Вівторок, 20/Квітня/2021

«  Грудень 2015  »
            КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Черкаської міської ради

Педпреса Черкаська міська рада Освітній портал Вибери професію Тести Переклад текстів,веб-сторінок і документів Острів знаньМатематика для школи Бібліотека школяра

Головна » 2015 » Грудень » 24 » Як розрахувати конкурсний бал абітурієнта у 2016 році
            Як розрахувати конкурсний бал абітурієнта у 2016 році

Міністерством освіти і науки надано роз’яснення щодо процедури та порядку нарахування конкурсного бала вступника на основі повної загальної середньої освіти, що мають застосовуватись приймальними комісіями під час вступної кампанії 2016 року. Відповідний лист підписано першим заступником міністра освіти Інною Совсун.

Зокрема, у Міністерстві освіти, посилаючись на закон "Про вищу освіту", повідомили, що вчена рада вищого навчального закладу затверджує Правила прийому до вищого навчального закладу, якими встановлюються:

• перелік і кількість сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, вага кожного з яких має становити не менш як 20 відсотків конкурсного бала;
            • вага середнього бала документа про повну середню освіту, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала;
            • вага бала за конкурс творчих або фізичних здібностей, (у разі його проведення) повинна нараховуватись відповідно до п. 2 частини IV Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2016 році;
            • вага бала за особливі успіхи (призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України) та/або за успішне закінчення підготовчих курсів ВНЗ, на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, що може становити від 0 до 5 відсотків конкурсного бала.

Конкурсний бал обчислюється як сума балів за кожен сертифікат, середнього бала документа про повну загальну середню освіту, бала за конкурс творчих або фізичних здібностей (у разі його проведення), за особливі успіхи (призерам IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів; призерам ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України) та/або за успішне закінчення підготовчих курсів вищого навчального закладу для вступу до цього вищого навчального закладу на природничо-математичні та інженерно-технічні спеціальності, помножена на вагові коефіцієнти, що встановлюються Правилами прийому до вищого навчального закладу. Сума коефіцієнтів має дорівнювати одиниці. Як відомо, прийом заяв та документів на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти розпочнеться 11 липня. Цьому передуватиме проведення зовнішнього незалежного оцінювання, результати якого випускники шкіл використовуватимуть під час вступної кампанії 2016 року.

Переглядів: 468 | Додав: elennynko

Триває  карантин через COVID-19

Щоб подати документи для зарахування до 1-го класу на 2021-2022 навчальний рік потрібно зареєструватися.
            Лист реєстрації
            або телефонуйте у робочий час
             66-15-01

Реквізити для оплати другого харчування (1-і класи):
            UA5835434700000260
            Приватбанк

Реквізити для безготівкового зарахування коштів:
            Рахунок: UA27351005000002600

Структура 2020/2021 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2021