Вівторок, 24/Листопада/2020

«  Жовтень 2020  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2020 » Жовтень » 19
            Шкільна бібліотека отримала подарунок

Шкільна бібліотка отримала подарунок від Нераденко Тетяни Миколаївни – педагога, археолога, краєзнавця, кандидата історичних наук. Як методист відділення «Історія», вона  організує на високому рівні методичне забезпечення і практичну допомогу вчителям області у підготовці  науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук (МАН). До Міжнародного дня археолога презентувала свою працю, яка відтепер буде і в нашій шкільній бібліотеці. Цей підручник стане в нагоді не лише учням, які гототують свої наукові роботи в МАН  в секції "Археологія", а  й маленьким краєзнавцям нашої школи.

| Дата: 19/Жовтня/2020

До уваги батьків учнів 11-х класів!

Шановні батьки учнів 11-А та 11-Б класів! 20 жовтня 2020 року, о 18.15 відбудуться онлайн-збори. Тема «Підготовка до складання ДПА та ЗНО». Приєднатися до зборів можна за покликанням: http://meet.google.com/mqc-smhy-dkz

Як День українського козацтва святкували

Упродвж кількох днів з дотриманням карантинних вимог ми відзначали День українського козацтва та День захисника України. Учні початкових класів взяли участь у цікавих змаганнях "Козацькі перегони".  Учні 5-х класів та 6-Г класу стали учасниками квесту "Ми з козацької родини", під час якого змогли перевірити себе на занння історії козацтвта, народного козацького фольклору,  випробувати себе в спритності, силі, витривалості. За загальним рейтингом команд ІІІ місце вибороли учні 6-Г класу, ІІ місце - учні 5-Г класу, а І місце посіли учні 5-В класу. Вітаємо переможців та їх класних керівників.  Весело та емоційно пройшли свята у школі. Особливо усіх порадував справжній козацький футбол. Козаки та козачки 8В та 8Б класів у шароварах  хвацько ганяли за мячем. У  нелегкому двобої козацького запалу та спортивного духу перемогла команда 8Б класу. Не забули ми і про наших захисників, учні початкових та середніх класів  змайстрували багато чудових подарунків: листівок з побажаннями, оберегів та сувенірів, які  Гетьман українського козацтва Олександр Туз передасть військовим ООС.

Ігри клубу "Що? Де? Коли?" розпочато

Минулого тижня відбулися ігри шкільного клубу "Що? Де? Коли?" Участь в іграх взяли команди 5-х, 6-х, 8-х, 9-х класів. Такі інтелектуальні батли будуть проводись упродовж року, а команди набиратимуть бали. За підсумками усіх ігор буде визначено переможця у кожній з вікових груп. Після 1-ї гри лідерами є 5-А, 6-Б, 8-В, 9-Б класи. Ігри для учнів 7-х класів відбудуться у середу 21 жовтня о 14.20 у шкільній бібліотеці. Розвивайтесь та вдосконалюйте себе!

Триває  карантин через COVID-19

До уваги батьків
            майбутніх першокласників!
            З 12 вересня тривають заняття у групах  з підготовки дітей 5-6 років до школи
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту.

UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2020