Головна » Архів новин
« 1 2 ... 263 264 265 266 »
Подяка за участь у конкурсі веб-сайтів |
Цього року школа вперше взяла участь у конкурсі кращих веб-сайтів навчальних закладів, який проводився вже вшосте. Учора наш навчальний заклад отримав подяку від Голови правління Інтернет Асоціації України О.П. Федієнко за участь у VІ Конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу. Звичайно, хотілося б перемогти, але подяка означає, що нам є над чим працювати і є що вдосконалювати.
|
Проект „Reusing and Recycling“ у 8-А класі |
Під час вивчення теми з англійської мови „Захист навколишнього середовища. Переробка відходів“ учні 8-А класу під керівництвом учителів Коменової Л.А. та Трясун Ю.А. ефективно працювали не лише на уроках, освоюючи основні мовленнєві навички іншомовного спілкування, але й у позаурочний час створюючи цікаві вироби із вторинної сировини. Ці речі не тільки красиві, але і корисні. Школярі презентували свої поробки та розповіли, чому так важливо зменшити кількість сміття, яке ми викидаємо, і використати деякі речі та матеріали повторно.

|
Турнір „Восьме чудо світу“ у 6-Б класі |
„Восьме чудо світу – книга“. Під такою назвою пройшов турнір у 6-Б класі. А побудований він за завданнями міського конкурсу „Найкращий читач 2016 року“, участь у якому брав їх однокласник Сотніков В'ячеслав. В’ячеслав розповів про свої уподобання та презентував улюблену книгу Наталії Щерби „Часодії“.
У ході заходу всі присутні здійснили захоплюючу подорож безмежними просторами української літератури, продемонструвати знання творів українських та світових письменників, висловити своє бачення ролі та важливості книги у житті людини.
За допомогою літературної та краєзнавчої вікторини було визначено двох найначитаніших читачів класу. Це Щербак Євгеній та Кішка Настя.

|
Зроби добру справу – подаруй бібліотеці книгу! |
12-13 квітня в школі проводиться традиційна акція „Подаруй книгу бібліотеці“. Майже у кожного з вас удома є прочитані, можливо, вже й не один раз, книжки, є книги, які не підходять вам уже за віком. Тому звертаємося до вас із проханням – придбайте або виберіть зі своєї полиці хорошу сучасну книгу для будь- якого віку та передайте бібліотеці. Ці книги знайдуть свого вдячного читача.
На превеликий жаль основний фонд нашої шкільної бібліотеки (а це художня, науково-популярна, педагогічна та інша література) з кожним роком зменшується. Це пов’язано передусім із тим, що книги зношуються, губляться, старіють. Колись усі бібліотеки країни поповнювались централізовано, за рахунок державних коштів. Нині ж (окрім підручників) за рік ми одержуємо художніх книг одиниці. Бракує і періодичних видань для дітей.
Давайте усі разом допоможемо нашій бібліотеці! Поповнимо її фонди новою, цікавою та корисною літературою!
Книги, подаровані учнями, батьками та учителями, небайдужими жителями мікрорайону з вдячністю будуть читати наші школярі упродовж багатьох років.
|
У четвертий день квітня нагороджено найсильніших мовознавців та істориків |
Чотири дні конкурсу-захисту і безпосередньо два дні власне змагання для молодих дослідників уже за плечима. У когось на носі вступ до вищої школи, у когось – продовження навчання на шкільній лаві. Однак усіх конкурсантів об’єднує одне – аналіз отриманих вражень і знань. Адже на фіналі конкурсу-захисту їхня робота над створенням себе як особистості не закінчується. Школярі зробили перші кроки в науці, щоб тверезо оцінити свої можливості, почути внутрішній голос, який нашіптує, чим займатися, й отримати необхідний досвід для формування світогляду.
Саме з таким настроєм повернулися із конкурсу наші учні Попов Максим та Гуреля Анна. Вони навчаються в одному класі, але Максим цього року уже вдруге брав участь у знаному конкурсі юних інтелектуалів, а Аня – вперше. Попов Максим цього року став переможцем у секції „Археологія“. Недарма ж він улітку брав участь у археологічній експедиції, а упродовж року нарівні з дорослими у наукових та науково-практичних конференціях, що проводилися у Чигирині та Корсунь-Шевченківському.
Леонід Залізняк переконаний: ще не вмерла наукова Україна, бо доки учні братимуть участь у таких змаганнях, як конкурс-захист, доти будуть поповнюватися кадрові запити науки.
Загалом, члени журі відділення історії відзначили таку особливість цьогорічного фіналу: зріс рівень самостійності робіт, тобто видно, що учні самі опрацьовували тему і формулювали відповідні висновки без сторонньої допомоги чи особливого втручання наукового керівника.
Журі відділення мовознавства відзначили, якщо порівнювати рівень робіт лінгвістів із попередніми роками, то він загалом стабільний, особливої динаміки не помітно, але самі дослідження за вибором теми цікавіші. Наша Гуреля Аня отримала диплом учасника ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та неоціненний досвід, тому сподіваємося на майбутні перемоги.
Вітаємо Аню і Максима, зичимо нових наукових досягнень. Вдячні за співпрацю їхнім науковим керівникам Нераденко Т.М., кандидату історичних наук, методисту Комунального закладу „Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради“, та Овсієнко Л.О., старшому викладачу кафедри німецької філології ННІ іноземних мов Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького, кандидату філологічних наук .

|
Заходи до Всесвітнього дня здоров'я |
7 квітня в Черкасах відбудеться фестиваль, приурочений до Всесвітнього дня здоров'я!
Місце проведення заходу : площа біля Центру дитячої та юнацької творчості (по вул. Смілянській)
Початок о 15:00.
У програмі фестивалю:
- Захоплюючий квест для школярів
- Козацькі забави
- Здача нормативів (скакалка, прес, відтискання, гнучкість, стрибки в довжину)
- Вправи з гирьового спорту
- Перетягування канату
- Армрестлінг
- Тренування з регбі
- Майстер-клас від футболістів "Черкаського Дніпра"
- Показові виступи з паркуру та шабельного бою
- Тренування з надання першої медичної допомоги
- Ярмарок екологічних продуктів харчування
- Акустичний концерт
Фестиваль проводиться з ініціативи Організації Української Молоді "Джура"
Деталі: vk.com/event118693227
|
11 квітня визначать поріг пробного ЗНО з української мови |
Оприлюднення порогового бала „склав/не склав“ пробного тестування з української мови і літератури, що відбулося минулої суботи, заплановане на 11 квітня. Про це повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти. За інформацією Центру, при кожному регіональному центрі оцінювання якості освіти вже створені експертні групи з визначення порогового бала. Затвердження порогового бала, що визначить склав учасник пробне тестування або ні, відбудеться на підставі регіональних даних. Як відомо, 2 квітня відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, участь у якому взяли 94 350 осіб, що становить 96,9 % від загальної кількості зареєстрованих учасників.
|
Оголошено збір макулатури |
Увага ! У школі оголошено збір макулатури, просимо активно підтримати акцію не тільки учнів та батьків нашої школи, а й мешканців нашого мікрорайону. Ця акція присвячена Всесвітньому дню Землі, який відзначається 22 квітня. День Землі покликаний об’єднувати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. Всесвітня акція День Землі почалася в США 22 квітня 1970 року. За традицією цього дня всі охочі беруть участь у впорядкуванні і озелененні своїх дворів і вулиць, різних екологічних заходах. Збираючи вторинну сировину ми зберігаємо природне середовище нашої планети. Не будь байдужим! Збережемо природу Землі разом!
|
|