Вівторок, 13/Листопада/2018, 03:23

«  Листопад 2018  »

Головна » Архів новин
            Наша Яна – переможець обласного етапу олімпіади з фізичної культури
            11 – 12 січня в колегіумі „Берегиня" проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізичної культури. Місто представляли  наша Ткаченко Яна, учениця 11-Ф класу (учитель Єрмаков Євгеній Федорович) та Задорожний Олександр, учень спеціалізованої школи  № 33 (учитель Глоба Марія Григорівна).  Черкаські школярі,  випередивши своїх однолітків, зайняли перші місця. Вони представлятимуть місто у ІV етапі олімпіади з фізичної культури, який відбудеться в м. Хмельницький.
            Особливо горді за нашу Яну та її наставника. Бажаємо їм успіхів та нових перемог!

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 13/Січня/2014

Лише три слова і ти в Польщі

Цікавий інтернет-конкурс для черкащан запропонував мер братнього Черкасам польського міста Бидгощ. Умови конкурсу мер виклав у листі на ім’я в. о. мера Черкас Віктора Білоусова. Відповідно до них, жителям Черкас пропонують записати на сайті Бидгоща (адреса сайту: www.say.bydgoszcz.pl) відео, на якому кожний учасник мусить сказати польською мовою одну-єдину фразу – «Я зичу всього найкращого Бидгощу – «Dobrze zycze Bydgoszczy». Як написав мер Бидгоща, польська мова дуже складна для іноземців, і навіть вимовити назву міста для іноземців задачка не із простих. Переможеця конкурсу чекає уїк-енд у Польщі за рахунок Бидгоща. Переможця конкурсу визначатимуть що місяця.

Новий випуск газети "ЮНІКС"

Редакція шкільної газети « Юнікс »вітає усіх з початком ІІ семестру, бажає натхнення, наснаги, успіхів  у навчанні й роботі та пропонує новий випуск газети
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 13/Січня/2014

У школі підвели підсумки роботи за 2013 рік
            9-10 січня відбулись педагогічний консиліум, засідання творчих груп та педагогічної ради школи за участю керівників, членів ради школи та членів учнівського самоврядування, під час яких відбулось обговорення актуальних питань сьогодення освітянської галузі, підведено підсумки досягнень у навчально-виховному процесі школи та окреслено завдання на друге півріччя 2013-2014 навчального року. Педагоги проаналізували стан навчальних досягнень учнів кожного класу, визначили сильні і слабкі місця організації роботи з мотивації учнів і вчителів щодо підвищення якості знань, щодо розвитку інтересу до навчання задля досягнення успіху. Було внесено пропозиції і визначено технології педагогічного впливу на учнів і батьків з метою досягнення бажаних результатів.
            Також було підведено підсумки комплексних навчально-виховних заходів серед школярів і визначено переможців.
            Директор школи Скорик Т.А. подякувала колегам за наполегливу роботу у 2013 році і побажала досягти нових якісних результатів у проекті «Школа нової якості».
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 10/Січня/2014

Відбулась обласна підсумкова конференція Ліги старшокласників Черкащини
            9 січня  2014 року в приміщенні  Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбулась щорічна обласна конференція Ліги старшокласників. У роботі конференції взяли участь  Гаврилюк Г.М., директор Департаменту освіти і науки,  Чепурна Н.М., ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук, доцент,  Кононенко С.В., спеціаліст відділу спеціальної та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, Кудін В.С., завідувач лабораторії виховної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Ганчева Л.А., голова обласної батьківської Ради з м. Ватутіне, президент обласної Ліги старшокласників Кравець Олександр, представники районних (міських) осередків Ліги старшокласників, методисти відділів освіти.

За матеріалами Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників

Категорія: Новини нашого міста | | Дата: 09/Січня/2014

1-10 11-20 ... 2381-2390 2391-2400 2401-2405

Голосуйте за проект №54!!!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018