Четвер, 21/Березня/2019, 10:50

«  Березень 2019  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 220 221 222 223 224 ... 257 258 »
            Стартує конкурс імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року №928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2014-2015 навчальному році відбудеться V Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс проводиться для учнів 5-11 класів ЗНЗ в три етапи  (з жовтня по березень). Урочистості з нагоди  початку конкурсу відбудуться 9 жовтня 2014 року у м. Луцьк.

У цей день може розпочатись конкурс в усіх школах України. А у нашому місті відповідно до наказу департаменту освіти та гуманітарної політики №585 від 03.10.2014 р. шкільний етап конкурсу  ­- 28.10.2014 р., міський етапи конкурсу – 02.11.2014 р.

Переможці міського етапу конкурсу стануть учасниками обласного етапу .

Консультації щодо участі в конкурсі можна отримати у вчителів української мови та літератури. Оргкомітет конкурсу сподівається, що усі учні 5-11 класів нашої школи візьмуть участь у конкурсі.

Загальнонаціональний конкурс шкіл

В рамках конкурсу учні Вашої школи можуть виграти обладнання для повноцінного мультимедійного залу: проектор з екраном, комп'ютер та колонки.

Для участі в конкурсі учні школи мають зайти на сайт www.sorrymam.pepsi.ua/schools в мережі Інтернет, додати смішну шкільну легенду та збирати за неї голоси.

Серед Топ-20 шкіл, які зберуть найбільше голосів протягом конкурсу, журі обере одну школу-переможця. Ця школа і отримає обладнання для мультимедійного залу.

Будемо раді бачити талановитих учнів Вашої школи у нашому загальноукраїнському конкурсі. Віримо, що вони зроблять усе можливе, аби посісти найперше місце та довести всім: Ваша школа — найлегендарніша в країні.

З повагою,

менеджер з маркетингу ТОВ "Сандора"

Анатолій Гордєєв                                                                     info@pepsi.ua

Всеукраїнська акція «Прикрась Україну!»

Повідомляємо, що з 13 жовтня по 30 листопада 2014 року за ініціативи громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» для учнів загальноосвітніх та вихованців позашкільних навчальних закладів проводиться Всеукраїнська акція «Прикрась Україну!», в рамках якої визначаються кращі художні роботи дітей з настінного розпису (живопису, графіті, спрей-арт).

До участі запрошуються діти та молодь віком від 6 до 21 років разом з батьками та вчителями, а також вихованці позашкільних навчальних закладів (гуртків, студій тощо).

Положення про проведення Всеукраїнської акції «Прикрась Україну!» розміщено на офіційному сайті громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Українські рубежі» за адресою»: www. rubezhi.org.ua.

Детальна інформація про зазначену акцію за телефоном: (044) 288-25-47

Категорія: Корисно знати | | Дата: 07/Жовтня/2014

Круглий стіл з проблем інклюзії

01 жовтня представники  нашої школи  (10 учнів 9А та 10А класів) відвідали круглий стіл та дебат-клуб на базі Черкаської спеціалізованої школи №3. Темою обговорення була проблема інклюзивної освіти  дітей з особливими потребами - освіти. Учасники 3, 6, 26, 28, 32 та 37 шкіл висвітлили не лише  своє бачення проблеми, а й шляхи допомоги  дітям з особливими потребами та їхнім батькам для успішної адаптації та соціалізації в навчальних закладах. Присутніми на заході були представники  міського методичного кабінету установ освіти та  журналісти.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 04/Жовтня/2014

З Днем учителя

Категорія: Вітання | | Дата: 03/Жовтня/2014

Учні 10-х иа 11-х класів відвідали військову частину

30 вересня 2014 року учні 10-х та 11-х класів відвідали військову частинум А-1744 в рамках вивчення предмета «Захист Вітчизни».

Школярі ознайомились із стрілецькою зброєю: автоматами, кулеметами, гранатометами. Мали можливість потримати , прицілитись та здійснити неповне розбирання автомата Калашникова. Учні оглянули військову техніку, яка була задіяна в АТО.

Виносимо подяку командуванню військової частини за надання школярам можливостей ознайомитися з сучасною зброєю.

Військовий керівник школи підполковник:                    Ложка В.Б.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 03/Жовтня/2014

Готуємось до зими

Школярі дружно взялись до роботи з упорядкування території школи, готуючи квітники та зелені насадження до зимового періоду. Під керівництвом учителів працюють із задоволенням, щоб шкільне подвір’я було ошатним завжди.

Фото5Фото6

Виховуємо патріотів

До старшокласників нашої школи завітав Олександр Бабенко – автор і виконавець патріотичних пісень на військову тематику, зокрема і про сучасні події на Сході України. Олександр побував серед воїнів-добровольців і розповів, як вони радіють, читаючи листи від школярів та розглядаючи їхні малюнки. Такі посилання від дітей додають сили і впевненості.

Учні нагородили співака оплесками та передали благодійні внески на аптечки для солдатів і листи та плакати з побажаннями.

Сьогодні Олександр Бабенко поїхав у зону АТО.

Безпека на дорозі

Підсумковим заходом місячника «Діти на дорозі» стала зустріч із учнями п’ятих класів з позаштатним працівником ДАІ, який у формі бесіди з дітьми ще раз нагадав школярам про правила безпечної поведінки на дорозі. Учні мали можливість поставити питання стосовно правил дорожнього руху та отримати кваліфіковану відповідь на них.

Фото1Фото2
            Фото3Фото4
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 01/Жовтня/2014

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік