Середа, 20/Лютого/2019, 06:36

«  Лютий 2019  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 224 225 226 227 228 ... 253 254 »
            Щоденники надруковані

Щоденники  для учнів на 2014 - 2015 н. р. надруковані, доставлені у школу та чекають своїх власників. Щоденники будуть видані учням  організовано класними керівниками   напередодні 1 вересня. Щоденник виконано якісно, має сторінки з корисними порадами для учнів та  батьків, а також  бланк табеля успішності та календар на 2014 - 2015 н. р.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Липня/2014

Школа готується до початку 2014-2015 навчального року

Упродовж  трьох літніх місяців у школі силами батьків, техпрацівників, педагогів та учнів проводиться косметичний ремонт. Особливо старанно працюють батьки майбутніх першокласників, а також батьки учнів 2-Б та 3-Б класів. Батьки учнів 11-А завершили ремонт ще наприкінці попереднього навчального року. Техпрацівники виконали ремонт рекреації другого поверху, рекреації біля їдальні та спортивної зали. Багато клопоту цьогоріч і з покосом трави. Щодня проводиться покіс як своїми силами, так і з допомогою робітників "Епіцентру", яких надає депутат Акопян А.Р.  Учитель фізичної культури Єрмаков Є.Ф. робить пофарбування у спортивній залі. Але коштів на ремонт катастрофічно не вистачає, оскільки абсолютно відсутнє фінансування як з бюджетного, так і з спецрахунку школи. Невідкладно треба оплатити перезарядку вогнегасників, повірку манометрів, повірку опору заземлення, аварійний ремонт покрівлі над кабінетом №31 та у початковій школі. Школа сподівається на допомогу від батьків, випускників і просто добрих людей.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 20/Липня/2014

Школа допомагає переселенцям

Перший транш допомоги людям, що переїхали зі Сходу, передано від працівників школи та жителів Південно-Західного мікрорайону.

Запрошуємо усіх небайдужих долучитись до акції.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 08/Липня/2014

Шкільний ярмарок у Черкасах стартує у серпні

Із 1 до 31 серпня цього року вже традиційно у місті буде проводитися шкільний ярмарок.

Працюватиме він в районі площі 700-річчя, - інформують у КП "Черкаські ринки".

Тут реалізуватимуть товари, необхідні при підготовці до школи: канцелярське приладдя, шкільний одяг, спортивну форму, рюкзаки тощо.

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 08/Липня/2014

Фінансовий звіт за червень 2014 р.

Шановні батьки !

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 04/Липня/2014

Допоможімо переселенцям зі Сходу

Волонтери, дитяча організація «ЮНІКС» та ліга випускників школи №28 організували пункт прийому допомоги переселенцям зі Сходу.

Приймаються продукти харчування, кріт тих, що швидко псуються, миючі засоба і засоби особистої гігієни.

Допомогу можна залишити у школі (кабінет №3). Приймає заступник директора Спекторенко О.К., секретар школи з 9-00 до 16-00, чергова або сторож з 16-00 до 20-00.

Допомога буде передаватись через міський центр допомоги переселенцям волонтером-випускником школи Руденком Андрієм.

Телефон для довідок 66-18-95 та 66-18-25.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 02/Липня/2014

2013-2014 навчальний рік закінчився

Випускники склали ДПА, педагогічна рада ухвалила рішення про переведення учнів 1-8, 10 класів до наступних. Проводиться набір учнів у 10-і класи. Групи учнів по черзі проходять літню практику на пришкільних ділянках. Обслуговуючий персонал  та  батьки проводять ремонтні роботи у приміщеннях школи.

Переважна більшість працівників школи перебуває у відпустці. Але щодня у літній період працює виконуючий обов’язки директора школи та виконуючий обов’язки секретаря школи.

У разі нагальної потреби можна звернутись до виконуючих обов’язки щодня з 9-00 до 16-00. Бібліотека працює до 13 липня.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 27/Червня/2014

Шкільні обнови

Цими днями виконано ремонт куточка для миття рук біля шкільної їдальні: повністю замінено сантехніку, плитку та електросушки.

Тепер це виглядає красиво, надійно і сучасно.

Фото1Фото2
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 27/Червня/2014

28 червня – День Конституції України

Шановні земляки!

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї. Зі святом вас, дорогі земляки!

Повідомляємо, що 30 червня - вихідний день!

Категорія: Вітання | | Дата: 27/Червня/2014

До уваги вчителів школи

Дирекція  просить всіх вчителів  школи знайти час та відвідати приймальню директора для ознайомлення з важливим документом. Просимо це зробити протягом 26-27 червня з 9. 00 до 15. 00 год.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 26/Червня/2014

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік