Неділя, 20/Вересня/2020, 06:16

«  Грудень 2019  »

Головна » 2019 » Грудень » 28
            Новорічне привітання від мецената

Вже п’ятий рік поспіль напередодні Новорічних свят  у приміщенні Черкаського міського палацу молоді проходить фестиваль дитячої творчості за участі вокальних та хореографічних шкільних колективів. Захід, за традицією, відбувається за підтримки благодійника - Мкртчяна Араіка Рафіковича. Цього року учасниками фестивалю стали учні  8 навчальних закладів ( ЗОШ № 8, 26, 30, 32, СШ № 20, 27, 28 та ФІМЛІ). Майже 700  школярів долучилися до святкувань. Від дітей - музичні вітання, від мецената  - солодкі подарунки кожному та грошові премії маленьким артистам. Дякуємо Араіку Рафіковичу за привітання!

Визнання на обласному рівні

Вітаємо Цимбалюка Борислава, учня 10-А класу, який отримав високу нагороду - Подяку обласної державної адміністрації за активну громадянську позицію та перемогу у Всеукраїнському конкурсі "Лідер-2019" у рамках Всеукраїнського форуму "Відповідальне лідерство-шлях до успіху". А ще Борислав  у складі групи з іншими черкащанами, які прославляють  у різних галузях (медицина, спорт, видавнича справа, іноваційний бізнес та ін.) та з очільником області Романом Боднаром став учасником відеосюжету з Новорічним привітанням  для громадян. У ході зустрічі Борислав розповів про досягнення Ліги старшокласників Черкащини та вручив книгу-оповідь "Шикувалися воїни світла" керівнику ОДА.

Новорічний майстер-клас

Цього року, наприкінці навчального семестру, відбулися чимало новорічних майстер-класів. Тож і учні 5-В класу (класний керівник Леонова Валентина Леонтіївна)  долучилися до виготовлення новорічних іграшок. Діти дуже старалися, намагалися зробити якнайкраще і за це отримали велике задоволення від процесу створення  іграшки власними руками. Батьки та класний керівник  щиро дякують  матусі Ані Шульги  - Каті, яка надихала дітей на творчість, допомагала впоратися  з нелегкою працею, зуміла передати свої знання та вміння створювати чудові іграшки!

З високою нагородою

Представники відділення НОК України в Черкаській області Іван Урста та Андрій Мігукін завітали нещодавно до нашої школи з приємною місією. Вони передали подяку від НОК України за підписом президента Сергія Бубки вчителю фізичного виховання Ірині  Олексіївні Лісовій, яка готувала команду школярів для участі в спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя». Її відзначили за внесок у розвиток олімпійського руху. Також учителю вручили оілмпійський подарунок. Нагадаємо, команда нашої  школи «Атланти» представляла Черкаську область на всеукраїнських змаганнях і виборола третє «бронзове» місце.
            До складу команди входили учні 7-9 класів, а саме: Артем Броварський, Назар Риженко, Андрій Хмельов, Володимир Брагар, Артем Поліщук, Артем Сидорчук, Софія Запоточна, Марія Віцінська, Ана-Аліна Глотова, Марія Богун, Анастасія Барабаш, Наталія Корінна.

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020