П'ятниця, 25/Квітень/2014, 06:58
Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №28 Черкаської міської ради Черкаської області

Розділи новин

Головна » Новини освіти і науки нашого міста
1 2 3 ... 7 8 »
До уваги учителів

Виставка педагогічних технологій «Зернини досвіду 2014» проходитиме на базі НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – ліцей спортивного профілю №34» (вул. Гагаріна, 91) 25-26 березня 2014 року.

Програму виставки можна переглянути тут

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 21/Березень/2014

День відкритих дверей

Черкаський художньо-технічний коледж 5 квітня 2014 року о 10-00 проводить день відкритих дверей.

Допоможемо Вам обрати майбутній фах, створимо для кожного з Вас такі умови, які дадуть можливість стати висококваліфікованим спеціалістом  у своїй галузі, особистістю, творцем власного життя.

Приймальна комісія працює за адресою: 18029, м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 13; тел. (0472)66-17-33. Їхати тролейбусом №10 або маршрутними таксі №№6, 13, 15, 16, 22, 25, 33 до зупинки автозавод «Богдан».

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 20/Березень/2014

Засідання творчої групи учителів української мови та літератури

18 березня  у кабінеті  «Тарас Григорович Шевченко – славетний син Черкаської землі» відбулося засідання творчої групи учителів української мови та літератури під керівництвом учителя колегіуму «Берегиня» Миколи Івановича Гудзими. Учителі ознайомилися із новинками літературної Черкащини. До них у гості завідала член обласної спілки письменників Олена Мяус.

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 19/Березень/2014

Запрошуються випускники 9-их класів

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 12/Березень/2014

День відкритих дверей

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 05/Березень/2014

ОДНОДЕННИЙ АНГЛОМОВНИЙ ТАБІР - У ПЕРШІЙ МІСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ

„Practice Cactus" - англомовний одноденний табір який проводиться волонтерами корпусу миру. Проводитиметься він 22 лютого на базі Першої міської гімназії. Участь у цьому одноденному таборі є умовою для подачі заявки на участь у літньому таборі, що проводитиметься  шостий рік поспіль американцями у Тернополі.
Організатори щойно запустили сайт цього табору. Його адреса знаходиться ТУТ.
Примітка: до організаторів  звертатися за адресою: solohor.anna@yahoo.com

Категорія: Новини освіти і науки нашого міста Дата: 18/Лютий/2014

Директори шкіл постійно вчаться

Директори шкіл міста Черкаси систематично підвищують фаховий рівень для забезпечення інноваційного розвитку сучасного освітнього процесу. 13 лютого відбувся семінар у форматі «Панельна дискусія», під час якої обговорювалось питання менеджменту та лідерства в освіті. З науковими доповідями виступили кандидат педагогічних наук, директор департаменту освіти та гуманітарної політики – Бакланова Марина Леонідівна, кандидат педагогічних наук, директор гімназії №9 – Топчій Ірина Вікторівна.

Свою точку зору на управлінську діяльність керівника навчального закладу висловили начальник управління освіти Степко Євген Петрович та заступник начальника управління Тетьора Ірина Анатоліївна.

Психологічний аналіз діяльності менеджера та лідера провела завідуюча ЦППСР Пащенко Олена Іванівна. Директори шкіл Ткалич Руслан Володимирович, Зганяйко Ірина Францівна, Скирда Геннадій Федорович переконували  присутніх у тому, що сучасний директор має гармонійно поєднувати у своїй практичній діяльності якості менеджера та лідера. Головне, щоб при цьому усі дотримувались принципу людиноцентризму, а не перегонів за надуманими показниками та успіхами.

Підсумовуючи висловлені думки, голова асоціації керівників шкіл м. Черкаси, директор СШ №28 – Скорик Тетяна Андріївна зазначила, що ефективним керівником можна вважати такого, який забезпечує відповідність критеріям оцінювання школи, як освітньої організації, де учні досягають високих результатів у тестах на визначення базових умінь та навичок, дотримуються моральних та етичних норм, мають умови для самовираження, а також позитивний емоційний та задовільний фізичний стан.

На семінарі були присутні завідуюча міським методичним кабінетом Косенкова Інна Анатоліївна та її заступник Хижняк Тамара Василівна. Насамкінець Пащенко Олена Іванівна запропонувала директорам анкету, за якою можна визначити наскільки відсотків директор менеджер і лідер. Результати керівників, які зголосились їх оприлюднити, показали, що директори на 60-70% лідери.

З нагоди 25-річчя виведення військ з Афганістану директорові ЗОШ №15 Жгиру Анатолію Йосиповичу, воїну-інтернаціоналісту, було вручено грамоту Черкаської облдержадміністрації.

Фото1Фото2

Календар новин