П'ятниця, 17/Листопад/2017, 18:27

«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 11 » "Мовне питання в контексті сучасної доби"
            "Мовне питання в контексті сучасної доби"

Сьогодні у школі відбулася VIII Всеукраїнська учнівська мовна конференція «Мовне питання в контексті сучасної доби». Такий захід для нашої школи став уже традиційним. Мета проведеного заходу – це залучення учнівської молоді до науково-дослідницької та пошукової діяльності спрямованої на вивчення мовного питання в контексті сучасної доби; формування в учнівської молоді почуття поваги до мови свого та інших народів. Цього року формат проведення конференції зазнав змін. Обговорення ключових питань ‒ виступи учасників конференції – відбувалися у формі «подіумної» дискусії модерованого характеру. У роботі конференції взяли участь 26 учнів та 21 учитель із 14 навчальних закладів міста Черкас (Першої міської гімназії, зош №2, сш №3, зош№7, сш №18, 20, зош №21, 25 сш №28, зош №30, гімназії №31, НВК №34, ГПЛ), м. Сміли (НВК «Загальноосвітня школа І-ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора», НВК "Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" Смілянської міської ради), м. Канева (Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради). Серед поважних гостей заходу та активних учасників конференції методист Черкаського міського методичного кабінету установ освіти Чмигова Олена Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українського мовознавства та прикладної лінгвістики Черкаського національного університету ім.. Б.Хмельницького Красовська Олена Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та загального мовознавства ЧНУ Боть Людмила Петрівна; поетеса, прозаїк, літературознавець, кандидат педагогічних наук, доцент Коваленко Валентина Михайлівна; редактор радіомовлення філії регіональної суспільної телерадіокомпанії України Хорошко Ольга , старший редактор редакції інформаційно-аналітичних програм радіо філії регіональної суспільної телерадіокомпанії України Філенко Ірина; старший викладач кафедри професійного розвитку педагогів КНЗ «ЧОІПОПП» Ющенко Людмила Олександрівна, директор інформаційного агентства «Вичерпно» Анастасія Чубіна. Задекларована тема конференції «Мовне питання в контексті сучасної доби» зумовила роботу учасників заходу за кількома напрямками. Розглядалися питання мовної поведінка українців у сучасному освітньому просторі, мови в сучасній українській сім’ї, суспільного аспекту мовної поведінки українців та мовлення українських засобів масової інформації. У ході конференції були представлені роботи учнів, які на думку модераторів та оргкомітету конференції найповніше, науково розкривали теми. Науковці та журналісти мали змогу висловити власне бачення окреслених мовних питань, дати поради щодо продовження роботи над дослідженнями. Усі присутні у другій частині конференції долучилися до обговорення мовних проблем з точки зору власних наукових досліджень, розвідок, спостережень. Роботи учасників конференції яскраво висвітлювали актуальні мовні питання. Усі учасники конференції отримали сертифікати.

Переглядів: 16 | Додав: elennynko

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

"Фантастичне число світової науки"
            Тисніть на картинку

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2017