П'ятниця, 23/Жовтня/2020, 03:53

«  Жовтень 2020  »

Головна » 2020 » Жовтень » 02
            З Днем учителя!

Лідери учнівського самоврядування ДГО "ЮНІКС"  підготували вітання для учителів з нагоди професійного свята.

З Днем учителя!

Взяли участь у афілійованій (не)конференції Міні-EdCamp Pomichna

Експертну сесію «Школа без дискримінації» у рамках афілійованої (не)конференції Міні-EdCamp Pomichna провела вчителька трудового навчання Срібна Ірина Володимирівна. Захід відбувся 1 жовтня. Ірина Володимирівна є сертифікованою експерткою з анти дискримінаційної експертизи освітнього контенту та долучається до здійснення анти дискримінаційної експертизи проектів шкільних підручників. Під час сесії йшлося про дискримінацію як явище, форми дискримінації; як створювати та наповнювати освітнє середовище у відповідності до недискримінаційного підходу в освіті, про гендерну нерівність, її походження; як впізнавати та долати гендерні стереотипи та нерівності в школі. Тема недискримінації, і, в освіті зокрема, є надзвичайно актуальною сьогодні, оскільки забезпечення прав і свобод кожної і кожного є важливим компонентом демократичної держави, та є справою всього міжнародного товариства.

Всеукраїнський день бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначили 30 вересня в стінах нашої школи. Адже це свято не лише бібліотекарів, а й всіх, хто по-справжньому відданий книгам і читанню! В оновленому бібліотечному просторі лунали вітання та побажання з нагоди свята від дітей, батьків та вчителів 2-А,2-Г, 5-А, 5-Б, 6-Б,7- А класів. Також до привітань долучились представники народного депутата України С. Рудика. Приємною несподіванкою стало поповнення книжкового фонду сучасними, яскравими книгами. Тож дякуємо за привітання та запрошуємо всіх наших читачів до шкільної бібліотеки. Нехай прочитані книги дарують вам крила.

| Дата: 02/Жовтня/2020

Наші учні серед переможців Всеукраїнського проєкту

Координатор Асоціації українських германістів Овсієнко Л.О. відвідала Черкаську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 28 ім. Т.Г. Шевченка та презентувала результати Всеукраїнського проєкту серед учнівської та студентської молоді, що був проведений за ініціативи Асоціації українських германістів. Переможницями проєкту „Naturkalender“ стали дві вихованки нашої школи: Скринник Аріна та Овсієнко Анна, чиї роботи були відібрані організаторами та ввійшли до 12 найкращих. Решта учасників проєкту школи за їх активну участь були нагороджені календарями. Щиро дякуємо Овсієнко Л.О. за тісну співпрацю.  Вмотивувала  учнів 5-Б класу (тепер 6-Б класу) до участі у проекті їх учитель Обіденко А.В. Усім учасникам проекту подальших успіхів та нових перемог.

Триває адаптивний  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня тривають заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020