П'ятниця, 15/Листопада/2019, 08:53

«  Листопад 2019  »

Головна » Архів новин
            « 1 2 3 4 5 6 7 ... 278 279 »
            Відвідайте балет!

Дніпровський театр опери та балету запрошує відвідати балет "Дон Кіхот"(скорочена версія вистави за пільговою вартістю квитка - 60 грн.). Вистава відбудеться 09 жовтня 2019 року у приміщенні ПК "Дружба народів" о 15.00. Запрошуємо на виставу учнів, мам, тат, бабусь, дідусів. Квитки можна придбати у заступника директора з виховної роботи Гурелі Оксани Миколаївни.

| Дата: 07/Жовтня/2019

Математичний конкурс

З 1 по 27 жовтня триватиме І етап змагань Прангліміне  в рамках Міжнародного проекту "Міксіке". Приєднуйтесь  до змагань, діти і дорослі!  Грайте та вигравайте. Деталі та правила участі  на сайті: https://miksike.net.ua/docs/mentals/mathmain.html

ПРАНГМІЛІНЕ - змагання з усного математичного рахунку в режимі онлайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Змагання розвивають навички усної лічби, дають можливість активно спілкуваться між собою учасникам змагань із разних країн, зокрема з учасниками з Естонії, Литви, Латвії, Словенії та Грузії.

| Дата: 07/Жовтня/2019

З професійним святом!

Усіх педагогів  вітаємо зі професійним святом! З Усесвітнім Днем учителя!  Бажаємо міцного здоров'я та великого щастя, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчого довголіття. Професія вчителя дивно поєднує в собі молодість душі і мудрість слова, щоденну нелегку працю і щоденне свято перемоги знань. Нема для Вчителя більшого щастя, ніж успіхи своїх учнів. Нехай вони завжди радують і надихають вас.

Зі святом вам, дорогі вчителі!

| Дата: 05/Жовтня/2019

Звіт про фінансово-господарську діяльність

Шановні батьки, громадо! На сторінці "Публічні кошти" Ви можете познайомитися зі змістом Звіту про фінансово-господарську діяльність школи у вересні 2019 року.

| Дата: 05/Жовтня/2019

Психолог радить

Багато людей потерпають від осінньої депресії, але це справді можливо – не потерпати, а насолоджуватися цією порою року. Практичний психолог школи дає кілька порад, як створити свій осінній настрій. Про це читайте на сторінці "Поради психолога".

Наші учні – переможці Всеукраїнського проекту

Вітаємо нашу талановиту школярку, ученицю 6-А класу, зразкову ученицю художньої студії „Палітра “ – Овсієнко Анну, яка взяла за участь у Всеукраїнському проекті Асоціації українських германістів. За результатами проекту „Hut ab, ukrainische Frau!“ було видано жіночий календар, до якого відібрано 12 кращих робіт з України, серед яких робота про Яну Зінкевич Овсієнко Анни.

Серед переможниць проекту іще одна наша вихованка – випускниця школи, а нині студентка ІІ курсу Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького (освітня програма „Мова і література (німецька)“ – Гуреля Анна .

Ці перемоги стали можливими завдяки ідеї та допомозі Лесі Олександрівни Овсієнко, доцента кафедри німецької філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Дякуємо Лесі Олександрівні за співпрацю!

| Дата: 03/Жовтня/2019

"Велика ранкова руханка" відбулася!

Активну зарядку вранці  30 вересня організували для учнів нашої школи  представники Всеукраїнського проєкту  «Do like Olympians». Нагадаємо, що захід  провели у рамках Європейського тижня спорту за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області. До активностей на спортивному майданчику школи долучилися кількасот учнів навчального закладу та гуртом виконували вправи. Саму ж зарядку провели кращі спортсмени школи. Вони своїм прикладом «заряджали» інших до занять спортом. Усі учасники отримали позитивні емоції, заряд бадьорості та енергії на весь навчальний день.

Усі на "Велику зарядку"!

Що може бути бадьорішим, ніж почати свій день із ранкової зарядки – бути активними упродовж дня. У цьому на всі 100% ви зможете переконатися вже цього понеділка. До нашої школи завітають представники відділення Національного олімпійського комітету в Черкаській області, які з учнями та усіма охочими проведуть «Велику ранкову руханку» . Захід проводиться у рамках Європейського тижня спорту. Тож пропонуємо цього дня учням прийти до школи у спортивній формі та підтримати акцію, що відбудеться на спортивному майданчику о 9.10.  Будьте активними та спортивними, пропагуйте здоровий спосіб життя серед друзів та у своїх родинах!

Про театральні зустрічі

Про театральні зустрічі наймолодших школяриків читайте на строніці "Початкова школа".

| Дата: 27/Вересня/2019

«Громадський бюджет» у дії !

Нарешті добігає завершення реалізації проекту «Громадський бюджет». Ще минулого року батьки учнів школи, мешканці прилеглих до школи будинків активно голосували за створення поблизу школи безпечної зони для пішоходів. І от маємо пішохідну доріжку та новенький асфальт на під’їзді до нашої школи та дитячого садочка №83. Залишилося прибрати будівельне сміття та залишки зрізаних дерев. Сподіваємося, що створена пішохідна зона буде комфортною для дітей і дорослих. А ще закликаємо не стояти осторонь соціальних проблем громади та активно долучатися до голосування за проекти «Громадського бюджету» у наступному році.

| Дата: 27/Вересня/2019

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95