Неділя, 20/Вересня/2020, 04:21

«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 26
            13 учасників конкурсу МАН – усі з перемогами

Свої науково-дослідницькі роботи на міському етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України захистили 21 грудня 13 учнів нашої школи. Цьому етапу конкурсу юних науковців передували написання контрольної роботи з базових предметів та заочне оцінювання досліджень юних ерудитів компетентним журі.

За підсумками усіх етапів усі наші вихованці отримали призові місця.

Соколюк Олександр (10-Б клас, наукові керівники – Сердюк О.А., Кобильник О.В.) – І місце секція „Прикладна математика“;

Цимбаліст Дар’я (8-Б клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Чорна Т.В.) – ІІ місце, секція „Етнологія“;

Смаглій Марина (9-В клас, науковий керівник Сербіна Н.П.) – ІІ місце, секція „Всесвітня історія“;

Тюрпека Нікіта (9-А клас, науковий керівник Дегтярьов Д.В.) – ІІ місце, секція „Англійська мова“;

Анкушев Дмитро (8-В клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Чорна Т.В.) – ІІІ місце, секція „Археологія“;

Драбовська Анастасія (8-А клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Чорна Т.В.) – ІІІ місце, секція „Археологія“;

Драбовський Назар (8-А клас, наукові керівники Чигрин Д.М.,Чорна Т.В.) – ІІІ місце, секція „Теологія, релігієзнавство та історія релігії“;

Гончаренко Андрій (8-А клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Чорна Т.В.) – ІІ місце, секція „Етнологія“;

Поліщук Юлія (10-Б клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Чорна Т.В.) – ІІ місце, секція „Етнологія“;

Борисова Катерина (11-Ф клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Сербіна Н.П.) – ІІІ місце, секція „Історичне краєзнавство“;

Гилюк Ілля (9-В клас, наукові керівники Нераденко Т.М., Сербіна Н.П.) – ІІІ місце, секція „Археологія“;

Березняк Артем (10-Б клас, науковий керівник Дегтярьов Д.В.) – ІІІ місце, секція „Англійська мова“;

Мельник Нікіта (10-Б клас, науковий керівник Дегтярьов Д.В.) – ІІІ місце, секція „Англійська мова“.

Тож з гордістю можемо привітати, можливо, у майбутньому науковців, які принесуть славу своїй Батьківщині.

Але розслаблятися ніколи: попереду обласний етап конкурсу юних науковців, де, сподіваємося, наші вихованці покажуть себе не гірше.

| Дата: 26/Грудня/2019

Завершився міський етап олімпіад

Минулої суботи відбулася остання олімпіада міського етапу Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін. На завершальному етапі відбулися олімпіади з української мови та літератури, математики, біології та трудового навчання, у яких брали участь і наші школярі. Є перемоги, хоч хотілося б кращих результатів. На олімпіаді з української мови та літератури перемоги принесли Гайворонська Дар’я (7-Б клас, учитель Нянько О.В.) та Пророченко Оксана (9-Б клас, учитель Щербак Г.В.). Обидві посіли ІІІ місце. Двоє юних ерудитів представляли школу на олімпіаді з математики. Обидва достойно показали свої напрацювання та посіли ІІ місце. Це Фрей Владислав (6-А клас, учитель Леонова В.Л.) та Плаха Артем (7-А клас, учитель Чаун Л.А.) Три перемоги маємо і на олімпіаді з біології. Смірнова Яна (9-Б клас) посіла ІІ місце, Глотова Анна-Аліна (8-В клас) – ІІІ місце, Новак Марія (7-Б клас) – ІІІ місце. Усім допомагала готуватися до олімпіади учитель Безверха Л.М. Завершився міський етап юних ерудитів олімпіадою з трудового навчання. Сандовенко Богдан (9-Б клас, учитель Ложка В.Б.) зайняв ІІІ місце, поставивши крапку у напруженому шляху наших учнів до перемог.

| Дата: 26/Грудня/2019

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020