Вівторок, 13/Листопада/2018, 03:39

«  Жовтень 2018  »

Головна » 2018 » Жовтень » 31 » Міський семінар з національно-патріотичного виховання
            Міський семінар з національно-патріотичного виховання

31 жовнтя у школі проходив міський навачльно-практичний семінар з національно-патріотичного виховання "Козацька толока. Шляхи реалізації нового положення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")". На заході були присутні близько двохсот п'ятдесяти учасників та гостей: крівники, виховники шкільних козацьких роїв, ройові, учителі, які готують джурівців до етапу гри "Рятівник", представники громадських організацій, установ ДСНС, науковці. Під час семінару практично вивчали елементи гри "Сокіл" (Джура), познайомилися зі змінами до муштрового впоряду  та до алгоритмів надання прешої долікапської допомоги, а також керівники роїв поділилися досвідом практик з військово-патріотичного виховання у своїх навчальних закладах. Цимбалюк Людмила Борисівна, педагог-організатор і керівник рою "Ратиборець" нашої школи, познайомила присутніх з новою програмою гри "Джура", заступник директора з виховної роботи ЗОШ №30  Мозгова Світлана Василівна представила "Джуру" як систему виховної роботи у сучасній школі, педагог організатор зош №6 Коваленко Марія Петрівна презентувала Козацьку республіку як одну з форм упровадження  виховних ідей гри "Сокіл" ("Джура"). Гість семінару Теличкін Павло Володимирович розповів про  діяльність громадської організації козаків-характерників "Лицарський орден". Найцікавішими видалися практичні етапи семінару. І учні, й учителі, присутні на заході, мали змогу позмагатися у "Козак-квесті", пройти туристичну смугу перешкод, повравлятися у боротьбі на палях, спільно з представниками ДСНС відпрацювати методи евакуації потерпілого, дії у надзвичайних ситуаціях та використання підручних засобів для надання першої долікарської допомоги, випробувати свою влучність у лазарному тирі, взяти участь у практичному занятті "Впоряд", пограти у козацькі ігри. Дякуємо усім, хто був активним та долучився до організації та участі в семінарі!

Більше фото

Переглядів: 37 | Додав: elennynko

Голосуйте за проект №54!!!

ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ НАШОЇ ШКОЛИ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Щосуботи працюють групи з підготовки дітей до школи на 2019- 2020 навчальний рік

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018