Вівторок, 16/Липня/2019, 21:24

«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 30 » День за днем: визначні події І семестру
            День за днем: визначні події І семестру

Відійшов у історію І семестр 2018 – 2019 навчального року. У розпалі ІІ семестр: випускники визначаються з навчальними предметами для проходження ЗНО, учні 9-х класів готуються до ДПА за новим Положенням, затвердженим Міністерством освіти і науки України, внесено зміни до вимог щодо проведення ДПА з іноземної мови у 9 класі. Попереду багато конкурсів, турнірів, змагань, тренінгів для лідерів, робота над проектами у класних колективах.

Чим ще ознаменувався І семестр 2018 – 2019 навч. року для школи?

• За загальним рейтингом конкурсу «U NOW» школа здобула перемогу і звання «Найінноваційніша».

• Проект школи «Безпечний рух пішоходів: створення пішохідної зони» отримав перемогу у конкурсі проектів «Громадського бюджету».

• Проведено регіональні науково-практичні конференції з української мови «Лінгвістичні знання як засіб формування культури в сучасної молоді» та математики «Математика навколо нас».

• Продовжується робота учителів та учнів школи у проектах «Be a Global Citizen», «Філологічний олімп», «Іспити у школах» (проект Гете-інституту).

• Учні школи посіли 23 призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.

• Троє учнів школи представляли місто на обласних олімпіадах (Безверха Наталія, Ріпа Анастасія, Пилипенко Анастасія) та підтвердили свої здобутки юних інтелектуалів з географії, фізики та німецької мови

• 10 учнів школи взяли участь у І-му (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, шестеро з них представлятимуть місто Черкаси на обласному етапі конкурсу юних науковців.

• 14 учнів школи взяли участь у відборі для Програми обміну майбутніх лідерів FLEX, учениця 9-А класу Збавитель Марина стала фіналістом Програми (учитель Червоненко Є.Ф.)

• Учні 11-А класу Безденна Аліна, Василенко Юлія, Пилипенко Анастасія, Костіна Аліна стали переможцями конкурсу «Юні історики Черкащини» Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького на тему: «Людина, громадянин, патріот – портрети сучасних українців», серія: «Невідомі відомі українці».

• 107 учнів школи взяли участь у «Годині коду».

• 893 учні школи взяли участь у у різноманітних інтернет-олімпіадах, конкурсах Всеукраїнського та Міжнародного рівнів («Greenwich», «Sunflower», «Бобер», «Колосок», «Кенгуру» та інші).

• Спортивна команда школи під керівництвом учителя фізкультури Лісової І.О.та педагога-організатора Цимбалюк Людмили Борисівни взяла участь у Всеукраїнському етапі дитячих змагань «Олімпійське лелеченя» у МДЦ «Артек» у м. Пуща Водиця.

• Група учнів нашої школи - у складі Басай Дар'ї, Пишної Анастасії, Кононенко Вероніки - разом з учителем Пишною Н.В. взяли участь у роботі Міжнародного форуму учнівської молоді «На шляху до європейського дому» у м. Горішні Плавні (Полтавської області).

• Учні школи Поліщук Анна, Ворона Віталій під керівництвом учителя іноземних мов Дегтярьова Д.В. взяли участь у ІІ Всеукраїнському учнівському форумі “Challenge of the Millennium” на тему “I’m the Future” у м. Горішні Плавні, Полтавської області.

• Відбулися традиційні ярмарки «Дари осені», «Андріївський ярмарок».

• Учні школи різного віку зустрілися з письменниками Ю. Чайкою, Ю. Гончар, В. Маснюком.

• Учениця 9-А класу та її наставниця Рибалка С.М., соціальний педагог, учитель української мови та літератури, взяли участь у ІV обласній учнівській конференції «Герої не вмирають».

• Делегація школи з 15 осіб взяла участь у м. Києві у Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти України «Права людини».

• Лідери ДГО «ЮНІКС» Цимбалюк Борислав, Поліщук Анна, Віцинська Марія взяли участь у молодіжному форумі «Твоя можливість бути почутим», який проводився за ініціативи Черкаської молодіжної ради.

• У школі втретє відзначено Усесвітній День Гідності.

Переглядів: 42 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік