Неділя, 20/Вересня/2020, 05:40

«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 19
            З подарунками на Миколая

Упродовж кількох днів у місті проводяться різноманітні заходи для дітей, присвячені Дню святого Миколая. Деякі з них відвідали й учні нашої школи. Зокрема, у піцерії "Престо" відбулося чудове свято для категорійних діток міста, яке підготували небайдужі благодійники міста для 45 учнів 7, 9, 17, 19 і 28 шкіл. Дітки поласували піцою та солодощами, отримали приємні подарунки від Святого Миколая. А чарівні ельфи-аніматори з агентства організації свят "CheeseLove" підготували для малечі яскраве наукове шоу: від шоу мильних бульбашок до кріошоу. Сподіваємося, що діти отримали незабутні враження від святкування.

Ярмарок на Миколая

Пироги, тістечка, печиво, найрізноманітніші солодощі та напої, на всяк смак,  новрічні сувеніри, зроблені власноруч,  - усього вдосталь на Миколаївському ярмарку, що відбувався у школі  упродовж двох днів 18-19 грудня. Розташовувався ярмарок у фойє основної школи та актовому залі початкової школи, де хоч і затісно, але місце знайшлося усім. Домашню випічку охоче розкуповували як маленькі школярики, так і працівники закладу. Діти куштували смаколики та із задоволенням розглядали вироби один одного, ділилися враженнями, а вчителі та батьки тішилися гарним настроєм своїх учнів. А ще під час ярмарку прозвучало музичне вітання для усіх учнів школи від вокального колективу "Веселка". Такий захід вкотре продемонстрував, як громадою потрібно робити добрі справи. Дякуємо учням та класним керівникам, мамам, татам, бабусям і дідусям - усім, хто взяв активну участь у ярмарку.

Вивчали питання протидії дискримінації
            Нещодавно в ПМГ відбувся дводенний семінар-презентація для педагогів "Stories that Muves: Навчаємося протидіяти дискримінації".
            Спробуйте просто зараз відповісти на питання: упередження до інакших людей – це початок дискримінації? Або вже частина дискримінації? А якщо ти не вчинив і не висловив нічого образливого, а лише думаєш про інших з упередженням? Саме питання різних видів дискримінації в сучасному світовому суспільстві, у т.ч. й учнівському, розглядалися під час навчання. Педагоги навчалися мислити критично, розрізняли стереотипи і власні висновки, вчилися бачити пропаганду і упередження в медіа та рекламі, чути голоси своїх однолітків з різних країн та різними мовами, за кожним абстрактним уявленням бачити окрему живу людину. Усі теоретичні знання були тісно пов'язані з практикою, адже всі працювали з інтерактивною онлайн платформою, де можна знайти безліч корисної інформації для практичної діяльності.

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020