Четвер, 21/Листопада/2019, 10:18

«  Жовтень 2014  »

Головна » 2014 » Жовтень » 20 » До уваги учнів 9 – 11 класів, які мріють стати журналістами
            До уваги учнів 9 – 11 класів, які мріють стати журналістами

СХІДНО – ЄВРОПЕЙСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ спільно з ТОВ ТРК „ВІККА“ та НАЦІОНАЛЬНОЮ СПІЛКОЮ ЖУРНАЛІСТІВ проводять набір слухачів на курс практичної журналістики для студентів ВНЗ та учнів 9 – 11 класів.

Термін навчання: 2 місяці.

Період навчання: листопад – грудень 2014

У програмі:

• теоретичний курс сучасних методів та прийомів у журналістиці та PR – технологіях,
            • знайомство з роботою творчих колективів телебачення, радіо, газет, дизайнерських студій, інформаційних  та рекламних агенцій,
            • практичні заняття з написання статті, сценарію теле-радіо програм, запису інтерв’ю, проведення прес-конференцій, ведення шоу-програм.

Слухачі курсу практичної журналістики СУЕМ  отримають Сертифікат.

Заняття  буде проводити Немилостива Світлана Іванівна, практикуючий журналіст з 1986 року (20 років роботи на ТРК „РОСЬ“, переможець численних міжнародних фестивалів та конкурсів (Гран-прі фестивалю „Агросвіт“, Грамота Верховної ради України ТРК „ВІККА“, директор проекту „Життя навиворіт“, редактор сайту „Про село“, співавтор програми „Удосвіта“ (Перший національний канал). Учасник телепроекту „Лист на передову“, покликаного підтримати бойовий дух бійців у зоні АТО; також проекту „Чужих дітей не буває“, соціального проекту, спрямованого на підтримку дітей-переселенців із зони бойових дій.

Навчання проходитиме за адресою СУЕМ:  м.Черкаси, вул.Нечуя Левицького, 16 (Хімселище, зупинка „Парк хіміків“). Вартість навчання 300 грн.

Отримати детальну інформацію та записатись на курси можна за телефонами: 067 470 39 96; 095 737 93 34, Немилостива Світлана Іванівна

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста | Переглядів: 430 | Додав: sch28

Терміново школі потрібні на роботу медсестра, двірник, техпрацівниця з умінням виконувати малярні роботи.
            Телефонуйте: 66-18-95