Неділя, 07/Березня/2021

«  Лютий 2021  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2021 » Лютий » 13
            До Дня безпечного інтернету

День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) відзначаєтьсяу світі 9 лютого. Цього року від проходив під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю.  У школі також проведені спеціальні уроки, основна мета яких залишається незмінною – виховати культуру користувача Інтернету, який зможе мандрувати просторами глобальної мережі не наражаючи на небезпеку себе та своїх близьких. Упродваж тижня  на уроках інформатики  школярі знайомилися з правилами поведінки в глобальній мережі,  працювали з п‘яти тем: обачність в Інтернеті, пильність в Інтернеті, захист в Інтернеті, доброзичливість в Інтернеті, сміливість в Інтернеті. А всі учні та учителі 1-2 класів ще й стали учасниками Всеукраїнського уроку "Захист дітей у цифровому середовищі".

Happy Valentine's Day!

День св.Валентина досить популярне свято. У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. Сьогодні  День святого Валентина  - це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких  людей. Напередодні  Дня закоханих уже  традицією стало написання листівок-валентинок з привітаннями та найкращими побажаннями для людей небайдужих серцю. На уроці англійської мови у 4-А класі ( учитель Коваленко Ірина Петрівна) разом із вдосконаленням мовних навичок  відбувся ще й  майстер-клас з виготовлення символів свята власними руками.

Цікавинки тижня англійської мови

Ще один цікавий захід проведено в рамках  тижня іноземної мови. Це урок-вікторина Pub Quiz у 9-А класі (вчителі Дегтярьов Денис Вячеславович та Малоног Наталія Ігорівна). Учням були запропоновані питання,  спрямовані на розвиток у них критичного, креативного та нестандартного мислення, а також перевірки сформованості міжособистісно-комунікативної та мовної компетенцій. У групах учні завзято обговорювали питання та знаходили правильні відповіді. Урок пройшов у дружній, невимушеній атмосфері. Учні яскраво продемонстрували власні інтелектуальні здібності та показали гарний рівень спілкування англійською мовою. Команда переможець отримала солодкий приз.

| Дата: 13/Лютого/2021

Квест-кімната, святкова майстерня St.Valentine’s cards: підсумки тижня англійської мови

Тиждень англiйської мови - це завжди цiкаво, пiзнавально та захоплююче. Заходи, які проведені в школі під час цього тижня, спрямованi на пiдвищення мотивацiї учнiв та iнтересу до вивчення англiйськоi мови. Так учнi 4-A класу вiдвiдали квест кiмнату та дiзналися про 20 найцiкавiших фактiв з iсторiї англiйськоi мови. Упродовдж тижня працювала святкова майстерня з виготовлення St.Valentine’s cards. А учнi 9-Б класу взяли участь у конкурсі кросвордiв з нагоди St.Valentine’s Day. Працювали учні під керіництвом учителя англійської мови Науменко Наталії Всеволодівни.

| Дата: 13/Лютого/2021

Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі!

Учень 9-А класу  #СШ28 Мальований Єгор виборов третє місце у Всеукраїнському конкурсі #ITALENT. Понад 6000 дітей з усієї України взяли участь у цьому конкурсі. Це найбільший в країні конкурс з ІТ проектів та кіберспорту серед молоді віком до 19 років. Єгор ще в грудні надіслав свою роботу на розгляд компетентного журі, у складі якого були найкращі спеціалісти з різноманітних ІТ-компаній та Міністерства освіти і науки України і пройшов до фіналу. Цьогоріч фінал конкурсу проходив дистанційно, але завдання були нелегкими. За три дні учасники категорії WEB FRONT-END повинні були створити сайт з нуля. І наш Єгор успішно виконав завдання та отримав високий бал за фінальну роботу. Журі прокоментувало його роботу: "Просто Бомба". Вітаємо з високою перемогою! Прямуй до ІТ-перемог впевнено! Ми віримо в тебе!  https://youtu.be/BhHyI9b62o0

Ecological literacy. Darwin Day, або Про екологію - англійською

Розуміння потреби захисту навколишнього середовища потрібно виховувати змалечку. Необов'язково розповідати жахливі історії про екологічні катастрофи. Продовжуємо виховувати в учнях відповідальність і відчуття себе частиною світу. Напередодні Дня Дарвіна (Darwin Day), 12лютого, на уроці англійської мови  з учнями 8-А класу ( учитель Коваленко Ірина Петрівна) дискутували про природу та еволюцію, дослідили вплив бактерій та мікроорганізмів на мозок людини. Після перегляду навчального відео "Forgotten Organ" учні мали змогу доповнити знання про віруси, повторили як піклуватись про своє здоров'я та не хворіти.

| Дата: 13/Лютого/2021

Акція до Дня дарування книг триває

Хоча тиждень і закінчувався  дистанційним робочим днем, через ускладнення погодних умов, проте у школі тривало чимало різних заходів. Продовжили естафету до Дня дарування книжок учні 2-А, 2-Г та 3-Б класів. Тож шкільна бібліотека поповнилася кількома примірниками літератури для дітей молодшого шкільного віку. Щиро дякуємо! Долучайтесь до хорошої справи!

Триває  карантин через COVID-19

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021