Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
П'ятниця, 15/Листопада/2019, 08:53
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      Черкаський міський методичний кабінет

      Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

      Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей

      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

      Статистика
      Пошук

      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Головна » Архів новин
      « 1 2 ... 271 272 273 274 275 ... 278 279 »
      До уваги вчителів, учнів та їхніх батьків! Визначено порядок закінчення навчального року та проведення ДПА
      Визначено порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013/2014 навчальному році (лист МОН 14.02.2014 № 1/9-115).          

      Відповідно до листа, у 4-х, 9-х та 11-х класах у 2013/2014 навчальному році атестація проводиться за збірниками завдань, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2013 № 1844 „Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації". Перелік збірників та методичні рекомендації щодо проведення державної підсумкової атестації подаються у додатку 1 до листа.         

      У цьому навчальному році навчальні заняття завершуються 30 травня (31 травня для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем). У цей день проводиться свято „Останній дзвоник".         

      У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 до 22 травня із української мови та читання, математики. У навчальних закладах з навчанням російською, іншими мовами національних меншин можуть підлягати атестації і результати навчальної діяльності з мови навчання (мова і читання).         

      У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 2 до 16 червня з п'яти предметів: української мови, математики, географії, біології, а також іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.         

      У загальноосвітніх навчальних закладах (класах, групах) з поглибленим вивченням предметів, спеціалізованих навчальних закладах, ліцеях, гімназіях, колегіумах таким предметом за вибором може бути той, що вивчався поглиблено.         

      Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. У цей період навчальні заняття для одинадцятикласників не проводяться.         

      23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови  (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.         

      Електронні версії всіх збірників завдань та білетів для державної підсумкової атестації буде розміщено до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua) для практичного використання в процесі підготовки та проведення державної підсумкової атестації учнів загальноосвітніх навчальних закладів.         

      Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів 31 травня – 1 червня 2014 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, 18 – 19 червня.  
      Категорія: Новини МОН України | | Дата: 07/Березня/2014

      „Хвилююче слово пророка“
      Під такою назвою  у  центральній бібліотеці  імені Лесі Українки відбувся заключний тур  міського конкурсу Шевченківських читань, присвячених  200-літньому ювілею  Кобзаря.         

      Нашу школу  у  віковій групі  7 – 9 класи представляли  Єлєна  Горопашна (8-А клас) та Дарина  Жаркова  (9-Б клас)         

      Дарина вперше брала участь в конкурсі  такого  рівня,  проте справилася з  хвилюванням і достойно  прочитала  поему Тараса Шевченка  „Сон", набула цінного досвіду у  змаганнях читців.         

      Як  відзначила Єлєна, рівень  конкурсу дуже  високий,  були читці, можна сказати,  з професійною  майстерністю. Тож боротьба  була  нелегкою, та  було в кого  повчитися.         

      Учасники отримали  грамоти та подарунки, а  головне –  величезне моральне задоволення від того, що доторкнулися  невмирущого слова Великого Кобзаря.


      Фото1Фото2
      Фото3Фото4
      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 07/Березня/2014

      Нове керівництво МОН розповіло про першочергові кроки в освітній політиці
      4 березня  відбулася прес-конференція нового керівництва Міністерства освіти і науки України на тему «Нові кроки в освітній політиці України».  
      У ній взяли участь Міністр освіти і науки України Сергій Квіт, перший заступник Міністра Інна Совсун, заступник Міністра Павло Полянський.
      Сергій Квіт зазначив, що «Міністерство освіти і науки переходить від щоденного контролювання роботи навчальних закладів до того, що ми допомагатимемо нашим закладам освіти займатися власне якістю. Тобто у центрі нашої уваги – якість. Якість навчання, якість викладання та якість наукових досліджень. Завдання Міністерства – сприяти досягненню нашими навчальними закладами найвищої якості, а не щодня їх контролювати».

      Категорія: Новини МОН України | | Дата: 07/Березня/2014

      Подарунок бібліотеці від Національного олімпійського комітету України
      Національний олімпійський комітет України, президентом якого є Сергій Бубка, у рамках Всеукраїнської  акції  „Олімпійська книга"   у черговий раз подарував   бібліотеці нашої  школи  літературу спортивної тематики.         

      Учні 3-А класу, багато з яких  займаються  в спортивних гуртках та секціях , зацікавилися  цими книгами і  провели  Олімпійські  читання та вікторину  „Що ми знаємо про Олімпійські ігри". Питання про  історію та символіку  олімпійського руху  були для третьокласників    непрості, але діти дізналися багато цікавого. Переможцями  стали Марія  Віцинська,  Богдана  Велебна та Даша  Білоус.         

      Годину цікавих повідомлень „Зірки олімпійського спорту України"  провели також  учні  2- Б класу.         

      Запрошуємо усіх читачів  відвідати бібліотеку  та познайомитись з новинками.


      Бубка С.Н. Київ – 1913. Перша Російська Олімпіада С.Н.Бубка, М.М.Булатова. – К.: Олімпійська література, 2013. – 232с.           
      У цій книжці глибоко і всебічно  висвітлені дві знакові події вітчизняної історії, які відбулися 100 років назад,  – проведення у місті Києві 1913 року потужної Всеросійської виставки і приуроченої до неї Першої Російської Олімпіади. Водночас  у  книжці досить докладно розповідається про багатовікову історію Києва – від давніх віків, коли зароджувалося місто, і до початку ХХ сторіччя.  Розповіді про підготовку і проведення Першої Російської Олімпіади передує ґрунтовна оповідь про багатогранне спортивне життя Києва на початку ХХ сторіччя, що  сприяло вибору цього    міста місцем проведення перших   Олімпійських ігор в Росії.

      Булатова М. М. Енциклопедія олімпійського спорту в запитаннях івідповідях / М. М. Булатова; гол. ред. С. Крупчан. – К.: Олімпійська література, 2009. – 399 с.: ілюстр.           

      Енциклопедія пропонує здійснити екскурс до витоків зародження олімпійського руху, прослідкувати головні віхи його розвитку та сьогодення через систему запитань і відповідей.          Вона містить широкий довідковий матеріал з історії олімпійських ігор  Стародавньої Греції та  зі створення Міжнародного Олімпійського комітету. Тут можна знайти цікаві факти про символи та церемонії олімпіад, про олімпійські  види спорту та участь у них українських спортсменів.


      Булатова М. М. Твій олімпійський путівник / М. М. Булатова – К.: Олімпійська література, 2011. – 120 с.: ілюстр.  
              
      У книзі подано інформацію про історію Олімпійських ігор, становлення та розвиток сучасного олімпійського руху, значущість олімпізму для суспільства та кожної людини, а також про  досягнення атлетів світу й України.      Бубка С.Н., Булатова М.М. Ігри, що підкорили світ. – 2-ге вид./ С.Н. Бубка, М.М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2012. – 132с.      
           
      Ця книга поведе вас стежками славетної олімпійської історії, познайомить із видатними олімпійцями світу. Сторінки книги розкриють перед тобою олімпійську історію – від Олімпійських ігор стародавньої Греції до сучасних Ігор Олімпіад.


      Бубка С. Н. Олімпійське сузір’я України: тренери / С. Бубка, М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2011. – 251 с.: фотоілюстр. Бубка С. Н. Олімпійське сузір’я України: атлети / С. Бубка, М. Булатова. – К.: Олімпійська література, 2010. – 165 с.: фотоілюстр.     
      Видання пропонують екскурс в історію досягнень українських спортсменів і тренерів в олімпійському спорті, починаючи з 1952 р.      Зірки олімпійського спорту України. 1994 – 2012.: Альманах./ Видання виправлене і доповнене. – К.: Олімпійська Арена, 2013.
             
      Це видання – спеціальний проект Національного олімпійського комітету України. У ньому  зібрані унікальні матеріали про перемоги українських олімпійців за період, коли Україна виступала на головних спортивних стартах планети окремою командою – з 1994 по 2012 роки. Тут вміщені інтерв’ю учасників змагань, які вони давали одразу після фінішу здебільшого біля самої арени чи п’єдесталу, на прес-конференції. Спортсмени розповідають, яким нелегким і довгим був їхній шлях до  олімпійських нагород.


      ХХІІ зимові Олімпійські ігри / Ред. М.М.Булатова. – К.:       Національний Олімпійський комітет України, 2013. – 64с.: іл.    

      У навчальному  посібнику розкрито особливості підготовки і     проведення ХХІІ зимових Олімпійських ігор. Посібник  знайомить із    символами, церемонією та організацією ігор;  видами спорту, що  увійшли до    олімпійської програми; календарем олімпійських    змагань; унікальними    спортивними  спорудами; історією та сьогоденням Російської Федерації та    міста-курорту  Сочі.
      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 06/Березня/2014

      До 200-річчя від дня народження великого поета
      9 березня  минає 200 років від дня народження великого українського поета Т.Г. Шевченка, а 2014 рік –  проголошений роком вшанування пам’яті Великого Кобзаря.  Напередодні ювілею з учнями 6-А класу в шкільній бібліотеці була проведена літературна вікторина „Шляхами Кобзаря". Шанувальники творчості нашого земляка відповіли на  запитання  про  життя та творчість Т.Г.Шевченка не тільки як поета, але і як художника, показали знання тексту художніх творів, літературних героїв.       

      Відкрити для учасників заходу багатогранну постать поета допомогла  книжкова виставка „Великий син великого народу", на якій експонуються твори геніального поета і розповіді про нього.       

      Усі учні показали глибокі знання, а переможцем став Лавренюк Нікіта, який дав найбільше правильних відповідей .

        


      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 06/Березня/2014

      З перемогою!
      Вітаємо з перемогою у конкурсі хореографічного мистецтва дівчаток  колективу «Леді» та їх наставника Колчеву Любов Геннадіївну.  Минулої п’ятниці вони брали участь у конкурсі на приз Центру дитячої та юнацької творчості та вибороли 1 місце у своїй віковій категорії. Колектив та керівник були нагороджені грамотами та подарунком. Зичимо нових перемог!


      Категорія: Шкільні новини | | Дата: 05/Березня/2014

      Якими будуть першочергові кроки в освіті України
      4 березня 2014 року відбулася прес-конференція нового керівництва Міністерства освіти і науки України на тему „Нові кроки в освітній політиці України".         

      Як повідомляє прес-служба Міністерства освти, у ній взяли участь міністр освіти і науки України Сергій Квіт, перший заступник міністра Інна Совсун, заступник міністра Павло Полянський.         

      Сергій Квіт зазначив, що: „…міністерство освіти і науки переходить від щоденного контролювання роботи навчальних закладів до того, що ми допомагатимемо нашим закладам освіти займатися власне якістю. Тобто в центрі нашої уваги – якість. Якість навчання, якість викладання та якість наукових досліджень. Завдання міністерства – сприяти досягненню нашими навчальними закладами найвищої якості, а не щодня їх контролювати".         

      Серед першочергових кроків міністр назвав прийняття нового Закону України „Про вищу освіту" та рамкового широкого Закону України „Про освіту".         

      „Ці документи напрацьовані. Є тісна співпраця й повне розуміння із профільним комітетом Верховної Ради України, який очолює Лілія Гриневич. Є консенсус у Верховній Раді", – наголосив Сергій Квіт.         

      Про завершення навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах Сергій Квіт повідомив, що абсолютно однозначно не будуть нав’язуватися жодні додаткові платні послуги: „Не треба буде купувати ніякі додаткові щоденники, книжки і таке інше. Державна підсумкова атестація буде для дітей пом’якшена, адже це важкий, нервовий рік. Це вимога тієї ситуації, в якій ми знаходимось. Будуть також зняті заборони на використання підручників, які друкувались у попередні роки. Буде загальна лібералізація".         

      Основна увага приділятиметься зовнішньому незалежному оцінюванню: „Для того щоб воно відбулось належним чином, потрібні кошти. Це питання завтра розглядатиметься в уряді".                                                                                                                                                                                                  
       За матеріалами Osvita.UA
      Категорія: Новини МОН України | | Дата: 05/Березня/2014

      Вагу атестата при вступі зменшать
      Середній бал шкільного атестату при вступі до вищих навчальних закладів України зменшать з 200 до 12 балів. Про це під час прес-конференції у Києві повідомив міністр освіти і науки Сергій Квіт, повідомляє Gazeta.ua.         

      „Вага балу атестату середньої школи буде зменшена. Той бал, що існував до цього, спонукав до корупції і викликав проблеми", –  заявив Сергій Квіт.          За його словами, основна увага має бути зосереджена на ЗНО, а школярі мають бути захищені від корупції. Учні випускних класів можуть починати готуватися до такої системи вступу вже сьогодні.         

      „Середній бал атестату при вступі цього року буде зменшено: він буде враховуватися не в сумі 200 балів, а в сумі 12 балів", – заявила перший заступник Міністра освіти і науки Інна Совсун.         

      Крім того, у середній школі планують провести й ряд інших змін. Зокрема, відмовитися від послуг, за які треба додатково платити - наприклад, платні підручники. Також будуть зняті заборони на підручники, які друкувалися у минулі роки.                                                                                                                 
      За матеріалами Osvita.UA
      Категорія: Новини МОН України | | Дата: 05/Березня/2014

      З 8 Березня
      Категорія: Вітання | | Дата: 05/Березня/2014


      Актуально

      СИСТЕМА "ОШКОЛА"      Розпорядження міського голови


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

      Оголошення

      Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
      Телефонуйте: 66-18-95

      До уваги батьків майбутніх першокласників! Працюють групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи 
       Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

      Актуальне відео
      Реквізити для оплати другого харчування
      (1-і класи):
      ПП Котенко
      р/р 26003060348283
      код 2233225426
      МФО 354347 Приватбанк

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
      АТ "Укрсиббанк"
      МФО 351005
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок 26005551131400

      Структура 2019/2020 навчального року

      Детальніше

      Перевірте готовність до іспитів

      Перевірте готовність до іспитів

      Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2019