Середа, 20/Лютого/2019, 06:46

«  Лютий 2019  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 ... 242 243 244 245 246 ... 253 254 »
            Голос України

Випускниця нашої школи, стипендіат міського голови за досягнення у вокальних конкурсах, Толстоногова Олена успішно виступила у I етапі конкурсу, який транслювався 16 березня, з піснею «Черемшина». Нам відомо, що вона пройшла і другий етап і тепер під керівництвом Святослава Вакарчука готується до участі у третьому етапі.
            Бажаємо успіхів тобі, Оленко!
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 17/Березня/2014

ЗНО-2013. Всеукраїнський рейтинг

Всеукраїнський журнал ТІМО,який створений для зацікавлених у організації та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, розмістив в останньому накладі перелік 300 кращих шкіл України за результатами ЗНО-2013 року.У першій сотні представлений лише ФІМЛІ (друга позиція), у другій сотні перша міська гімназія, гуманітарно-правовий ліцей, гімназія №31, СШ№17,у третій сотні гімназія №9, ЗОШ №4 та спеціалізовані школи №18 і №28.

Із шкіл Черкащини у другій сотні є Смілянський природничо-математичний ліцей. Найвищу сходинку посідає Калушська гімназія. Саме її директор складає рейтинги та подає до журналу.
            Категорія: Освіта та наука в Україні | | Дата: 15/Березня/2014

Голосок країни

16 березня у програмі «Голос країни» виступить випускниця нашої школи Товстоногова Олена з піснею «Черемшина».
            Дивіться і вболівайте!
            Категорія: Новини культури | | Дата: 14/Березня/2014

«Грайлива веселка»

Стартував  відбірковий етап 16-го обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості  «Грайлива веселка». Відповідно до складеного графіка у нашій школі  на розсуд журі представили свої виступи художні колективи загальноосвітніх шкіл №26,30,32, спеціалізованих шкіл №27,28.

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Березня/2014

Набір до першого класу на 2014-2015 навчальний рік

Школа оголошує конкурсний набір учнів до 1-го класу на 2014-2015 навчальний рік. Перші співбесіди з майбутніми школяриками та батьками відбудуться у суботу 15 березня  у кабінеті директора школи.
            Записатися на співбесіду можна завітавши з понеділка по суботу у приміщення початкової школи за адресою: вул. Сумгаїтська,22  або за телефоном 66-15-01
            Категорія: Шкільні новини | | Дата: 14/Березня/2014

100 днів Міносвіти: план дій
            У рамках програми діяльності Кабінету Міністрів України на 100 днів Міністерство освіти і науки розробило свій план дій, котрий можливо розпочати і частково виконати за цей короткий період, про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти.

„Прозорість нашої роботи та врахування думки громадськості є першочерговими критеріями. Тому ми публікуємо план дій та закликаємо студентів, освітян та експертів долучатися до конкретних кроків у напрямку його реалізації", – зазначили у Міносвіти.

Категорія: Новини МОН України | | Дата: 12/Березня/2014

Оголошується конкурс
            Фонд Кличко оголошує конкурс до четвертої літньої «Школи успіху». Фонд здійснює проекти спрямовані на створення належних умов для гармонійного розвитку підростаючого покоління України. Основними напрямками діяльності є популяризація здорового способу життя, реалізація освітніх і спортивних проектів серед дітей та підтримка молодіжних ініціатив.

Учасниками табору стануть 300 переможців Всеукраїнського конкурсу, який Фонд проводить для дітей віком 12-14 років. Конкурс проходитиме з 11 березня по 11 травня 2014 року. Детальну інформацію про умови конкурсу буде розміщено на сайті School.KlitschkoFoundation.org.

Учениця 7А класу нашої школи Дем’яненко Ксенія була учасницею цього табору. Вона отримала нові знання, враження, покращила навички спілкування та познайомилась і потоваришувала з однолітками з різних країн. Ксенія зареєструвалась для участі у конкурсному відборі до IV літньої «Школи успіху» та рекомендує зробити це усім, хто хоче бути успішним.

Зі святом милі жінки!

Прийміть щирі вітання з прекрасним жіночим святом Весни.
            Нехай лагідна посмішка  весняного сонця дарує Вам міцне здоров’я, красу та чарівність, тепло та затишок.
            Нехай Ваша доброта, ніжність, жіночність завжди сповнює серця радістю і любов’ю, буде запорукою миру та злагоди, здійснення кращих мрій і сподівань.
            Щасливої Вам жіночої долі,  ніжних і духмяних квітів.
            Категорія: Вітання | | Дата: 07/Березня/2014

Фінансовий звіт за лютий 2014 року

Шановні батьки !

Категорія: Шкільні новини | | Дата: 07/Березня/2014