Неділя, 07/Березня/2021

«  Лютий 2021  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2021 » Лютий » 10
            Check your memory!!!

Гра захоплює, гра допомагає зрозуміти складні речі й відчути себе переможцем. Гра навчає учнів працювати в команді, а ще вчить помірковано ставитись до помилок. У  2-г класі ( учитель Коваленко Ірина Петрівна) діти активно включались в процес навчання за допомогою "Guessing Games". Разом з героями Disney перетворили вивчення нової теми на цікавий квест. Такі  незвичайні уроки англійської мови проходять у рамках Тижня  іноземних мов.

Учитель пропонує кілька навчальних відео:

Відео 1.       Відео 2.      Відео3.       Відео 4.     Відео 5.     Відео 6.     Відео 7.

| Дата: 10/Лютого/2021

Додатковий набір у гуртки!

Багатопрофільниймолодіжний центр.  Гурток «Сувенірна майстерня» для дітей 8-16 років(БЕЗКОШТОВНО)

Якщоти хочеш:

• Цікаво проводити вільний час;
            • Зустріти нових друзів;
            • Навчитись створювати ексклюзивні речі своїми руками;
            • Брати участь у мистецьких виставках та перемагати в конкурсах?

Тоді ми чекаємо саме на тебе в  клубі «Товариш», вул. 30 р. Перемоги, 56/2   або в клубі «Романтик», вул. Героїв Майдану, 11

Шановні батьки, щоб записати дитину в гурток звертайтеся за № тел. 096 0377838

| Дата: 10/Лютого/2021

Триває акція до Дня дарування книг

Процес дарування книг шкільній бібліотеці розпочався! Дякуємо Новак Марії, Бабенко Даші, Охріменко Діані, Заграюк Ксенії, Цимбаліст Поліні, Пишній наталі Василівні за подаровані книги. Будьмо активними! Надаймо можливість прочитати ваші книги дітям, які люблять читати.

Оновлено сторінку

Оновлено матеріали сторінки "Поради психолога". Психолог школи Широкова віталіна Віталіївна підготувала добірку інформації  на тему: "Моя дитина – жертва булінгу: що робити батькам – практичні поради від психолога". Обирайте в Меню сайту сторінку та читайте більш детально.

КНИГА КРАЩА ЗА ГАДЖЕТИ!

У школі оголошено КОНКУРС на дарування книг у шкільну бібліотеку. Бібліотека потребує навчальної літератури ( шкільні підручники), художньої програмної літератури, особливо дитячої, науково-пізнавальної, довідкової, творів сучасних письменників. З подарунками звертайтесь у шкільну бібліотеку початкової та старшої школи. Бібліотекарі втановлять, чи потрібна книга і приймуть на баланс. Про дарувальників обов'язково напишемо в ЗМІ. А найактивніших очікують несподівані сюрпризи. ТОЖ ПОЧИНАЙМО ПЕРЕГЛЯДАТИ ДОМАШНІ БІБЛІОТЕКИ ПРЯМО СЬОГОДНІ! Приймаємо подарунки щодня з 8.30.до 17.00. ПІДСУМКИ підведемо 15 лютого о17.00.

Актуально про кібербулінг

До Дня безпечного інтернету  актуально поговорити про кібербулнг.  Що таке кібербулінг? Що робити, якщо це сталося? Читайте на "Сторінці соціального педагога", обравши її у Меню сайту.

А ще з означеної темиможна переглянути освітній серіал про кібербулінг для підлітків за участі Анни Трінчер та Насті Каменських. Переглянувши 4 короткі відео, ви дізнаєтесь, як виглядає кібербулінг, які причини та потенційні наслідки кібербулінгу, як припинити кібербулінг і що робити, якщо хтось із друзів став жертвою кібербулінгу. Ознайомитися з матеріалами курсу можна за посиланням:

1. https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyberbullying%C2%A0  або

2. https://www.unicef.org/ukraine/about-cyberbullying-for-teenagers?fbclid=IwAR2Sg9pqxCY6hkEpfk-biRDAHfaLNxBv68E98_PjFT7yUajI7akG5s0ICnY

| Дата: 10/Лютого/2021

Наш "котодім" продано на аукціоні!

Упродовж кількох тижнів учні школи разом з учителем трудового навчання Ложкою Віталієм Борисовичем реалізовували досить цікавий та корисний проект -  будували справжнсінький будинок для безпритульних кицьок. А Максим Дубінський організував проведення аукціону "КОТОБУДИНОЧОК"  на підтримку проекту учнів нашої школи, які долучилися до корисної справи. До участі в аукціоні долучились відомі люди нашого міста: Анастасія Чубіна, Анна Кужева, пан Бортнік та інші.

Це - територія відкритого освітнього простору. Гарний приклад благодійності для дітей. Разом МИ сила!

Про наш "КОТОДІМ" у сюжеті на UA: Черкаси

Інженерний тиждень триває

Учні та учителі школи так захопилися фоматом інженерних уроків, що наш #інженернийтиждень2021 продовжується.  ФІЗИКА - цікава і магічна наука. Учні 2-В класу (учитель Мельник Юлія Сергіївна ) в цьому переконалися, власноруч виготовивши моделі аквалангістів і дослідивши процеси занурення та спливання на поверхню води. #томущоцікаво #28школаЧеркаси

Триває  карантин через COVID-19