Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Четвер, 16/Серпня/2018, 13:45
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Друзі сайту
    Міністерство освіти і науки України
      Український центр оцінювання якості освіти
        КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
          Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
            Черкаський міський методичний кабінет

            Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

            Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

            Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

            Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

            Гуманітарно-правовий ліцей

            Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

            Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

            Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

            Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

            Статистика
            Пошук

            Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

            Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


            Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 229 230 231 232 233 »
            Реєстрацію для участі у ЗНО 2014 рік розпочато




            Матеріали на допомогу абітурієнтам  розміщені на сайті: dneprtest.dp.ua
            Категорія: Новини УЦОЯО | | Дата: 16/Січня/2014

            Визначено переможців серед учнів 5 – 11 класів за результатами І семестру
            За результатами моніторингових досліджень, поданням педагогічного колективу та учнівського самоврядування визначено класні колективи, творчі об’єднання та учнів, які стали за результатами І семестру переможцями у таких номінаціях:
            • „Кабінет року"
             кабінет № 5 (9-А клас, класний керівник – Науменко Н.В.)  
             кабінети  № 4, 7 (1-А клас, класовод – Фалілеєва Т.В.).                         
            Адміністрація та педагогічний колектив школи щиро вдячні батькам за співпрацю та допомогу в облаштуванні комфортних умов для навчання їхніх дітей у школі.
            • „Інтелект-клас"
              5-А клас (класний керівник – Олькова С.О.)  
                        11-А клас (класний керівник – Червоненко Є.Ф.)   
                          6-А клас (класний керівник – Трясун Ю.А.)                      
            •  „Найактивніший клас" – 10-А клас (класний керівник – Пилюченко В.В.)
            • „Найрозумніший учень"
                                     Васильченко Юрій (5-А клас)                                                    
                                     Прядко Андрій (5-А клас)                                                    
                                     Кравченко Владислав (5-Б клас)                                                    
                                     Косенко Анастасія (5-в клас)                                                    
                                     Конюшей Анжеліка (7-Б клас)                                                    
                                     Горопашна Єлєна (8-А клас)                                                    
                                     Фоміна Валерія (8-А клас)                                                    
                                     Бровченко Анастасія (9-А клас)                                                    
                                     Бабич Роксолана (11-Ф клас).
            • „Інтелектуальний потенціал нації" (переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін):
            - Бондаренко Олена (11-А клас) – історія України, українська мова та література
            - Куценко Олександр (11-А клас) – інформаційні технології
            - Ткаченко Яна (11-Ф клас) – фізична культура
            - Денисенко Ліна (10-Ф клас) – українська мова та література
            - Бровченко Анастасія (9-А клас) – фізика
            - Шостак Ірина (9-А клас) російська мова та література
            - Фоміна Валерія (8-А клас) – біологія, географія
            - Горопашна Єлєна (8-А клас) – географія
            - Кононенко Віталій (8-В клас) – географія, українська мова та література, конкурс імені П. Яцика
            - Буценко Анна (8-В клас) – українська мова та література
            - Сокур Анна (8-В клас) – українська мова та література
            - Попов Максим (7-А клас) – біологія, географія
            - Конюшей Анжеліка (7-Б клас) –  географія
            - Євтушевська Ольга (7-Б клас) – хімія
            - Симоненко Максим (6-А клас) – математика     
            • „Творча особистість" – Шостак Ірина (9-А клас)     
            • „Кращий творчий колектив" – вокальний ансамбль „Сопілонька" (керівник – Лівінська І.Г.)     
            • „Лідер самоврядування" – Скоробагатий Роман, Кравець Олександр (10-А клас)     
            • „Кращий читач"
                                  Пархоменко Анна (5-В клас)
                                  Борисова Катерина (5-В клас)                                         
                                  Яворська Анна (6-В клас)                                         
                                  Євтушевська Ольга (7-Б клас)         

            Вітаємо переможців! Зичимо успіхів та нових перемог!
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 16/Січня/2014

            Відкриття кабінету, присвяченого пам’яті Т.Г.Шевченка


            17 січня о 12-00 у кабінеті №25 відбудуться урочистості з нагоди 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря:
                      1. Урочисте відкриття кабінету «Т.Г.Шевченко – великий син Черкаської землі»
                      2. Презентація літературного альманаху «Іду з дитинства до Тараса»
            Запрошуємо до участі у заході учнів, батьків, випускників школи.
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 15/Січня/2014

            Підсумки міського конкурсу „ Об’єднаймося ж, брати мої “



            Наприкінці грудня 2013 року журі міського етапу оцінило роботи учасників ХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Об’єднаймося ж, брати мої". У конкурсі взяли участь  17 навчальних закладів міста. Серед призерів конкурсу є і наші учні. Шостак Ірина, учениця 9-А класу, посіла ІІІ місце у номінації „Поезія". А учениця 11-А класу Бондаренко Олена у номінації „Публіцистика" також стала третьою.
            Вітаємо дівчаток та їх наставницю Журенкову Ларису Василівну.
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Січня/2014

            Щедрик, щедрик, щедрівочка, Прилетіла ластівочка
            Щедрик, щедрик, щедрівочка,
            Прилетіла ластівочка,
            Стала собі щедрувати,
            Господаря викликати:
            – Вийди, вийди, господарю,
            Подивися на кошару,
            Там овечки покотились,
            А ягнички народились.
            В тебе товар весь хороший,
            Будеш мати мірку грошей.
            Хоч не гроші, то полова,
            В тебе жінка чорноброва.
            Щедрик, щедрик, щедрівочка,
            Прилетіла ластівочка.… 

            Учора, 13 січня, в Щедрий вечір жителі нашого мікрорайону мали змогу  отримати неймовірну втіху та насолоду від святкового вітання з побажаннями щастя, здоров’я і добробуту в Новому році у виконанні  наших учениць, членів шкільної вокальної студії.   Найталановитіші дівчата мікрорайону полонили своїм співом та щедрівками не лише директора школи Скорик Т.А. й педагогів, а й  працівників та відвідувачів відділень «Приватбанку» та « Укрсиббанку», стоматологічної клініки «Багіта», магазин «Юго-запад» та універсам «Кооператор», дитячої бібліотеки, піцерії, перукарні «KIWI»,  магазину комп’ютерної техніки «Hi-Tech» та ін.. закладів.  Вдячні слухачі винагородили  справжніх  красунь солодкими подарунками та невеликими грошовими відзнаками.


            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Січня/2014

            Всеукраїнська премія «Диво-дитина-2014»
            В Україні розпочато проведення нової Всеукраїнської премії «Диво-дитина», метою якої є  пошук найталановитіших та найобдарованіших дітей в Україні, що мають унікальні особливі розумові або фізичні здібності, незвичайні вміння, мають надзвичайну схильність до науки, спорту чи музики і можуть здивувати по-справжньому. Для участі в премії можуть бути висунуті діти від 4 до 13 років (самостійно або батьками) у таких номінаціях:
                      1. Найрозумніший.
                      2. Найспортивніший.
                      3. Найтворчіший.
                      4. Найдивовижніший.
                      5. Найгероїчніший.
            Більш детальну інформацію можна отримати в організаторів премії за телефонами: 096-059-75-99 або (044)-490-92-68.

            Підгодуйте птахів


            За прогнозами синоптиків вже незабаром випаде сніг й ускладнюватимуться погодні умови. Тож не забуваймо потурбуватися про  птахів, вони вже звикли частенько навідуватися до годівничок, що розташовані та території школи.   Йдучи на заняття, наповнюйте годівнички крихтами хліба, зерном чи насінням.
            Категорія: Новини різні | | Дата: 13/Січня/2014

            Подаруй книгу першокласнику



            Нагадуємо, що триває акція «Подаруй книгу в початкову школу».  Напевне у кожного вдома знайдеться дитяча література, якою ви вже не користуєтеся. Подаруйте  такі книжечки  у шкільну бібліотеку початкової школи  для маленьких допитливих школяриків.  Дитячу літературу можна принести та здати у  шкільну бібліотеку або соціальному педагогу школи.
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 13/Січня/2014

            Актуально

            Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

            БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)



            ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

            Розпорядження міського голови


            ГАРЯЧА ЛІНІЯ

            (0472) 56-60-88

            департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

            Оголошення

             Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи. 
             Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

            Актуальне відео
















            Реквізити для оплати другого харчування
            (1-і класи):
            ПП Котенко
            р/р 26003060348283
            код 2233225426
            МФО 354347 Приватбанк

            Благодійний фонд "Лідер-28"
            Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
            АТ "Укрсиббанк"
            МФО 351005
            ЄДРПОУ 39514575
            Рахунок 26005551131400

            Структура 2017/2018 навчального року

            Детальніше

            Перевірте готовність до іспитів

            Перевірте готовність до іспитів

            Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

            Архів записів
            Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018