Четвер, 13/Грудня/2018, 06:59

«  Грудень 2018  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 213 214 215 216 217 ... 244 245 »
            До уваги батьків учнів 1 – 11-х класів!

Усім учням 2 – 11-х класів, які перебувають на Д-обліку, необхідно до 01.09.2014 року оформити через ЛКК медгрупу для відвідування уроків фізичної культури.
            Школярам, які йдуть у 1-ий та 5-ий класи, необхідно пройти поглиблений медичний огляд.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 21/Серпня/2014

До уваги батьків дошкільнят!

Продовжується  набір у  шкільний центр розвитку дитини «Дзвіночок» для підготовки  дітей 4-6 років до школи. Підготовчі курси розпочнуть свою роботу 06 вересня 2014 року о 9.00 та працюватимуть щосуботи з 9 до 12 години.   Записатися на курси можна завітавши у приміщення початкової школи за адресою: вул. Сумгаїтська,22/1; додаткова інформація за телефоном 66-15-01

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Серпня/2014

До уваги батьків першокласників!

Батьківскі збори з питань організації навчально-виховного процесу в 2014-2015 навчальному році відбудуться 29 серпня 2014 року о 18.30  у приміщенні початкової школи

1-А – кабінет № 2

1-Б – кабінет № 3

1-В – кабінет № 10

1-Г – кабінет № 9

Нашій школі присвоєно ім'я Т. Г. Шевченка

19 серпня 2014 року рішенням сесії Черкаської міської ради нашій школі присвоєно ім'я Т. Г. Шевченка. Тепер офіційна назва нашої школи буде така: Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т. Г.Шевченка Черкаської міської ради Черкаської області.
            Школа приклала багато зусиль для виховання в  учасників навчально - виховного процесу  любові до рідного народу, інтересу до вивчення творчості  Великого Українця - Т. Г. Шевченка.
             І надалі педагогічний колектив працюватиме задля того,щоб випускники школи стали гідними українцями.
            Адміністрація школи   вітає усю шкільну родину з визначною подією в історії школи і сподівається на нові успіхи та досягнення.

До уваги батьків та учнів 5-х та 8-х класів

Додаткові конкурсні випробування з набору учнів до 5-го класу з поглибленим вивченням англійської мови та до 8-го класу з поглибленим вивченням української мови та літератури відбудуться 26 серпня о 9 год. 30 хв.
            Звертатися у методичний кабінет (каб. 19).

Додатковий набір у школу

Адміністрація школи проводить додатковий набір учнів у такі класи:

6 клас з поглибленим вивченням англійської мови;

7 клас – загальноосвітній, підготовчий  до поглибленого вивчення української мови з 8 класу;

10а клас з поглибленим вивченням англійської мови;

10б клас з поглибленим вивченням української мови.

Заяви приймаються щодня з 9-00 до 15-00.

Вступна співбесіда відбудеться 26 серпня з 10-00 до 12-00.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 19/Серпня/2014

Видача підручників

Видача підручників учням 11 класів відбудеться 19 та 20 серпня з 10-00 до 15-00, а саме: 19 серпня – 11А, 20 серпня – 11Ф.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 18/Серпня/2014

МОН визначило строки проведення учнівських олімпіад

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ № 918 від 08.08.14 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році».

Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики. Загальне керівництво Всеукраїнськими олімпіадами та турнірами забезпечуватиме департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Олімпіади та турніри відбудуться у три етапи: І етап – у жовтні 2014 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2014 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2015 року.

Згідно з наказом, органам управління освітою областей, у яких планується проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад і фінального етапу Всеукраїнських турнірів, необхідно подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у визначені у наказі строки.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 14/Серпня/2014

Міносвіти дозволило користуватись мобільними

З метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчального процесу в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, Міністерство освіти відмінило заборону на використання мобільних телефонів у навчальних закладах.

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 910 від 7 серпня 2014 року.

Нагадаємо, заборона на користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах діяла з 1 вересня 2007 року відповідно до наказу №420 від 24 травня 2007 року.

Заборона на використання мобільних пристроїв стосувалася всіх учасників навчально-виховного процесу.

За матеріалами osvita.ua

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 14/Серпня/2014

Акція продовжується

Акція із збору допомоги переселенцям зі Сходу продовжується. У пункті  збору допомоги, що розміщений у сш№28, приймаються одяг, продовольчі товари, миючі засоби та засоби особистої гігієни.Оргкомітет дякує тим людям, які принесли допомогу і звертається до тих, хто ще не знав чи не встиг зробити добру справу :" Люди! Не будьте байдужими до чужого лиха! Допоможіть тим, хто сьогодні потребує, і біда омине вас!

Інформацію для переселенців можна переглянути тутОписание: http://sch28.at.ua/Button/ico_link.gif

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 12/Серпня/2014

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ