Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Четвер, 02/Лютого/2023 
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту

Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728Пошук

Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей
      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32


      Статистика


      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи 

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Головна » Архів новин
      « 1 2 ... 264 265 266
      Встановлено фільтр для очистки води

      У їдальні початкової школи  встановлено фільтр для очистки  води. Питання очищення  води для приготування  їжі  у харчоблоці  початкової школи  було порушено батьками під час  одного з робочих засідань  ради школи.  Фільтр встановлено за кошти із спецрахунку школи.

      | Дата: 06/Квітня/2016

      Подяка учителю

      Школа – учасник багатьох екологічних проектів. Нещодавно ми повідомляли про нагороди, які отримали наші учні за участь у міському конкурсі „Закрий кран – збережи воду“.  Сьогодні подяку від радника міського голови на громадських засадах з питань розвитку інноваційних проектів, директора УК „Партнер“ С.В. Трофімової отримала учитель біології Безверха Л.М. за активну роботу з учнями, у результаті якої команда школи здобула перемогу у номінації „За художню майстерність“ у екологічному конкурсі „Закрий кран – збережи воду“.  

      | Дата: 05/Квітня/2016

      Звіт про фінансову діяльність за березень

      До Вашої уваги пропонуємо Звіт про фінансову діяльність школи за березень 2016 року та Звіт про використання коштів, виділених з міського бюджету.  Звітну інформацію  за попередні місяці можна  переглянути на сторінці Звіт про фінансову діяльнсть, обравши її у Меню сайту.

      | Дата: 05/Квітня/2016

      Шкільний проект „Світ дивовижних рослин“

      У рамках підготовки до тижня природничих наук учні 6-А та 6-В класів отримали завдання підготувати міні-проект „Світ дивовижних рослин“ у вигляді пізнавальної, яскравої та цікавої газети. Школярі об’єдналися у групи  по 3 особи, розподілили між собою обов’язки. Працюючи у команді шестикласники вчаться спілкуватися, обговорювати ідеї, вислуховувати пропозиції кожного учасника групи та знаходити спільні рішення. Звісно, підготувати цікаві газети різноманітної тематики „Рослини-релікти“, „Рослини-мандрівники“, „Рослини-хижаки“, „Рослини-індикатори“ неможливо без використання мережі Інтернет, тому комп’ютер сьогодні – основний помічник у розвитку пізнавальної активності школярів. Учителю варто лише спрямувати їх діяльність та навчити правильно користуватися різноманітними гаджетами. Учитель біології Безверха Л.М. з нетерпінням чекає робіт своїх учнів, а учні школи матимуть можливість познайомитися з ними під час тижня природничих наук.  

      | Дата: 05/Квітня/2016

      Акція „Посміхаймося з Європою“

      1 квітня у Черкасах о офіційним візитом побували працівники Представництва Європейського Союзу  в Україні. У рамках візиту відбулася зустріч з представниками міської та обласної влади, керівниками Євроклубів Черкащини та молоддю. У торгово-розважальному центрі „Хрещатик-Сіті“  пройшла інформаційно-розважальна акція „Посміхаємося з Європою“. Присутні мали змогу перевірити свої знання про Європейський Союз під час вікторини з шаржами, карикатурами та призами від Представництва ЄС в Україні. Команда нашого Євроклубу була найбільшою. Під час вікторини учасники шкільного Євроклубу перевірили себе та отримали велику кількість призів. Наші учні виконали пісню „Україна – це ми!“ і веселий, запальний танець, які всім дуже сподобалися. Зі свята усі йшли задоволені та веселі.

            

      | Дата: 05/Квітня/2016

      У ефірі "Росі"

      Учора педагоги нашої школи взяли участь у телевізійній програмі ОТРК "РОСЬ" "Країна,  яка нам потрібна". У прямому ефірі обговорювалися питання  розвитку дітей 6-7 років, особливості адаптації дітей цього віку до шкільного життя. Також гостями студії були  викладачі  кафедри загальної педагогіки та психології ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

      | Дата: 01/Квітня/2016

      Є ще одна перемога

      Сьогодні школа отримала ще одну нагороду. Дипломом департаменту освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації нагороджено шкільний „Музей народознавства“, який став переможцем обласного тематичного огляду-конкурсу краєзнавчих та етнографічних музеїв, кімнат, куточків та залів народознавчої тематики за напрямком „Краєзнавчі та етнографічні музеї“. Вітаємо керівника музею Переверзеву Л.П., раду музею та групу екскурсоводів, які продовжують справу розпочату у 2007 році ініціаторами створення музею Лавською В.К. та Ківа Л.О. 

       

      | Дата: 01/Квітня/2016

      Олімпіада-2016 з фізики для школярів

      Фізичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводить олімпіаду з фізики для учнів 11 класів.

      Згідно з Правилами  прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2016 році  (Додаток 2, параграф 9, пункт 7) " Право на першочергове зарахування до Київського національного університету імені Тараса Шевченка мають: … переможці та призери Олімпіади для школярів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка проводиться в поточному навчальному році".

      У 2015 році 34 призери та учасники олімпіади фізичного факультету стали студентами першого курсу фізичного факультету і отримали можливість навчатися за держзамовленням.

      Фізичний факультет здійснює набір на 1-й  курс бакалаврату за трьома напрямами: фізика, астрономія, оптотехніка. Навчання ведеться за 6-ма спеціальностями: астрономія, фізика, фізика конденсованого стану, фізика наносистем, фізика ядра та фізика високих енергій, лазерна і оптоелектронна техніка. Фахових знань студенти набувають за наступними спеціалізаціями:

      Астрономія; Фізика космосу; Фотоніка; Фізичне матеріалознавство; Квантова теорія поля; Лазерна та оптоелектронна техніка; Молекулярна фізика; Медична фізика; Оптика твердого тіла; Теоретична фізика; Фізика металів; Фізика наноструктур у металах та кераміках; Фізика функціональних матеріалів; Фізика радіаційної медицини; Експериментальна ядерна фізика;  Ядерна енергетика

      У неділю,   10 квітня  2016 року, на фізичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться очний тур олімпіади з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з шкільного курсу фізики надається  3 години. Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

      Програма  Дня  відкритих дверей:

                  13. 30 – презентація фізичного факультету;

         14. 15 – демонстраційні досліди з фізики;

                                                                           15. 00 – екскурсія по кафедрам факультету

       

      Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету. Реєстрація учасниківо 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

      Адреса: Київ, проспект Академіка Глушкова 4, корпус 1. Їхати до станції метро “Виставковий центр” (або автобусом №56 від станції метро "Академмістечко"). Телефони для довідок: 526-45-67 (деканат); 526-22-88. E-mail:   borovoy@univ.kiev.ua

      З собою необхідно мати:  1. Паспорт (або інший документ, що засвідчує особу). 2. Шкільний зошит та авторучку (дозволяється калькулятор). 3. Два поштових конверти з маркою (вартість марки не менше 2 грн.)

      | Дата: 01/Квітня/2016

      ФАНАТИ НАУКИ Конкурс-захист у відділеннях технічних і комп’ютерних наук завершено

      Співзасновник корпорації Apple Стів Джобс зауважував: „Ви хочете провести решту життя, продаючи газовану воду, чи хочете змінити світ?“ Безперечно, наші юні інженери та IT-спеціалісти обрали другий варіант. При цьому змінити світ – ключове завдання, яке вони перед собою поставили під час роботи над своїми проектами. І вирішення цього завдання яскраво виражено в їхніх розробках та креативних ідеях.

      Журі відзначило: рівень учнівських робіт зріс порівняно з минулим роком. А на думку голови журі секції „Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології“, професора кафедри звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки НТУУ „КПІ“ Володимира ПІЛІНСЬКОГО, зростає і ступінь відповідальності нашої молоді, а це означає, що „ми на доброму шляху“. А ще це свідчить: наші фіналісти „фанатіють“ від науки і точно не хочуть „провести решту життя, продаючи газовану воду“.

      Цього року нашу школу вперше у її історії  у цьому змаганні юних інженерів-винахідників представляла учениця 11-А класу Кішка Марія. Треба відзначити, що Маша добре попрацювала, готуючись до захисту, і результат не забарився – вона стала третьою у секції „Науково-технічна творчість та винахідництво“. Тепер за нашу випускницю змагатимуться виші, адже вона вже отримала запрошення до вступу у Київську політехніку. 

       

       

        

      | Дата: 01/Квітня/2016

      1-10 11-20 ... 2631-2640 2641-2650 2651-2659

      Актуально

      Оголошення

      Шановні батьки майбутніх першокласників!
      З 03 вересня 2022 року працюють групи з підготовки дітей 5-6 років до школи.

      Розпорядження  міського голови


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 


      Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
      ФОП Котенко Ж.Г.
      UA723052990000026008021
      606938
      код 2233225426
       АТ КБ "Приватбанк"

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
      АТ "Укрсиббанк"
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок: UA27351005000002600
      5551131400


      Структура 2022/2023 навчального року

      Детальніше

      Актуальне відео      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28  ім. Т.Г. Шевченка
      Черкаської міської ради Черкаської області© 2023