Неділя, 15/Грудня/2019, 20:29

«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 21 » Цього тижня відбудеться ЗНО з української мови
            Цього тижня відбудеться ЗНО з української мови

У п’ятницю 24 квітня в Україні відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури. Участь у тестуванні візьмуть усі без виключення учні 11-х класів та випускники шкіл минулих років, які планують вступати до вищих навчальних закладів. Цього року результати тесту одночасно зараховуватимуться як державна підсумкова атестація з шкільного курсу української мови і літератури, а також як вступний тест для бажаючих вступати до вищих навчальних закладів у цьому році.

Ще однією новацією цьогорічного тестування з української мови і літератури є можливість складати тест двох рівнів складнощі: базового або поглибленого. Також змінено систему оцінювання завдань, яка відтепер базуватиметься на принципі визначення порогового бала. Абітурієнти, які не подолають визначений експертами поріг, брати участь у вступній кампанії цього року не зможуть.

Сертифікаційна робота базового рівня у 2015 році містить 58 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО, правильно виконавши всі завдання тесту базового рівня, складає 104 бали.

До сертифікаційної роботи поглибленого рівня буде включено 74 завдання. 58 завдань тесту матимуть базовий рівень складності, 16 – поглиблений. На виконання роботи учасникам ЗНО буде відведено 210 хвилин (150 хвилин на виконання завдань базового рівня та 60 хвилин на виконання завдань поглибленого рівня). Максимальна кількість балів, яку може набрати учасник ЗНО за тест поглибленого рівня, складає 136 балів.

Тестові роботи обох рівнів також матимуть одне завдання з розгорнутою відповіддю, яке передбачає створення учасником зовнішнього незалежного оцінювання власного аргументативного висловлення на дискусійну тему. Власне висловлювання має містити не менше 100 слів.

Усі пункти тестування розпочнуть зовнішнє оцінювання об 11-й годині 24 квітня. Учасникам ЗНО варто мати на увазі, що допуск до пункту тестування починається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку зовнішнього оцінювання.

Для допуску до пункту ЗНО обов’язково необхідно пред’явити: сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання; документ, назва і номер якого зазначені у Сертифікаті; запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Увага! Учасники ЗНО під час тестування не можуть мати при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети та прилади.

Що необхідно знати:

Переглядів: 199 | Додав: sch28

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            У грудні 2019 року заняття з підготовки до школи працюють 07.12, 14.12, 21.12, 28.12

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95