Середа, 20/Лютого/2019, 06:29

«  Лютий 2019  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 222 223 224 225 226 ... 253 254 »
            До уваги батьків та учнів 5-х та 8-х класів

Додаткові конкурсні випробування з набору учнів до 5-го класу з поглибленим вивченням англійської мови та до 8-го класу з поглибленим вивченням української мови та літератури відбудуться 26 серпня о 9 год. 30 хв.
            Звертатися у методичний кабінет (каб. 19).

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Серпня/2014

Додатковий набір у школу

Адміністрація школи проводить додатковий набір учнів у такі класи:

6 клас з поглибленим вивченням англійської мови;

7 клас – загальноосвітній, підготовчий  до поглибленого вивчення української мови з 8 класу;

10а клас з поглибленим вивченням англійської мови;

10б клас з поглибленим вивченням української мови.

Заяви приймаються щодня з 9-00 до 15-00.

Вступна співбесіда відбудеться 26 серпня з 10-00 до 12-00.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 19/Серпня/2014

Видача підручників

Видача підручників учням 11 класів відбудеться 19 та 20 серпня з 10-00 до 15-00, а саме: 19 серпня – 11А, 20 серпня – 11Ф.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 18/Серпня/2014

МОН визначило строки проведення учнівських олімпіад

Міністр освіти і науки України Сергій Квіт підписав наказ № 918 від 08.08.14 року «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році».

Відповідно до наказу, у новому навчальному році будуть проведені Всеукраїнські учнівські олімпіади з української мови та літератури, англійської, німецької, французької мов, історії, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформатики. Загальне керівництво Всеукраїнськими олімпіадами та турнірами забезпечуватиме департамент загальної середньої та дошкільної освіти МОН.

Олімпіади та турніри відбудуться у три етапи: І етап – у жовтні 2014 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2014 року, ІІІ етап – у січні-лютому 2015 року.

Згідно з наказом, органам управління освітою областей, у яких планується проведення ІV етапу Всеукраїнських олімпіад і фінального етапу Всеукраїнських турнірів, необхідно подати до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у визначені у наказі строки.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 14/Серпня/2014

Міносвіти дозволило користуватись мобільними

З метою поширення використання інформаційно-комунікаційних технологій під час навчального процесу в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, Міністерство освіти відмінило заборону на використання мобільних телефонів у навчальних закладах.

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України № 910 від 7 серпня 2014 року.

Нагадаємо, заборона на користування мобільними телефонами під час проведення навчальних занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах діяла з 1 вересня 2007 року відповідно до наказу №420 від 24 травня 2007 року.

Заборона на використання мобільних пристроїв стосувалася всіх учасників навчально-виховного процесу.

За матеріалами osvita.ua

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 14/Серпня/2014

Акція продовжується

Акція із збору допомоги переселенцям зі Сходу продовжується. У пункті  збору допомоги, що розміщений у сш№28, приймаються одяг, продовольчі товари, миючі засоби та засоби особистої гігієни.Оргкомітет дякує тим людям, які принесли допомогу і звертається до тих, хто ще не знав чи не встиг зробити добру справу :" Люди! Не будьте байдужими до чужого лиха! Допоможіть тим, хто сьогодні потребує, і біда омине вас!

Інформацію для переселенців можна переглянути тутОписание: http://sch28.at.ua/Button/ico_link.gif

Школа готова до 2014-2015 навчального року

Комісія департаменту освіти у складі 11 осіб начолі з директором департаменту Баклановою М.Л. перевірила стан готовності школи до початку нового навчального року. Члени комісії оглянули класні кімнати, кабінети, спортивні зали, їдальні, стан комунікацій водо, електро та теплопостачання і виставила високу оцінку роботи педагогічного та батьківського колективів. Особливі слова подяки були спрямовані обслуговуючому персоналу, який узяв на себе левину частку косметичного ремонту школи.

Адміністрація школи щиро дякує усім, хто взяв участь в опорядженні школи.

Фото1Фото2

Допомога школі у м. Слов’янську

Асоціація керівників шкіл міста Черкаси зібрала кошти і придбала проектор для школи №15 у місті Слов’янську. Проектор буде передано в оргкомітет при ОДА, який займається постачанням гуманітарної допомоги у Слов’янськ.

До акції долучились директори таких шкіл:  №№1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 18, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.

Аналогічну акцію провели і дошкільні навчальні заклади. Вони зібрали 4700 гривень і визначаються з тим, що і кому будуть купувати.

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 12/Серпня/2014

Приєднуйтесь до міської акції "ЧИСТО ЧЕ"!

"Чисто ЧЕ" проводить першу масштабну акцію прибирання вже цієї середи! Приходь 13 серпня о 17:00 до Долини Троянд! Просто заповни аплікаційну заявку, клікнувши на посилання. Що брати з собою ? головний убір  зручний одяг  друзі  гарний настрій

Cеред організаторів акції є чимало наших випускників.

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 12/Серпня/2014

Фінансовий звіт за липень 2014 року

Шановні батьки !

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 12/Серпня/2014