Середа, 19/Грудня/2018, 10:18

«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 2 » Математична конференція
            Математична конференція

Кращі математики міста зібралися у нашій школі, щоб стати учасниками регіональної учнівської конференції. Захід проходив 29 листопада уже втретє. Цього року до участі у конференції було подано 23 дослідницькі роботи, які представили учні та учителі загальноосвітніх шкіл №21,22,4,30, спеціалізованих шкіл № 3, 18,28, гімназіїй№31, 9, ГПЛ, приватної школи «Перлина», санаторної школи-інтернату. До участі у конференції долучилися слухачі курсів підвищення кваліфікації КНЗ "Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників" - учителі математики з навчальних закладів області. Для групи учителів, у рамках конференції, проведенено семінар «Формування ключових освітніх компетентностей під час уроків і в позакласній діяльності з математики». Серед гостей, які представили наукове обґрунтування теми конференції – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри математики та МНМ ННІ ІОТ Черкаського національного університету Тарасенкова Ніна Анатоліївна, доцент, завідувач кафедри алгебри і математичного аналізу ННІ ІОТ Черкаського національного універститету Атамась Володимир Васильович,методист лабораторії придничо-математичних наук КНЗ «ЧОІПОПП» Козлова Ольга Миколаївна, методист міського методичного кабінету установ освіти Биков Олександр Михайлович. Привітав учасників конференції директор департаменту освіти та гуманітарно політики Воронов Сергій Павлович. Учасники працювали у чотирьох локаціях та висвітлили математичні питання у напрямках «Геометрія навколишнього світу», «Функції навколо нас», «Геометрія у живописі», «Сучасний світ математичних обчислень», «Неможливі фігури», «Числізм Сієсти Морріс», «Секрети калейдоскопа», «Софізми в математиці», «Симетрія навколо нас». Найкращими у групах визнані роботи наших учнів «Геометрія архітектури Черкас» - доповідач Пишна Анастасія, керівник Биканова Інна Владиславівна, «Софізми і парадокси в математиці» - доповідач Василенко Дар’я, керівник Цимбалюк Людмила Борисівна, "Неможливі фігури» - доповідачі Дюла Беттіна, Афанасьєва Юлія, керівник Горбенко Валентина Миколаївна, «Стрічка Мебіуса» - доповідачі Григорович Тетяна, Долока Ольга, Валебна Богдана, керівник Леонова Валентина Леонтіївна. Учні зі своїми роботами запрошені для участі у (Не)конференції Edcamр,що відбудеться у березні 2019 року у м. Черкаси. У ході роботи конференції учителі та учні мали змогу пройти квест «Математичний лабіринт», відвідати майстер-класи, брифінг.

Більше фото

Переглядів: 30 | Додав: elennynko

До уваги батьків та учнів, учителів!

Про перенесення робочих днів у грудні

Батькам майбутніх першокласників!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ