Неділя, 07/Березня/2021

«  Лютий 2021  »

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2021 » Лютий » 19
            До Міжнародного дня рідної мови

Міжнародний день рідної мови відзначається 21 лютого. Започатковано цей день для підтримки мовного і культурного різноманіття та збереження багатомовності. Тож його відзначають представники всіх націй і народностей світу. Міжнародне свято рідної мови має сприяти захисту мови як культурної спадщини кожної окремої національності, кожної народності на нашій планеті. З нагоди відзначення Дня рідної мови 22 лютого у школі будуть проведені ЗАХОДИ. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Народ наш сміявся і плакав рідною мовою. Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь! Дбаймо про рідну мову, шануючи право інших народів на свою мову!

Героям Слава!

День Героїв Небесної Сотні відзначаємо 20 лютого. Цього року вже сьома річниця  з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, піку розстрілів Героїв Небесної Сотні. Цей день назавжди увійшов в історію України як символ жертовності, патріотизму та героїзму і вкотре підтверджує думку про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які своєю жертовністю дозволять будувати нам майбутнє.

Сьогодні у школі проведено заходи зі вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та випускника школи -  Віталія Миколайовича Вергая, який загинув 6 лютого 2015 року, захищаючи суверенність нашої України. З нагоди цих подій та до Дня Державного герба України було відкрито експозицію-банер "Хто віддав життя за Батьківщину, житеме вічно!" Банер виготовлено коштом благодійного внеску учнів школи, стипендіатів міського голови (2020-2021 р.р.)  Цимбалюка Борислава та  Новак Марії. Джури рою "Ратиборець" провели мітинг-реквієм та вшанували хвилиною мовчання героїв. На заході присутні начальник відділу національно-патріотичного виховання департаменту освіти та гуманітарної політики Козир Віталій Вікторович та донька загиблого героя  - Катерина Вергай. Віталій Вікторович подарував для шкільної бібліотеки літературу про визвольні змагання українців у ХХІ столітті, а пані Катерина подякувала учням, що зберігають пам'ять про її батька. Джури також презентували свої вииступи  "Революція гідності" на уроках історії у 8-11 класах.

Слава Героям Небесної Сотні, слава українським воїнам, які з гідністю та честю  виконують свій святий обов’язок захисту нашої Батьківщини. Будьмо гідні своїх героїв, які віддали свої життя за нашу свободу та право на вільний розвиток.

Фрагмент відео

#СШ28ЧЕркаси  #курінь_ВіталіяВергая

| Дата: 19/Лютого/2021

Актуальна виховна година: у сюжеті на Суспільному

Суспільне телебачення Черкас завітало на виховну годину до 5-Д класу (класний керівник Рибалка Світлана Миколаївна). Тема, порушена під час виховної години надзвичайно актуальна й важлива, завжди викликає жвавий інтерес в учнів.  Мова йшла про тероризм, телефонний тероризм та псевдозаміновування. Водночас, тема виховної години  непроста, адже перед цим школа пережила все це вживу, проте дуже легко йшло спілкування з дітьми через свіжі емоції й враження.

| Дата: 19/Лютого/2021

"НОВА ЯКІСТЬ" співпрацює з дітьми !

Відповіддю на наш Котобудиночок є придбання обладнання для технічної праці у шкільній майстерні (електролобзик, викрутки, ножівки, плоскогубці,свердла та ін.). Днями підвезуть матеріали. І наші юні майстри готові будувати ще один будинок для котиків, а також будиночки для птахів. Керує творчим проектом учитель технічної праці Ложка Віталій Борисович.

Триває  карантин через COVID-19

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021