Вівторок, 16/Липня/2019, 21:28

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 21 » Історична конференція
            Історична конференція

Сьогодні вже втретє наша школа зібрала учасників  міської учнівської історичної конференції. Цього року юні дослідники та керівники працювали над темою "Важлива роль Київської Русі у становленні і розвитку європейського суспільства". Участь у конференції взяли представники  шкіл №№ 3, 4, 5, 6, 20, 21, 24, 25, 28, 30 та Першої міської гімназії. Усього було представлено 25 учнівських та 4 студентських дослідження, зокрема студентів Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького. Приємно зазначити, що зі своїм дослідженням виступив і випускник нашої школи Попов Максим. У роботі конференції взяли участь  представники Черкаського краєзнавчого музею, Центру туризму, краєзнавства та екскурсій, науковці: Нераденко Тетяна Миколаївна - кандидат історичних наук, методист ЦТКЕ, науковий співробітник Малої академії наук, Абразумова Олена Миколаївна - кандидат історичних наук, старший викладач кафедри археології ЧНУ, Захарченко Марина Василівна, Лисиця Лариса Григорівна - кандидати історичних наук, доценти кафедри археології та спеціальних дисциплін ЧНУ,  Сиволап Лариса Григорівна - завідувач сектором археології Черкаського краєзнавчого музею, Кургіна-Коваленко Тамара Сергіївна - старший науковий співробітник сектору археології краєзнавчого музею, Ведула Антон - депутат Черкаської міської ради, молодший науковий співробітник краєзнавчого музею,  Трубін Юрій Юрійович - методист місього методичного кабінету установ освіти. Свої роботи на конференції презентували учні нашої школи: Білоус Дар'я, Мельниченко Сергій, Борисова Катя, Поліщук Юлія, Щербак Євгеній, Келеберда Дар'я, Яворська Анна, Кононенко Вероніка і Пономаренко Андрій. Їхні наставники - учителі історії Чорна Тетяна Володимирівна та Сербіна Наталія Павлівна. Учасники продемонстрували гарний рівень підготовки, а також мали можливість отримати рекомендації від науковців щодо дослідницької діяльності. Під час конференції були проведені квест, тренінг з медіаграмотності, екскурсія до шкільного музею. Всі учасники отримали сертифікати, досвід, позитивні емоції та враження. Наша школа завжди відкрита для діалогу та співпраці!

Більше фото на сторінці  у Facebook

Переглядів: 45 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік