Четвер, 16/Серпня/2018, 17:38

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 26 » День подяки - 2018
            День подяки - 2018

Учора школа урочисто відсвяткувала традиційне свято День Подяки, що проходило у Черкаській обласній філармонії. Такий захід – це звіт перед громадою міста про роботу закладу у 2017-2018 навчальному році. За підсумками роботи школи було вручено біля 400 нагород. Серед відзначених – у номінації «Слава школи» - учні-переможці олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН міського, обласного та Всеукраїнського рівнів, у номінації «Інтелект року» - учні, які мають високий рейтинг навчальних досягнень (10 балів і вищий). На сцену піднімалися й переможці спортивних змагань Всеукраїнського, Європейського та світового рівня у номінації «Олімпійська надія року». Серед них майстри спорту та кандидати у майстри спорту , учні, які мають дорослі спортивні розряди. Відзначені у номінації «Таланти твої, Україно» – переможці музичних, вокальних, хореографічних конкурсів. Слова подяки зі сцени звучали учителям та науковим керівникам, волонтерам, лідерам учнівського самоврядування, меценатам й партнерам школи. На захід завітало чимало гостей, які привітали шкільну родину зі святом та вручили подарунки – заступник міського голови Волошин Ігор Володимирович, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Воронов Сергій Павлович, завідувач лабораторією виховної роботи КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Валентина Семенівна, приватний підприємець, благодійник Мкртчян Араік Рафікович, голова міської профспілкової організації працівників освіти Федорченко Ганна Петрівна, депутат Черкаської обласної ради Буданцев Роман Петрович, начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту Сисоєва Ольга Валеріївна, заступник начальника обласного відділу сім’ї молоді і спорту Коваленко Катерина Юріївна, голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України Більда Аднрій Олександрович, приватний підприємці Ніколаєва Анна Ігорівна, Литвин Алла Ігорівна, Мирза Микола Олександрович, Котенко Жанна Григорівна, випускники школи, педагоги шкіл-партнерів, батьки учнів нашої школи. Мереживо свята переплело у собі виступи вокальних та хореографічних колективів школи. Багато разів зі сцени звучали слова вдячності усім небайдужим до життя шкільної родини. Дякуємо усім небайдужим, хто допомагає готувати школі успішних учнів та випускників!

Переглядів: 80 | Додав: elennynko

Школа оголошує додатковий набір учнів на 2018-2019 навчальний рік до 8А,9А,10А,11А класів з поглибленим вивченням англійської мови (друга іноземна мова - німецька). Отримайте консультацію:
             66-18-95

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
            (оновлено 08.06.2018)
            Список учнів зарахованих 1-х класів школи (станом на 08.06.2018, наказ по школі №10-У від 08.06.2018)

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Увага !  З 01 червня 2018 року триває  набір у групи з підготовки дітей до школи.

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018