Середа, 19/Грудня/2018, 11:27

«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 15 » IX Всеукраїнська мовна конференція
            IX Всеукраїнська мовна конференція

Важливою подією у школі 14 листопада стало проведення IX Всеукраїнської науково-практичної учнівської конференції за темою «Лінгвістичні знання як засіб формування культури в сучасної молоді». Мета проведеного заходу – це залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та пошукової діяльності, спрямованої на формування культури мовлення, мовних компетентностей; формування в учнівської молоді почуття поваги до мови свого та інших народів. Цього року учасниками конференції стали учні та вчителі шкіл нашого міста зош №21, сш№3, ПМГ, ГПЛ, зош №30, НВК №34, сш№28, сш№33, гімназій №31, 9, а також Смілянського НВК «Лідер», Смілянського НВК «ЗОШ І ступеня – гімназії ім. В.Т. Сенатора. Серед поважних гостей заходу та активних учасників конференції методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Чмигова Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Красовська Олена Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та загального мовознавства ЧНУ Боть Людмила Петрівна; поетеса, прозаїк, літературознавець, кандидат педагогічних наук, доцент Коваленко Валентина Михайлівна; доцент кафедри професійного розвитку педагогів КНЗ «ЧОІПОПП» Ющенко Людмила Олександрівна, доцент кафедри української мови та загального мовознавства Черкаського державного технологічного університету Ракшанова Ганна Федорівна, голова профспілкової організації педагогічних працівників м. Черкаси Федорченко Ганна Петрівна. У ході роботи конференції учні працювали у секціях разом з науковцями та усі представили свої дослідження. Розглядалися найрізноманітніші питання культури мовлення та фактори, що впливають на неї у молодіжному середовищі, йшлося й про гендерну лінгвістику, молодіжний сленг у сучасному вимірі, особливості вербальної комунікації, мовленнєву компетентність сучасної молоді та інше. Разом з цим і для педагогів були проведені майстер-класи, відбувся брифінг з мовних питань. А ще учителі мали змогу обмінятися досвідом з питань підготовки учнів до участі у конференціях, конкурсі-захисті наукових робіт МАН. Цьогорічна конференція мала більш практичне спрямування. У підсумку модератори секцій зазначили, що роботи учнів мали високий рівень підготовки, значно вищий, ніж у попередні роки, яскраво висвітлювали актуальні мовні питання. Усі учасники конференції отримали сертифікати. У відкритті заходу взяли участь творчі колективи нашої школи «Сонцеграй» та «СТЕМ» під керівництвом Лівінської Ірини Григорівни та Колчевої Любові Геннадіївни.

Більше фото

Переглядів: 36 | Додав: elennynko

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ