Субота, 08/Серпня/2020, 07:12

«  Березень 2014  »

Головна » 2014 » Березень » 25 » Міносвіти продовжує приємно дивувати. Цього разу випускників
            Міносвіти продовжує приємно дивувати. Цього разу випускників

Міністерство освіти і науки України оприлюднило на власному сайті проект змін до Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2014 році, що пропонується для громадського обговорення. Згідно з проектом умов прийому, однією з найважливіших змін є вилучення пункту про автоматичне переведення середнього балу атестату у 200-бальну шкалу і врахування середнього балу документа про повну загальну середню освіту лише за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин бала. Інші важливі зміни стосуються відкритості проведення вступної кампанії до вузів України.

Міністерство освіти пропонує внести зміни до порядку публікації рейтингових списків вступників, зокрема зобов’язати вузи публікувати їх на власних сайтах у повному обсязі.
                 „Рейтингові списки формуються приймальною комісією з Єдиної бази та оприлюднюються у повному обсязі на веб-сайті вищого навчального закладу. Списки вступників, рекомендованих до зарахування, формуються приймальною комісією з Єдиної бази та оприлюднюються шляхом розміщення на інформаційних стендах приймальних комісій та веб-сайті вищого навчального закладу. Списки оновлюються після виконання/невиконання вступниками вимог для зарахування на навчання відповідно до пункту 1 розділу XVII“,  –  зазначається в проекті умов прийому.
                    Крім того, умовами прийому пропонується забезпечити більшу прозорість вступної кампанії та відновити роботу системи „Конкурс“.
                     Крім того, Міносвіти пропонує уточнити оцінювання творчого конкурсу додавши в умови прийому наступне правило: „у програмах творчих конкурсів повинні міститися детально прописані критерії оцінювання кожного з встановлених випробувань“.
                     Також, МОН пропонує забезпечити прозорість поселення до гуртожитків зобов’язавши вузи обов’язково „зазначати умови поселення вступників та студенів до гуртожитку відповідно до затвердженого у вищому навчальному закладі порядку“.

За матеріалами  Osvita.UA

Категорія: Новини МОН України | Переглядів: 518 | Додав: sch28

Триває карантин
            з 12 березня