Неділя, 20/Вересня/2020, 06:52

Подано заяв станом на 12.06.2020 року - 130

Вільних місць НЕМАЄ.

| Дата: 13/Червня/2020

Про режим роботи школи у період проведення пробних ЗНО

До уваги батьків, учнів! 15 та 17 травня 2020 року школа (приміщення по вул. Героїв Майдану, 3 ) працює в режимі пункту Зовнішнього незалежного оцінювання, у зв'язку з проведенням  пробних тестувань для випускників з української мови та літератури й інших предметів. У звичайному режимі школа почне працювати з 15.00.

Нагадуємо також, що значна частина учителів з 15 червня перебуватиме у відпустці. Якщо Ви не встигли вирішити якісь шкільні питання чи у Вас виникає  нагальна потреба поспілкуватися з учителем  прохання домовлятися за телефоном, а при відвідуванні школи дотримуватися карантинних заходів.

| Дата: 13/Червня/2020

Пропозиція літнього відпочинку: табір MAXIMUM запрошує

Шановні батьки!
                      Табір MAXIMUM активно готується до початку літнього сезону, який цього року розпочнеться 5 липня!

Вже зараз ми дбаємо про те, щоб канікули Вашої дитини у наших таборах були безпечними, корисними та незабутніми! Ми активно працюємо над тим, щоб підготувати нашу базу для прийому дітей та підлітків, дотримуючись всіх рекомендацій та правил; збудували нові активності та створили цікаву програму. Будемо раді бачити Вас та Ваших дітей цього літа в MAXIMUM, адже це місце, куди хочеться повернутись❤️. Ви можете ознайомитись з розкладом літніх програм та зареєструвати свою дитину на нашому сайті: www.maximum.camp

Якщо Ви не знайшли потрібної  інформації на сайті або бажаєте щось уточнити - обов’язково зв’яжіться з нами. Телефонуйте за вказаним номером +380 97 719 10 36 (Артем).

Також ви можете слідкувати за нашими соцмережами, де будете першими дізнаватись останні новини про заїзди та програми. Лайкайте та слідкуйте за нами, щоб завжди бути з нами на одній хвилі:)

Instagram: @camp.maximum
            Facebook: https://www.facebook.com/camp.MAXIMUM/

Відео з літа 2019: https://youtu.be/NUGpJhw7cMU

| Дата: 13/Червня/2020

Підсумки конкурсу "Сім'я року 2020"

Цьогорічний конкурс "Сім'я року" відбувся уперше за багато років онлайн. Незважаючи на карантинні заходи, ми вирішили не зраджувати шкільним традіціям та запросили найактивніші сім'ї школи долучитися до участі у конкурсі. Зголосилися позмагатися 15 сімей. Конкурс проходив у два етапи. Під час першого - сім'ї-учасниці мали представити свою родину, презентувати якусь сімейну родзинку та взяти участь у "інтелектуальних іграх" онлайн. Другий етап вимагав креативного підходу до виконання завдання - стоврення тридцятисекундного відеоролика "Наша спільна сімейна справа". За результатами двох  етапів та кількістю набарних балів у всіх конкурсах і відбулося визначення переможців та номінантів. Сертифікатами за участь у конкурсі "Сім'я року -2020" відзначені сімї Олешко (2-Д), Охріменків (3-В), Осадчих (2-А,6-А), Диранових (1-А,3-Б), Коськіних (1-Б). Грамоти фіналіста конкурсу ортимають сім'ї Фещенків (2-Г), Сиротчуків (2-Г), Мартиш (2-Г), Анісімових (4-Г), Воропай (3-В). До  преможців  конкурсу увійшли сім'ї Шевченків (1-Д, 5-Б), Таран (2-Б) - ІІІ місце, сім'я Проценків (2-В) - ІІ місце. Розділили першість сім'ї Драбовських (1-А, 8-А) та Петриченків (2-А,4-А), з однаковою кількстю балів. Усі учасники конкурсу отрмають електронні сертифікати, грамоти та дипломи.  А вже після знаття усіх карантинних обмежень зможуть отримати й оригінали нагород. Окрім цього, учасники, які посіли 1, 2 та 3 місця отримають подарунки - сертифікати на проведення 1 дня відпочинку всією родиною у  таборі відпочинку "Максимум". Вітаємо учасників конкурсу й переможців! Нехай у Ваших сім'ях завжди панує добробут, злагода і любов!

Турнірні таблиці конкурсу

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня розпочнуться заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020