П'ятниця, 16/Квітня/2021

«  Січень 2017  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2017 » Січень » 25 » Фестиваль дитячої творчості "Дивограй"
            Фестиваль дитячої творчості "Дивограй"

​26 січня 2017 року у приміщенні Черкаського міського палацу молоді проходив  фестиваль дитячої творчості "Дивограй" за участі вокальних та хореографічних колективів Черкаських спеціалізованих шкіл №20,27,28 та загальноосвітніх шкіл №26,30,32. Подав ініціативу проведення такого заходу та став його меценатом  приватний підприємець Мкртчян Араік Рафікович. Кожна школа за участь у фестивалі отримала грошову винагороду, а також премією окремо відзнено три творчі номери, які вразили найбільше. Такою премією нагороджений і наш хореографічний ансамбль "Флекс" (керівник Колчева Любов  Геннадіївна), який на фестивалі представляв композицію "Марічка". Присутній на заході міський голова написав на своїй сторінці у "Facebook": "Не припиняю приємно дивуватися тому, з яким натхненням і завзяттям розвивається творча молодь Південно-Західного району. Сьогодні разом із секретарем міськради Олександром Радуцьким та директором департаменту освіти та гуманітарної політики Ігорем Волошиним із задоволенням відвідали пісенний конкурс у Палаці молоді, що проходив за підтримки Араіка Мкртчяна. Скажу відверто, нам як представникам міської влади, котра зі свого боку приділяє максимальну увагу розвитку освіти й позашкілля, надзвичайно приємно, коли такі підприємці та меценати, як Араік Рафікович, не залишаються осторонь майбутнього наших дітей. Сьогодні у творчому конкурсі між шістьма черкаськими школами перемогла дружба, тож призи від мецената отримали всі. Але головне те, що за рахунок таких заходів за участі дітей цілий район відчуває себе єдиною згуртованою громадою, яка – в чому не раз уже пересвідчувався – в будь-яких питаннях діє як одна команда."

Переглядів: 351 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021