Неділя, 22/Квітня/2018, 19:10

«  Квітень 2018  »

Головна » 2018 » Квітень » 1 » На зустрічі з Ніком Вуйчичем: як знайти друзів та зберегти їх
            На зустрічі з Ніком Вуйчичем: як знайти друзів та зберегти їх

Що таке булінг? Як боротися з ним? Саме на таку тему розмовляла молодь України на першій Національній дитячій раді з відомим мотиваційним тренером Ніком Вуйчичем, що відбулася 29 березня 2018 року в м. Києві. Учасницею цієї зустрічі була й учениця нашої школи, віце-президент Ліги старшокласників Черкаської області, Василенко Юлія. Враженнями Юля поділилися на своїй сторінці у "Фейсбук":

Хто, як не він на власному досвіді знає, що таке цькування однолітками, приниження через вади зродов'я, або ж просто заради забавки.

Ось такі поради давав Нік 800 дітям на лекції та закликав інших їх прислухатися :
            Якщо вас хтось постійно принижує, поговоріть з агресором; розкажіть батькам, друзям; захищайтеся, але не завдавайте фізичну силу!

️Якщо ви сором'язлива, невпевнена людина і у вас немає друга - будьте другом для когось, зробіть перший крок; якщо вас немає кому захистити - захистіть дитину, що потрапила в нелегку ситуацію.

️Не чекайте змін від дорослих, не очікуйте цього від будь-кого - будьте самі цією зміною!

️Не вставайте тому що встав хтось інший. Будьте першим, хто сміливо оголосить про цю проблему суспільству!

На цей грандіозний захід завітали Микола Миколайович Кулеба - уповноважений Президента України з прав дитини, Лілія Гриневич - міністр освіти і науки України, Олександр Ярмак — реп-виконавець, Яніна Андреєва — акторка телесеріалу "Школа"(Катя), Ірина Кудашова - акторка телесеріалу "Школа"(Ніка). Кожен розповідав свою історію і кожна з них була не менш жахливою. Своїм неприємним досвідом вони ділилися для того, щоб проблема цькування якнайменше зустрічалася в майбутньому.
            Звичайно, не передати словами всі ті емоції, які вирували тоді в мене, коли Нік розповідав свій нелегкий шлях успіху, але можливо ви проаналізуєте своє ставлення щодо людей, які на перший погляд вам не сподобалися через зовнішність, зможете викорінити цю проблему в школі, адже якщо кожен так зробить - ми знищимо булінг по всій Україні! # НДР @ Київський Палац дітей та юнацтва

Переглядів: 20 | Додав: elennynko

Цьогорічне шкільне традиційне свято "День подяки" відбудеться 25 квітня  о 15.30 у приміщенні Черкаської обласної філармонії.

До уваги батьків майбутніх першокласників!
            21 квітня суботня школа "Дзвіночок"  працює у звичайному режимі.

БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

ЗВІТ ПРО ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКУ ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ

Працюють заняття із підготовки дітей до школи.
            Є запитання?
              Телефонуйте:
            66-15-01

Структура 2017/2018 навчального року

Черкаська спеціалізована школа №28 Черкаської міської ради Черкаської області© 2018