Вівторок, 26/Січня/2021

«  Жовтень 2020  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2020 » Жовтень » 23
            До уваги батьків майбутніх першокласників!

У суботу, 24 жовтня 2020 року, заняття на курсах з підготовки до школи відбудуться у звичайному режимі з 9 до 12. Чекаємо Вас  разом з дітлахами біля центрального входу  до школи.

| Дата: 23/Жовтня/2020

Екологічний місячник у шкільній бібліотеці

Щорічно, в жовтні місяці, проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. У цьому році він відбувається під гаслом „Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів“. Упродовж місяця бібліотека намагалася привернути увагу наших користувачів до екологічних проблем, розкрити красу природи нашого краю та виховувати бережне ставлення до навколишнього світу. У бібліотеці функціонували книжкова виставка-панорама „Жити в стилі ЕКО вчить бібліотека“ та виставка-подорож „Буду я природи другом“. Екологічний круїз „Нас зібрала рідна природа“ відбувся для четвертокласників. В ігровій формі наші читачі вивчали природу рідного краю та вчилися оберігати її. Турнір „Цілющі скарби матінки Землі“ дав можливість позмагатися юним природолюбам, показати свої знання, ерудицію, кмітливість, показати своє ставлення до природи. Учні 6-Б класу взяли активну участь у заході „ЕКОскарбниця часів козацтва“. Цікаві запитання вікторини, завдання на ерудицію, ознайомлення з ЕКОпобутом козаків, традиціями та звичаями спонукали наших читачів до здорового способу життя.

Дива своїми руками

Заходи з розвитку екологічної культури школярів спонукали дітей до творчості. Власними руками учні виготовили цікаві поробки з природного матеріалу та побутових відходів. Креативні вироби стали прикрасою виставки „Дива своїми руками“. Серед робіт надзвичайно багато оригінальних і чудових задумок, які не залишили байдужими відвідувачів виставки. Сподіваємося, що наші умільці отримали естетичну насолоду від своєї праці. Дякуємо за активність та співпрацю учням та класним керівникам 1-Б, 2-А, 3-Б, 4-Б, 5-Д, 5-Г класів та вчителям трудового навчання Срібній І.В., Анісімовій Н.В.

Захистимо рідну природу

У рамках проведення Всеукраїнського місячника „Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів“ був організований „екологічний десант“ – поїздка учнів 9-х  класів до Холодного Яру, де  діти отримували безпосередні знання  про природу через книгу, звернули  увагу на проблеми екології, зокрема занедбаний стан Скіфського кургану. За результатами виявлених проблем заповідника було сформовано та надіслано запит до  Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

"Козацька звитяга"

Напередодні канікул відбулася патріотична тріада "Козацька звитяга", що завершила цикл заходів, присвячених Дню українського козацтва та Дню захисника України. Розпочалася заходи святковою зустріччю з представниками центрального округу Українського козацтва, Гетьманом Олександром Тузом та полковником Віктором Шульгою, депутантом міської ради Антоном Ведулою, методистом ММК Ліаною Деркач, заступником керівника обласної спілки учасників АТО Олексієм Драбовським, які привяітали учнів зі святом та вручили грамоти і дипломи за активну участь та перемоги у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі "Сокіл"   ("Джура"), за проходження обласного вишколу "Козацький стан-2020" та за перемогу в тематичній грі "Що?Де?Коли?" та козацькому квесті. Після нагородження  учасники зустрічі прослухали  розповідь Олександра Туза про звитяжний шлях українського козацтва від витоків до сьогодення.  Учні 7-х класи мірялися знаннями та ерудицією у грі "Що?Де? Коли?", переможцем став 7-А клас, а юнаки 10-11 класів зійшлися у двобої військово-спортивних змагань, де перевірили свою стійкість, витримку, бойовий дух, військову вправність та витривалість. Для них Антон Ведула провів майстер-клас з розбирання-збирання автомата. Перемогу отримала команда юнаків 11-Б класу, ІІ місце посіла команда 11-А класу, а  ІІІ місце - команда 10- А класу. У розбиранні -збиранні автомата найвправнішим виявився Соколюк Олександр (11-Б клас), ІІ місце посів Цимбалюк Борислав (11-А), а ІІІ місце -  Броварський Артем (10Б клас). Козацькому роду не буде переводу, допоки у наших жилах тече козацька кров та у нашої молоді горить запал потріотизму та жага до осягнення витоків свого коріння.

Більше фото ТУТ

Триває  карантин через COVID-19

UA5835434700000260
            Приватбанк