Вівторок, 16/Липня/2019, 15:16

«  Квітень 2019  »

Головна » 2019 » Квітень » 8 » Наші учні долучилися до святкування Міжнародного дня спорту на благо миру та розвитку
            13:03

З нагоди відзначення 6 квітня Міжнародного дню спорту на благо миру та розвитку учні 5-6 класів нашої школи долучилися до проекту Національного олімпійського комітету України #Olympiclab. Захід відбувся за підтримки відділення Національного олімпійського комітету Україні у Черкаській областіДо нас у гості спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету Україні у Черкаській області Олександр Гнатенко, тренер-викладач Черкаської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Едуард Калініченко, майстер спорту України зі стрільби з лука Софія Новіцька. Учасниками заходу стали й наші школярі, які вівідують спортивну секцію зі стрільби з лука- Марія Гришко та Артем Плаха (6-А клас).  Вони продемонтсрували школярам один із напрямків проекту – «Чат з чемпіонами та лідерські навички». Спортсмени ознайомили учнів з олімпійським видом спорту – стрільбою з лука. Гості розповідали про історію зародження цього виду спорту та його сучасний стан, про спортивний інвентар, який використовують лучники, демонстрували відеоролики. Жваво відбувалося і спілкування спортсменів з учнями, останні під час діалогу активно «засипали» спортсменів різними запитанням. По завершенню заходу гості, спортсмени, учителі та учні спільно долучилися до акції #WhiteCard («Біла картка»), підняття якої символізує позитивну силу спорту і означає справедливе ставлення та надання рівних можливостей усім, хто бажає долучитися до здорового способу життя, миру, нейтральності і зобов’язань діяти спільно заради кращого світу.

Переглядів: 33 | Додав: elennynko

До уваги батьків! Триває набір у групи  з підготовки дітей 5-6 років до школи на 2019- 2020 навчальний рік