Четвер, 21/Листопада/2019, 09:38

«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 14 » Директор УЦОЯО Ігор Лікарчук заявив, що тестування відбудеться, незважаючи на всі існуючі загрози
            10:53

ЗНО-2014: УЦОЯО отримав фінансування

Директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук повідомив про отримання фінансування з Державного казначейства. Про це він написав у своїй сторінці у Facebook.
                   „Ми отримали фінансування із Держказначейства у повному обсязі, так, як це і передбачалося кошторисом станом на 1 квітня. Тепер маємо змогу розрахуватися з минулорічними боргами, включити телефони, вивезти (вибачте) сміття, оголосити тендери на закупівлю послуг із охорони і доставки тестів до пунктів тестування...“, - зазначив директор УЦОЯО.

„Але головне те, що цим Уряд заявив про безумовну підтримку ЗНО. Це вселяє надію“, –  наголосив Ігор Лікарчук.

Він також повідомив, що на прохання УЦОЯО про допомогу відгукнувся Фонд Ріната Ахметова „Розвиток України“.

„Сьогодні ми підписали з Фондом угоди, за якими він закупить витратні матеріали та запасні частини, що дасть можливість відновити друк тестів. Дуже сподіваємося, що у найближчі дні ці закупівлі будуть зроблені. Маємо щиро дякувати Фонду“, – зазначив Лікарчук.

Також директор Українського центру оцінювання якості освіти відкинув можливість зриву ЗНО.
                     „Про це й мови бути не може. Тестування відбудеться, незважаючи на всі існуючі загрози“,  –  наголосив Лікарчук.

Він також повідомив, що ніяких змін у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році не передбачено.

Як відомо, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 3 червня тестуванням з іноземних мов.

За матеріалами Osvita.UA

Категорія: Новини УЦОЯО | Переглядів: 293 | Додав: sch28

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95