Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Черкаської міської ради 
Черкаської області          
Середа, 25/Квітня/2018, 09:38
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Друзі сайту
  Міністерство освіти і науки України
   Український центр оцінювання якості освіти
    КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників"
     Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради
      Черкаський міський методичний кабінет

      Сайт учителя інформатики Соколюк Тетяни Юріївни

      Сайт учителя фізичної культури Лісової Ірини Олексіївни

      Перша міська гімназія м.Черкас, Асоційована школа ЮНЕСКО

      Черкаська гімназія №9 ім. О.М. Луценка

      Гуманітарно-правовий ліцей

      Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12

      Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №17

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №24

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І. Момота

      Загальноосвітня школа I-III ступенів №30

      Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №32

      Статистика
      Пошук

      Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знань Світ навколо мене Математика для школи Бібліотека школяра Онлайн ігри Погода в Черкасах

      Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


      Головна » Архів новин
      « 1 2 3 4 5 6 ... 224 225 »
      "Педагогічне Сафарі"

      Сьогодні, 29 березня, учителі нашої школи в рамках педагогічної виставки взяли участь в інтерактивній грі "Педагогічне Сафарі". Команду нашої щколи представляли учителі Пишна Н.В., Соколюк Т.Ю., Васильченко С.Є., Шепета О.М., Леонова В.Л. Гра відбулася у формі квесту, під час якого педагоги 20-ти шкіл міста подорожували "Саваною знань". На "Водоспаді Винахідників" за всіма законами фізики створювали механічну машину із побутових речей. Біля "Озера Креативності" складали біологічне орігамі. На "Оазисі Мудрості" виконували завдання, в ході якого потрібно було здогадатися ім'я винахідника. В "Долині Піфагора" обраховували складну математичну задачу. А в "Штольні Майтерності" показали найвищий пілотаж і за 15 хвилин розробили інтерактивний урок "Русалка - вигадка чи реальність". Учителі з гідністю пройшли всі випробування та отримали сертифікат.

        

       
      | Дата: 29/Березня/2018

      Learning with life

      Щорічна конференція учителів англійської мови «Macmillan Spring School» відбулась 27 березня у м. Києві. Учителі англійської мови Коваленко Ірина Петрівна та Науменко Наталія Всеволодівна взяли участь у заході «ELT Upgrade: New Curricula – New Ideas». У зв’язку з підготовкою учителів до роботи в умовах НУШ наші колеги мали нагоду взяти участь у майстер класах «Навчання граматиці та читанню в 1-му класі», у тренінгах «Dealing with Vocabulary in the Primary Grades», «Dealing with Key Competences in Grades 5-9», «Teaching towards Exam Success – Practical Tips». Олена Лисиця, CELTA тренер International House, методисти видавництва «Макміллан» Інна Нестоїтер та Оксана Цегей проводили тренінги та майстер-класи.

      | Дата: 29/Березня/2018

      Канікули у школярів - час навчання вчителів!
      27 березня представники кафедри іноземних мов нашої школи взяли участь у майстер-класі, що відбувся у ПМГ. Вчителі шкіл міста досліджували "Шляхи підвищення мотивації до вивчення англійської мови". Працюючи в групах, вчителі ділилися досвідом з даного питання та обговорювали технології, які є найдієвішими для вирішення проблеми мотивації в навчанні.
       
       
      | Дата: 29/Березня/2018

      Вивчають сучасні освітянські технології учителі біології

      Тренінг-семінар "Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів "Зелений пакет" та "Крок за кроком" в контексті реалізації ідей сталого розвитку показав, що такі тренінги необхідно проводити для різних верст населення. Семінар проведено представниками Черкаської обласної організації "Всеукраїнська екологічна ліга"  для  вчителів, працівників бібліотек та центрів дитячої та юнацької творчості з м. Черкаси та м. Сміли, Корсунь-Шевченківського та Чорнобавського районів. Учителі нашої школи Пишна Наталія Василівна та Безверха Лариса Михайлівна, які зяли участь у роботі тренінгу, залишились дуже задоволені заходом і уже будують плани щодо проведення конференції.

      | Дата: 29/Березня/2018

      Виставка "Зернини досвіду -2018"

      Традиційно, під час весняних канікул, педагоги нашого міста беруть участь у виставці педагогічних технологій "Зернини досвіду". Мета такого заходу - поширення кращого педагогічного досвіду, створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, впровадження новінтіх технологій у педагогічну практику. Цього року така виствка у нашому місті - ювілейна, святкує своє 25-ти річчя. Педагоги нашої школи активно представили досвід своєї діяльності. Так у виставці взяли участь роботи Коваленко Ірини Петрівни, Бобир Жанни  Миколаївни, Шумейко Вікторії Василівни, Таран  Тетяни Григорівни, Бабенко Юлії Федорівни, Одинець Наталії Петрівни та Думай Валентини Іванівни, Пишної Наталії Василівни, Безверхої Лариси Михайлівни, Ложки Віталія Борисовича, Суботіної Оксани Федорівни, Трясун Юлії Антонівни,  Кобильник Оксани Вікторівни, Чаун Лариси Андріївни, Цимбалюк Людмили Борисівни, Соколюк Тетяни Юріївни. А ще презентовано збірку матеріалів "Школа - територія розвитку, взаємодії та партнерства", яка була нагороджена срібною медаллю Міжнародної вистаки сучасних педагогічних технологій "Сучасні заклади освіти - 2018". До цього збірника увійшли роботи колективу авторів Скорик Тетяни Андріївни, Гнєзділової Марії Володимирівни, Трясун Юлії Антонівни, Коваленко Ірини Петрівни, Суботіної Оксани Федорівни, Цимбалюк Людмили Борисівни, Нянько Олени Володимирівни, Лісової Ірини Олексіївни,Єрмакова Євгенія Федоровича, Гончара Олексія Олександровича, Таран Тетяни Григорівни, Бабенко Юлії Федорівни, Шумейко ікторії Василівни,Срібної  Ірини Володимирівни, Пишної  Наталії Василівни, Безверхої Лариси Михайлівни, Шепети Оксани Миколаївни, Ковальової Марини Юріївни. В рамках виставки будуть проведені майстер-класи, теренінги для педагогів.  

       

      | Дата: 29/Березня/2018

      Засідання педагогічної ради

      У вівторок, 27 березня,  відбулося засідання педагогічної ради школи. Учителі обговорювали Концепцію розвитку школи на 2018-2023 роки та затвердили план дій щодо підготовки до оботи нашого навчального закладу в умовах Нової української школи. Також учителі презентували свої методичні розробки та матеріали, які будуть представлені на міській виставці педагогічних технологій "Зернини досвіду - 2018". 

        

      | Дата: 29/Березня/2018

      Атестація педагогічних працівників - 2018

      Учора проведено  засідання шкільної атестаційної комісії. Цього року  проатестовано 17 педагогів, а також порушено клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради про встановлення категорій та звань учителям нашої школи.  Засідання атестаційної комісії вищого рівня відбудеться 04 квітня цього року.  Усі учителі  школи або підтвердили, або підвищили свої категорії. Учителі, які атестуються цього року (атестація є обов'язковою для усіх педагогічних працівників один раз на 5 років), представлять узагальнений досвід своєї роботи  під час  педагогічної ради 27 березня. 

      | Дата: 27/Березня/2018

      Навчання без кордонів

      Тиждень перед канікулами виявився дуже активним для учнів 3-Б, 4-Б та 5-A класів, адже вони трудилися над листами для своїх друзів з Греції, Тунісу та Турції. Деякі учні написали аж по 5 листів. Головною темою листів були свята та традиції країн. На фото учні нашої школи з отриманими листами, а також учні з Тунісі та Греції. 

        

      | Дата: 27/Березня/2018

      Готуємось до гри "Сокіл" ("Джура")

      Джури рою "Ратиборець" взяли участь у тренінгу для учнівської молоді з курсу долікарської медичної допомоги, що проходив у Черкаській загальноосвітній школі №2 за підтримки  Черкаського відокремленого підрозділу ГО "Молодіжний клуб  Джура" - "Джури Черкащини". Василенко Дар'я, Кирилюк Ростислав, Ворона Віталій  разом з виховником рою Цимбалюк  Людмилою Борисівною пройшли навчання за троьма розділами - "Психологічна допомога", "Долікарська медична  допомога в побутових умовах", "Тактична медицина". Учасники тренінгу відпрацьовували заходи, які дозволять допомогти собі та оточуючим в екстримальних ситуаціях. 

        

      | Дата: 27/Березня/2018

      Всеукраїнський фестиваль мов і культур

      У суботу, 24 березня, учасники хореографічної студїї "Дар" взяли участь у 25-му Всеукраїнському фестивалі мов та культур, який відбувався  у Міжнародній школі "Меридіан" у м. Києві. Фестиваль відбувався за сприяння українсько-турецького культурного центру "Сяйво". Наші хореографічні колективи успішно виступили  в номінації "Народний танець". Компетентне журі XVI-го Всеукраїнського Фестивалю мов та культур обере переможців у загальнонаціональному масштабі (перші місця у загальноукраїнському рейтингу). Учасники, що виборють першість у названих категоріях, отримають призи і продемонструють свої виступи на урочистій церемонії нагородження переможців, що пройде у Києві у травні 2018 року. Отже, чекаємо на результати!

            

      | Дата: 26/Березня/2018

      Актуально

      Цьогорічне шкільне традиційне свято "День подяки" відбудеться 25 квітня  о 15.30 у приміщенні Черкаської обласної філармонії. 

      До уваги батьків майбутніх першокласників!
      28 квітня суботня школа "Дзвіночок"  працює у звичайному режимі. 


      БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ      ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

      Розпорядження міського голови


      ГАРЯЧА ЛІНІЯ

      (0472) 56-60-88

      департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради 

      Оголошення

      Працюють заняття із підготовки дітей до школи. 
      Є запитання?
        Телефонуйте: 
      66-15-01
      Більше інформації на сторінці "Підготовка до школи" у Меню сайту. 

      Актуальне відео
      Реквізити для оплати другого харчування
      (1-і класи):
      ПП Котенко
      р/р 26003060348283
      код 2233225426
      МФО 354347 Приватбанк

      Благодійний фонд "Лідер-28"
      Реквізити для безготівкового зарахування коштів::
      АТ "Укрсиббанк"
      МФО 351005
      ЄДРПОУ 39514575
      Рахунок 26005551131400

      Структура 2017/2018 навчального року

      Детальніше

      Перевірте готовність до іспитів

      Перевірте готовність до іспитів

      Довідник ВНЗ України Довідник університети за кордоном

      Архів записів
      Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018