П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Квітень 2021  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2021 » Квітень » 07
            Усесвітній день здоров'я відзначають 7 квітня

Всесвітній день здоров’я щорічно відзначається 7 квітня. Традиція проводити в цей день заходи, присвячені проблемам збереження здоров’я та профілактики захворювань, приурочена дню створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), на яку покладено вирішення міжнародних проблем, пов’язаних з охороною здоров’я населення планети. 7 квітня 2021 року відзначається 73-я річниця з дня вступу в силу Статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я. Саме цей день прийнято відзначати у міжнародному масштабі як Всесвітній день здоров’я.  Мета свята – привернути увагу до проблем охорони здоров’я та необхідності розгорнутої й всеохопної профілактики захворювань, здорового способу життя.

Пропонуємо ряд  прислів'їв і приказок про здоров'я, які були, є і завжди будуть актуальними для кожного з нас.

✔️ Про добро пишуть навіть тоді, як здоров'я твоє у біді, а про зло завжди встигнеш написати.

✔️ Якби людина себе полюбила, більше б ніколи вона не хворіла.   ✔️ Вартість здоров'я знає лиш той, хто його втратив.

✔️ Гроші втратив – нічого не втратив, час утратив – багато втратив, здоров'я втратив – усе втратив.

✔️ Лікар для хворого – батько, а для здорового – друг.    ✔️ Ліпше здоров'я, як готові гроші.  ✔️ Спочатку краще берегтись, ніж потім лікуватись.

А на картинці пропонуємо розгадати кросворд.

Вітаємо усіх і бажаємо міцнющого здоров'я усім і кожному на планеті Земля!

| Дата: 07/Квітня/2021

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Збори для батьків майбутніх першокласників з питань набору до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік  відбудуться онлайн 08 квітня о 18.00 в GoogleMeet: https://meet.google.com/vnr-txhd-ync

| Дата: 07/Квітня/2021

Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці

За доброю традицією, останнього тижня березня у нашій бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги. Його завдання – популяризація найкращих надбань української і світової літератури та заохочення дітей до їх прочитання. Протягом тижня було проведено багато цікавих заходів, на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності. Тиждень дитячого читання відкрила виставка-запрошення «Літературна галактика України», яка пропагувала кращі твори українських письменників. Першого дня на свято до бібліотеки завітали учні 5-А класу та взяли участь у  ерудит-шоу «Книга просить на гостини, в неї свято – іменини». Юні книголюби 4-Б та 4-А  класу змогли продемонструвати свою ерудованість, кмітливість під час турніру «І знову у мандри запрошують книги…». Цікаві завдання, конкурси прийшлися до вподоби кожному учаснику.Багато нового, пізнавального і незвичного дізнались учні 2-Б класу під час літературної подорожі «Казкова країна Мудрої Книги». Учні перших та других класів із задоволенням відвідали бібліопікнік: «Веселися, грай і книжки читай». Для них був проведений літературний круїз   «Країна книжкова – країна казкова»,  який дозволив їм поринути в загадковий світ казки і ще раз зустрітися з улюбленими героями та познайомитися з новими,  не менш цікавими. Книжкова виставка-подорож «Ми цікаві й незвичайні» познайомила з незвичайними книгами: великими і малими, старими і новими, товстими і тонкими, книгами-іграшками, книгами-сувенірами. Музична вікторина «Поєднай мелодію з літературним героєм» спонукала до перегляду улюблених  мультфільмів. Надзвичайно емоційно пройшов  літературно-художній конкурс  «Розмалюю я героя», під час якого  діти старанно   розфарбовували  своїх улюблених казкових  героїв.  А ще були подарунки книзі – закладки,  які майстерно виготовляли наші книголюби. Переможці конкурсів та кращі читачі були відзначені призами. Тиждень дитячої та юнацької книги вже минув, але шкільна бібліотека  гостинно чекає на своїх читачів, щоб запропонувати їм нові  виставки, цікаві надходження.

Більше фото

| Дата: 07/Квітня/2021

Міжнародний день дитячої книги в шкільній бібліотеці

Одним із найулюбленіших казкарів усіх часів і народів визнаний Г. К. Андерсен – автор всесвітньовідомих казок для дітей і дорослих. Його твори, перекладені більше ніж 150 мовами, стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день народження Г.К. Андерсена, 2 квітня, у всьому світі відзначаємо  Міжнародний день дитячої книги. А ще в цей день один раз на 2 роки на черговому конгресі Міжнародної ради з дитячої книги письменникам та художникам вручається головна нагорода – Міжнародна премія імені Г. К. Андерсена. Це золота медаль з профілем великого казкаря, яку часто називають „Малою Нобелівською премією“. З нагоди свята у шкільній бібліотеці організовано книжкову виставку „Країна чудес Г.Х. Андерсена“, яка присвячена творчості великого казкаря. Учні перших та других класів стали учасниками вікторини „Якщо знаєш – відгадай, а не знаєш – прочитай“ , подорожі „Казковими шляхами Андерсена“, театралізованого шоу героїв книг Г.К. Андерсена. На святі ніхто не сумував. Наші читачі із задоволенням згадували казки Андерсена, знайомилися з його біографією, відповідали на запитання, малювали улюблених героїв.

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021