на рівні стандарту і планують використовувати результати ЗНО з математики під час вступу до закладів вищої освіти, виконуватимуть усі завдання сертифікаційної роботи з математики рівня стандарту та профільного рівня, а як оцінка ДПА буде зараховано результат за виконання завдань 1-26, 30, 31.

Відкрили "пташину їдальню"

На подвір'ях нашої школи з настанням перших холодів з'явилися годівнички для пташок. А з початку цього тижня запрацювала справжня "пташина їдальня". Учні школи зі своїми батьками - особливо активно - першачки,  долучилися до екологічної акції. Розмаїття годівничок вражає. Від простих,  виготовлених  з підручних засобів (коробок, банок) - до справжніх хатинок з деревини, моху, очерету та інших природних матеріалів. Турбуються наші школярики й про наповнення годівничок. Для "пташиних їдалень" годяться  пшоно, просо, гречка, крихти черствого білого хліба, суха дрібненька вермішель. Таке пригощення подобається усім птахам. А ще наші природолюби не просто зробили добру й корисну справу, а й під час прогулянок зможуть спостерігати за життям птахів.

У шкільну їдальню з Карткою Юніора від Приватбанку

Цього тижня у шкільній їдальні стала доступна нова послуга. Використання Карти Юніора Приватбанку та безготівковий розрахунок за обід у шкільній їдальні діятиме за новми правилами. Для того, щоб сплатити за обід потрібно:

• підійти до терміналу;
            • провести зчитування картки;
            • ввести суму для сплати (5,10,15, 20, 25 і т. д. гривень);
            • натиснути  клавішу "ОК" на терміналі;
            • отримати чек про успішу оплату;
            • віддати чек працівнику їдальні та отримати обід на суму, вказану у чекові.

Безготівковий розрахунок банківською картою зекономить час дитини на придбання обіду в шкільній їдальні чи оплати у шкільному буфеті, а ще допоможе дітям швидше засвоїти основи користування такими картками та познайомить із сучасним платіжним засобом. Батьки мають  можливість контролювати витрати своїх дітей та зручно перераховувати їм на картку кишенькові гроші. Наразі Приватбанк пропонує акцію "Виграй смачний обід!": проведіть оплату  Карткою Юніора та шукайте в чекові або SMS: "Вітаємо, вашу покупку оплачено за рахунок банку."

Триває карантин
            з 12 березня
            до 31 серпня
             2020 року