Понеділок, 22/Жовтня/2018, 09:22

«  Жовтень 2018  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 226 227 228 229 230 ... 238 239 »
            Засідання творчої групи учителів української мови та літератури
            18 березня  у кабінеті  «Тарас Григорович Шевченко – славетний син Черкаської землі» відбулося засідання творчої групи учителів української мови та літератури під керівництвом учителя колегіуму «Берегиня» Миколи Івановича Гудзими. Учителі ознайомилися із новинками літературної Черкащини. До них у гості завідала член обласної спілки письменників Олена Мяус.

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | | Дата: 19/Березня/2014

Співбесіди до 1 класу
            Тривають співбесіди з майбутніми першокласниками. Комісія з питань набору учнів до 1 класу на 2014-2015 навчальний рік прослухала  вісімнадцятьох майбутніх школяриків.  Діти  успішно пройшли випробування, і сподіваємося, що стануть одними з кращих учнів школи.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 19/Березня/2014

П’ята Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2014»

З 18 по 20 березня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» презентують свої досягнення  кращі навчальні заклади України: від вишів до загальноосвітніх  шкіл  та дошкільних установ. Делегація від нашої школи взяла участь у майстер-класі з сучасних технологій в освіті «Як нові медіа можуть змінити життя шкільного класу» ознайомилась з різними пропозиціями та запропонувала деякі з них для запровадження у навчально-виховному процесі для наших учнів, зокрема новітні технічні засоби та підручники.
            Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 19/Березня/2014

Весняний випуск газети

Шкільна редакція пропонує весняний випуск газети "Юнікс".
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 18/Березня/2014

Всесвітній тиждень грошей у школі
            Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) – міжнародний проект, спрямований на збільшення можливостей молоді на впевнене і відповідальне економічне майбутнє. Молоді люди з усього світу обговорюють і дізнаються про заощадження, фінанси, необхідність планування свого фінансового майбутнього. В Україні координацію проекту здійснює Всеукраїнське громадське об’єднання „Асоціація нової економічної освіти".

Щороку протягом другого тижня березня одночасно в різних країнах світу проходять інтерактивні заняття з фінансової грамотності, ігри, вікторини, турніри, спілкування з банкірами та інші освітні заходи святкування Всесвітнього тижня грошей. Минулого року в таких заходах взяли участь  понад 1 мільйон молодих людей з 80 країн світу.

Цього року до участі у проведенні з 10 до 17 березня Всесвітнього тижня грошей долучилися і наші учні під керівництвом учителя економіки Леонової В.Л. Старшокласники підготували електронні презентації на тему „Грошові знаки різних держав світу", „ Портрети Т.Г. Шевченка на  грошових знаках". Виставки такої ж тематики розміщені у вестибюлі школи.

Ініціативна група зареєструвалася  на українському сайті проекту  для отримання відповідних методичних матеріалів,  сценаріїв тематичних занять, які у майбутньому будуть використовуватися для проведення позакласних заходів.
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 18/Березня/2014

День абітурієнта
            5 квітня 2014 року в Академії митної служби України за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 2/4  відбудеться День абітурієнта, а також випускники загальноосвітніх закладів можуть відвідати виставку – музей Митної служби України.
            За додатковою інформацією звертатися до начальника відділу соціально – гуманітарної роботи Діхтяр Є.О.

Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 18/Березня/2014

МОН: права та соціальні гарантії освітян захищено!
            Під час обговорення заходів економії в Кабінеті Міністрів України досягнуто розуміння щодо неприпустимості скорочення зарплат і збільшення навантаження вчителям та викладачам.

Міністерство освіти і науки запропонувало інші заходи економії бюджетних коштів, які б не порушували права та соціальні гарантії освітян. Детальний план оптимізації державних витрат буде оприлюднено.
            Категорія: Новини МОН України | | Дата: 17/Березня/2014

Голос України

Випускниця нашої школи, стипендіат міського голови за досягнення у вокальних конкурсах, Толстоногова Олена успішно виступила у I етапі конкурсу, який транслювався 16 березня, з піснею «Черемшина». Нам відомо, що вона пройшла і другий етап і тепер під керівництвом Святослава Вакарчука готується до участі у третьому етапі.
            Бажаємо успіхів тобі, Оленко!
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 17/Березня/2014

ЗНО-2013. Всеукраїнський рейтинг

Всеукраїнський журнал ТІМО,який створений для зацікавлених у організації та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, розмістив в останньому накладі перелік 300 кращих шкіл України за результатами ЗНО-2013 року.У першій сотні представлений лише ФІМЛІ (друга позиція), у другій сотні перша міська гімназія, гуманітарно-правовий ліцей, гімназія №31, СШ№17,у третій сотні гімназія №9, ЗОШ №4 та спеціалізовані школи №18 і №28.

Із шкіл Черкащини у другій сотні є Смілянський природничо-математичний ліцей. Найвищу сходинку посідає Калушська гімназія. Саме її директор складає рейтинги та подає до журналу.
            Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 15/Березня/2014

Голосок країни

16 березня у програмі «Голос країни» виступить випускниця нашої школи Товстоногова Олена з піснею «Черемшина».
            Дивіться і вболівайте!
            Категорія: Новини культури | | Дата: 14/Березня/2014

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ